Hotel Dillingen/Saar | Hotels voordelig boeken | Saarland, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Dillingen/Saar

 Alle hotels in Dillingen/Saar weergeven

Tophotels in Dillingen/Saar in januari

 Hotel Hotel Bawelsberger Hof in Dillingen 
Hotel Bawelsberger Hof

Dillinger Straße 5 a
66763 Dillingen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10
(27 Beoordeling)



 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Dillingen: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 47 kamers.
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Ontspan u in de sauna van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Saarland Hotel König in Dillingen 
Saarland Hotel König

Göbenstraße 1
66763 Dillingen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10
(11 Beoordeling)



 vanaf 51,00 EUR  
Hotel in Dillingen: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 27 kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Voor de inwendige mens wordt gezorgd in het café/bistro en het hotelrestaurant.
 Hotel Bahnhof - Hotel Saarlouis in Saarlouis 
Bahnhof - Hotel Saarlouis

Dr.-Manfred-Henrich-Platz 4 (ehemaliger Bahnhofsplatz)
66740 Saarlouis, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10
(32 Beoordeling)



 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Saarlouis: Dit hotel beschikt over 29 kamers (4 éénpersoonskamers, 25 kamers voor twee personen).
Zowel naar de autoweg (2,5 km verwijderd) als naar het centrum (2,0 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,0.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Als u hier overnacht, hoeft u geen badjas of haardroger mee te nemen - beide vindt u in de badkamer van het hotel. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
 Hotel Victor's Residenz Hotel Saarlouis in Saarlouis 
Victor's Residenz Hotel Saarlouis

Bahnhofsallee 4
66740 Saarlouis, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10
(78 Beoordeling)



 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Saarlouis: 86 gastenkamers (55 éénpersoonskamers, 31 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,0 km. En tot het centrum slechts 1,0 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt een sauna. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais in Saarlouis 
Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais

Hauptstrasse 2-4
66740 Saarlouis, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10
(15 Beoordeling)



 vanaf 95,00 EUR  

 Alle hotels in Dillingen/Saar weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1046 hotels
Rome
592 hotels
Londen
439 hotels
Praag
442 hotels
Barcelona
299 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
200 hotels
Wenen
229 hotels
Venetië
207 hotels
Amsterdam
160 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon