Hotel Dinkelsbühl | Hotels voordelig boeken | Beieren, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Dinkelsbühl

 Alle hotels in Dinkelsbühl weergeven

Tophotels in Dinkelsbühl in december

 Hotel Dinkelsbühler Kunst-Stuben in Dinkelsbühl 
Dinkelsbühler Kunst-Stuben

Segringer Straße 52
91550 Dinkelsbühl, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,9 van 10
(17 Beoordeling)



 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Dinkelsbühl: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 14 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,3 km).
U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
De kamers beschikken over kabel-tv en een internetverbinding evenals een kluis en minibar met gekoelde dranken en snacks. In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Goldene Kanne in Dinkelsbühl 
Hotel Goldene Kanne

Segringer Straße 8
91550 Dinkelsbühl, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10
(65 Beoordeling)



 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Dinkelsbühl: De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,5.
 Hotel Hotel Goldene Rose in Dinkelsbühl 
Hotel Goldene Rose

Marktplatz 4
91550 Dinkelsbühl, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10
(29 Beoordeling)



 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Dinkelsbühl: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 34 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km).
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe.
Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hezelhof Hotel in Dinkelsbühl 
Hezelhof Hotel

Segringer Straße 7
91550 Dinkelsbühl, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,3 van 10
(21 Beoordeling)



 vanaf 89,00 EUR  
Hotel in Dinkelsbühl: Het 4-sterren hotel met 23 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km).
Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Goldenes Lamm in Dinkelsbühl 
Hotel Goldenes Lamm

Lange Gasse 26-28
91550 Dinkelsbühl, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Dinkelsbühl: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 18 kamers.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,2 km).
Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel biedt ook verrukkelijke vegetarische gerechten.

 Alle hotels in Dinkelsbühl weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1049 hotels
Rome
590 hotels
Londen
438 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
199 hotels
Wenen
229 hotels
Venetië
205 hotels
Amsterdam
158 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon