hotel.info

Hotel Dietzenbach | Hotels voordelig boeken | Hesse, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Dietzenbach  Hotel Dietzenbach | Hotels günstig buchen | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Book hotels at great rates | Hesse, Duitsland Hôtel Dietzenbach | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Reserva hoteles a buen precio | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Prenotare comodamente gli hotel | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Reserveu hotels a bon preu | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Výhodně rezervovat hotely | Hesse, Duitsland Hotellit Dietzenbach | Varaa hotelleja edullisesti | Hesse, Duitsland Szálloda itt: Dietzenbach| Szobafoglalás kedvező áron | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Hotels voordelig boeken | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Reserva barata de hotéis | Hesse, Duitsland Hotel Dietzenbach | Rezervaţi hoteluri avantajos | Hesse, Duitsland Отель г. Dietzenbach | Недорогое бронирование отелей | Hesse, Duitsland Hotell Dietzenbach | Boka hotell billigt | Hesse, Duitsland Otel Dietzenbach | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Hesse, Duitsland 酒店 Dietzenbach | 优惠地预订酒店客房 | Hesse, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Dietzenbach. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Dietzenbach
 Hotel Alpha Hotel in Dietzenbach 
Alpha Hotel

Taunusstraße 15
63128 Dietzenbach, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (40 Beoordeling)


 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Dietzenbach: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 26 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Sonnenhof in Dietzenbach 
Hotel Sonnenhof

Otto-Hahn-Straße 7
63128 Dietzenbach, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 73,00 EUR  
Hotel in Dietzenbach: Het hotel met 110 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Van de autoweg tot het hotel (1,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 1,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,2 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Odenwaldblick in Rödermark 
Hotel Odenwaldblick

Bulauweg 27
63322 Rödermark, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 78,00 EUR  
Hotel in Rödermark: Het 3 sterren hotel heeft 25 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Christinenhof in Dreieich 
Hotel Christinenhof

Fischäcker 2
63303 Dreieich, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (71 Beoordeling)


 vanaf 51,00 EUR  
Hotel in Dreieich: Het 2 sterren hotel beschikt over 31 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (1,5 km naar het centrum). De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 1,0 km verwijderd.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
 Hotel Hotel Birkeneck in Heusenstamm 
Hotel Birkeneck

Ernst-Leitz-Straße 16
63150 Heusenstamm, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (103 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Heusenstamm: Het 3 sterren hotel heeft 53 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
Het restaurant van het hotel zorgt voor de inwendige mens en voor tussendoor kunt u gebruik maken van een café/bistro. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Hotel Sterkel in Rödermark 
Hotel Sterkel

Darmstädter Straße 77 - 79
63322 Rödermark, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (93 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Rödermark: Het 3 sterren hotel heeft 32 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten.
 Hotel Parkhotel Rödermark in Rödermark 
Parkhotel Rödermark

Niederröder Straße 24
63322 Rödermark, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (108 Beoordeling)


 vanaf 66,00 EUR  
Hotel in Rödermark: Het 4-sterren hotel heeft 142 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,0 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,2 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Maak gebruik van de business-etage van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Pay-tv is aanwezig.
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. U vindt sauna en solarium in het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Turm Hotel Dreieichenhain in Dreieich 
Turm Hotel Dreieichenhain

Kabelstraße 6
63303 Dreieich, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 75,00 EUR  
Hotel in Dreieich: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 32 kamers.
Zowel naar de autoweg (1,0 km verwijderd) als naar het centrum (1,0 km) is niet ver van het hotel.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
In uw kamer vindt u onder andere tv, telefoon en waterkoker. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
 Hotel Kempinski Hotel Gravenbruch Frankfurt in Neu-Isenburg 
Kempinski Hotel Gravenbruch Frankfurt

Graf -zu -Ysenburg und Büdingen Platz 1
66263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (48 Beoordeling)


 vanaf 89,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Het 5-sterren luxe hotel heeft 283 kamers en voldoet aan de hoogste eisen.
Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis.
De airconditioned kamers bieden alles wat u nodig hebt voor een aangenaam verblijf: kabel-TV, internetverbinding, haardroger en nog veel meer. Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Pay-tv is aanwezig. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. U vindt sauna en solarium in het hotel. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel L' Escala in Dreieich 
Hotel L' Escala

Hauptstraße 47-51
63303 Dreieich, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (76 Beoordeling)


 vanaf 64,00 EUR  
Hotel in Dreieich: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 75 kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
In de kamer is ook een kluis. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Mein Schlosshotel in Heusenstamm 
Mein Schlosshotel

Frankfurter Straße 9
63150 Heusenstamm, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 80,00 EUR  
Hotel in Heusenstamm: Het hotel met 35 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Zowel naar de autoweg (1,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,1 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,6.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken.
 Hotel Holiday Inn Frankfurt Airport - Neu-Isenburg in Neu-Isenburg 
Holiday Inn Frankfurt Airport - Neu-Isenburg

Wernher-von-Braun-Straße 12
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (71 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Het 4-sterren hotel heeft 164 comfortabel ingerichte kamers.
Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Natuurlijk hebt u in het hotel ook toegang tot het internet. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
U wilt tijdens uw verblijf een rondje golf doen of een tenniswedstrijd spelen? Dan bent u in dit hotel op de goede plaats. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel.
 Hotel Hotel zur Eisenbahn in Rodgau 
Hotel zur Eisenbahn

Schulstraße 29
63110 Rodgau, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (33 Beoordeling)


 vanaf 38,00 EUR  
Hotel in Rodgau: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 17 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,1 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel).
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend.
 Hotel Balladins Superior Hotel Isabella FFM Airport in Neu-Isenburg 
Balladins Superior Hotel Isabella FFM Airport

Herzogstraße 61-63
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (121 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Het 4-sterren hotel heeft 269 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,9 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,2 km naar het centrum).
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Pay-tv is aanwezig. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
U vindt sauna en solarium in het hotel. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Mercure Hotel Frankfurt Airport Neu-Isenburg in Neu-Isenburg 
Mercure Hotel Frankfurt Airport Neu-Isenburg

Frankfurter Straße 190
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (63 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Het Mercure-hotel Frankfurt Airport Neu-Isenburg ligt vlakbij de luchthaven en is daardoor het ideale hotel voor zakenreizigers. Alle 143 kamers zijn uitgerust met draadloos internet zodat u zich kunt voorbereiden op uw vergaderingen. Er zijn vijf vergaderruimten, inclusief koffieautomaat, beschikbaar met plaats voor maximaal 150 personen. Bij de receptie van het viersterrenhotel zijn tickets verkrijgbaar voor evenementen via de Mercure Ticket Service.
 Hotel Mercure Hotel Frankfurt Airport Dreieich in Dreieich 
Mercure Hotel Frankfurt Airport Dreieich

Eisenbahnstraße 200
63303 Dreieich, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (49 Beoordeling)


 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Dreieich: Het Mercure-hotel Frankfurt Airport Dreieich is in 2008 gerenoveerd en ligt op slechts een paar minuten van Frankfurt/Main. Dit viersterrenhotel heeft 92 uitnodigende kamers met gratis Premiere TV. WiFi is in alle kamers en openbare ruimten beschikbaar. Een villa in jugendstil herbergt acht vergaderruimtes voor maximaal 80 personen. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de gratis fietsverhuurservice en de parkeerplaats van het hotel.
 Hotel Hotel Linde in Neu-Isenburg 
Hotel Linde

Frankfurter Straße 111
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Dit ideale reisadres heeft 2 sterren en biedt in totaal 19 gastenkamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,0 km naar het centrum).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
 Hotel Best Western Hotel Frankfurt-Rodgau in Rodgau 
Best Western Hotel Frankfurt-Rodgau

Kopernikusstraße 1
63110 Rodgau, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (69 Beoordeling)


 vanaf 74,00 EUR  
Hotel in Rodgau: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 96 comfortabel ingerichte kamers.
Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
 Hotel Hotel Central in Neu-Isenburg 
Hotel Central

Frankfurter Straße 11
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (90 Beoordeling)


 vanaf 30,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Het 2 sterren hotel beschikt over 10 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,8 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,2 km naar het centrum).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
 Hotel Garni Hotel Haingraben in Rodgau 
Garni Hotel Haingraben

Frühlingsaustraße 1 - 3
63110 Rodgau, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (18 Beoordeling)


 vanaf 54,00 EUR  
Hotel in Rodgau: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 22 kamers.
Zowel naar de autoweg (0,5 km verwijderd) als naar het centrum (0,3 km) is niet ver van het hotel.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
 Hotel Abant Hotel Frankfurt Obertshausen (ehemals Anthes Hotel) in Obertshausen 
Abant Hotel Frankfurt Obertshausen (ehemals Anthes Hotel)

Robert - Schumann - Straße 2
63179 Obertshausen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 29,99 EUR  
Hotel in Obertshausen: Het 3 sterren hotel heeft 24 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,3 km naar het centrum). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel friendly cityhotel in Neu-Isenburg 
friendly cityhotel

Carl-Ulrich-Straße 161
63263 Neu-Isenburg, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (40 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Neu-Isenburg: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 86 kamers.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (2,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden. Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel ACHAT Hotel Airport-Frankfurt in Langen 
ACHAT Hotel Airport-Frankfurt

Robert-Bosch-Straße 58
63225 Langen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (78 Beoordeling)


 vanaf 53,00 EUR  
Hotel in Langen: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 179 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (2,0 km naar het centrum).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. U kunt uw auto op de parkeerplaatsen van het hotel neerzetten (gedeeltelijk tegen betaling, gedeeltelijk gratis).
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Steigenberger Hotel Frankfurt-Langen in Langen 
Steigenberger Hotel Frankfurt-Langen

Robert-Bosch-Straße 26
63225 Langen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (107 Beoordeling)


 vanaf 62,00 EUR  
Hotel in Langen: Het hotel met 205 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0. Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (3,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Restaurant Krone in Eppertshausen 
Hotel Restaurant Krone

Dieburger Straße 1
64859 Eppertshausen, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 66,00 EUR  
Hotel in Eppertshausen: De lift brengt u naar de hogere verdiepingen van het hotel.
36 gastenkamers (waarvan 8 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,7. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,7 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon