hotel.info

Hotel Domus de Maria | Hotels voordelig boeken | Sardinië, Italië

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Italië | Domus de Maria  Hotel Domus de Maria | Hotels günstig buchen | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Book hotels at great rates | Sardinië, Italië Hôtel Domus de Maria | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Reserva hoteles a buen precio | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Prenotare comodamente gli hotel | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Reserveu hotels a bon preu | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Výhodně rezervovat hotely | Sardinië, Italië Hotellit Domus de Maria | Varaa hotelleja edullisesti | Sardinië, Italië Szálloda itt: Domus de Maria| Szobafoglalás kedvező áron | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Hotels voordelig boeken | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Reserva barata de hotéis | Sardinië, Italië Hotel Domus de Maria | Rezervaţi hoteluri avantajos | Sardinië, Italië Отель г. Domus de Maria | Недорогое бронирование отелей | Sardinië, Italië Hotell Domus de Maria | Boka hotell billigt | Sardinië, Italië Otel Domus de Maria | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Sardinië, Italië 酒店 Domus de Maria | 优惠地预订酒店客房 | Sardinië, Italië

Zoeken naar hotels voor Domus de Maria. Wij hebben 22 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Domus de Maria
 Hotel Hotel Aquadulci in Domus de Maria 
Hotel Aquadulci

Chia, Localita Capo Spartivento
09010 Domus de Maria, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 150,00 EUR  
Hotel in Domus de Maria: Het 4-sterren hotel met 41 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,5 km verwijderd.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Pay-tv is aanwezig. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Chia Village in Cagliari (Domus de Maria) 
Chia Village

Località Chia
09010 Cagliari (Domus de Maria), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 279,00 EUR  
Hotel in Cagliari (Domus de Maria): Het 4-sterren hotel heeft 300 comfortabel ingerichte kamers.
De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,0 km verwijderd.
De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
De inrichting van de kamer laat niets te wensen over: er is kabel-tv, airconditioning, telefoon, een minibar en een haardroger. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Forte Village (Royal Pineta) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Royal Pineta)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het luxehotel heeft in totaal 34 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Forte Village (Hotel Villa del Parco) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Hotel Villa del Parco)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 990,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het luxehotel heeft in totaal 47 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Villa del Parco and Spa in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Villa del Parco and Spa

SS 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 2720,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 55 luxueus ingerichte kamers.
Het hotel biedt u de mogelijkheid uw in het hotel gehuurde auto op de parkeerplaatsen van het hotel te parkeren. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Op de tennisbaan komt u helemaal aan uw trekken; vraag om informatie bij de receptie!
De heerlijkste genoegens en een uitstekende service kunt u in het restaurant van het hotel verwachten.
 Hotel Forte Village Resort (La Pineta) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village Resort (La Pineta)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 600,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 68 comfortabel ingerichte kamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Sauna en massages zijn slechts twee van de talrijke diensten van het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Forte Village (Il Borgo) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Il Borgo)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 760,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het hotel met 56 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Forte Village Resort  (Il Villaggio) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village Resort (Il Villaggio)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 456,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het 4-sterren hotel met 158 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Pay-tv te ontvangen. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Forte Village (Le Palme) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Le Palme)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 975,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het 4-sterren hotel met 140 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Pay-tv is aanwezig. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
In dit hotel kunt u zich bij professionele massages ontspannen en ook andere therapieën doen. In het saunalandschap vindt u ook een whirlpool, die voor uw ontspanning tot uw beschikking staat. Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht!
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Forte Village Resort in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village Resort

SS 195, km 39,600
9010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 490,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het hotel is één van de meest vooraanstaande hotels.
 Hotel Forte Village (Hotel Castello) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Hotel Castello)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 502,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 173 luxueus ingerichte kamers.
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. Pay-tv is aanwezig. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Whirlpool en sauna nodigen tot ontspannen uit. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Forte Village (Le Dune) in Pula (Santa Margherita di Pula) 
Forte Village (Le Dune)

S.S. 195 Km 39,600
09010 Pula (Santa Margherita di Pula), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 2400,00 EUR  
Hotel in Pula (Santa Margherita di Pula): Het luxehotel heeft in totaal 63 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Villa del Borgo Relais in Pula 
Villa del Borgo Relais

S.S. 195 Km 33,200
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Pula: Het 4-sterren hotel met 12 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
De kamers met klimaatbeheersing hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Er is ook een kluis aanwezig. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Het hotel beschikt over een café/bistro. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Hotel Flamingo Resort in Pula 
Hotel Flamingo Resort

S.S. 195 km 33,800
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 180,00 EUR  
Hotel in Pula: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 180 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
De kamers beschikken over klimaatbeheersing en natuurlijk ook over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. In de kamer is ook een kluis. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
  
Is Molas Resort

1 Localita Is Molas
09010 Pula, Italië

 
 vanaf 250,00 EUR  
 Hotel Hotel Mare Pineta in Su Guventeddu (Pula) 
Hotel Mare Pineta

S.S. 195, km 33,800
09010 Su Guventeddu (Pula), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 83,00 EUR  
Hotel in Su Guventeddu (Pula): De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon.
Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel zorgt voor de inwendige mens en voor tussendoor kunt u gebruik maken van een café/bistro.
 Hotel Hotel Costa Dei Fiori in Pula 
Hotel Costa Dei Fiori

Localita Santa Margherita di Pula, S.S. 195 km 33
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 217,50 EUR  
Hotel in Pula: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 82 comfortabel ingerichte kamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer is ook een kluis.
Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
  
Hotel Del Corso

Corso Vittorio Emanuele 115
09010 Pula, Italië

 
 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Pula: Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
 Hotel Hotel Baia di Nora in Pula 
Hotel Baia di Nora

Strada Statale 195, Loc. Su Guventeddu, Nora
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 349,60 EUR  
Hotel in Pula: Bij dit hotel gaat het om logies voor gasten met hoge eisen (4-sterren).
De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Er is ook een zwembad in het hotel aanwezig.
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
 Hotel Lantana Hotel in Pula 
Lantana Hotel

Viale Nora
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 195,70 EUR  
Hotel in Pula: Bij dit hotel gaat het om logies voor gasten met hoge eisen (4-sterren).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Er is ook een zwembad in het hotel aanwezig.
De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Sant Efis Hotel in Pula 
Sant Efis Hotel

Loc.Nora
09010 Pula, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 218,00 EUR  
Hotel in Pula: Dit is een hotel voor gasten met hoge eisen en het is dan ook onderscheiden met 4 sterren.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Als bijzonderheid biedt het hotel ook een zwembad.
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.
 Hotel Hotel Santa Lucia Capoterra in Capoterra 
Hotel Santa Lucia Capoterra

Via Ustica, 13
09012 Capoterra, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Capoterra: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 71 kamers.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
De kamers beschikken over klimaatbeheersing en natuurlijk ook over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon