hotel.info

Hotel Burg | Hotels voordelig boeken | Saksen-Anhalt, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Burg  Hotel Burg | Hotels günstig buchen | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Book hotels at great rates | Saksen-Anhalt, Duitsland Hôtel Burg | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Reserva hoteles a buen precio | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Prenotare comodamente gli hotel | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Reserveu hotels a bon preu | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Výhodně rezervovat hotely | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotellit Burg | Varaa hotelleja edullisesti | Saksen-Anhalt, Duitsland Szálloda itt: Burg| Szobafoglalás kedvező áron | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Hotels voordelig boeken | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Reserva barata de hotéis | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotel Burg | Rezervaţi hoteluri avantajos | Saksen-Anhalt, Duitsland Отель г. Burg | Недорогое бронирование отелей | Saksen-Anhalt, Duitsland Hotell Burg | Boka hotell billigt | Saksen-Anhalt, Duitsland Otel Burg | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Saksen-Anhalt, Duitsland 酒店 Burg | 优惠地预订酒店客房 | Saksen-Anhalt, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Burg. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Burg
 Hotel Hotel Pension Villa Wittstock in Burg bei Magdeburg 
Hotel Pension Villa Wittstock

Blumenthaler Landstraße 7
39288 Burg bei Magdeburg, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,3 van 10 (126 Beoordeling)


 vanaf 29,00 EUR  
Hotel in Burg bei Magdeburg: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 14 kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,8 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken.
 Hotel Glindenberger Hof in Glindenberg 
Glindenberger Hof

Wolmirstedter Straße 3
39326 Glindenberg, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Glindenberg: Het 2 sterren hotel beschikt over 20 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het hotel beschikt over een restaurant en café/bistro voor een hapje tussendoor. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hotel Wolmirstedter Hof in Wolmirstedt 
Hotel Wolmirstedter Hof

August-Bebel-Straße 1
39326 Wolmirstedt, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 42,00 EUR  
Hotel in Wolmirstedt: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 21 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Landhaus Auerbachs Mühle in Wolmirstedt 
Hotel Landhaus Auerbachs Mühle

An der Mühle 2
39326 Wolmirstedt, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (57 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Wolmirstedt: Het 3 sterren hotel heeft 17 kamers.
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten).
 Hotel Historisches Herrenkrug Parkhotel in Maagdenburg (Magdeburg) 
Historisches Herrenkrug Parkhotel

Herrenkrug 3
39114 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (270 Beoordeling)


 vanaf 66,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel heeft 147 kamers (100 tweepersoonskamers).
De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,4 km verwijderd. Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (1,0 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Pay-tv is aanwezig. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Het Turks bad in het hotel zorgt voor een aangename ontspanning. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant (met buitenterras) - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Sachsen-Anhalt in Barleben 
Hotel Sachsen-Anhalt

An der Backhausbreite 1
39179 Barleben, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (153 Beoordeling)


 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Barleben: Het hotel beschikt over 117 kamers: 4 eenpersoons- en 112 tweepersoonskamers.
Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Sleep & Go Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Sleep & Go Hotel Magdeburg

Rogätzer Strasse 5a
39106 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (50 Beoordeling)


 vanaf 48,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Dit ideale reisadres heeft 2 sterren en biedt in totaal 45 gastenkamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Hotel Ratswaage in Maagdenburg (Magdeburg) 
Hotel Ratswaage

Ratswaageplatz 1-4
39104 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (50 Beoordeling)


 vanaf 79,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel met 174 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De kamers beschikken over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! In de sauna kunt u relaxen.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Hotel Bördehof in Barleben (Ebendorf) 
Hotel Bördehof

Magdeburger Straße 42
39179 Barleben (Ebendorf), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (38 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Barleben (Ebendorf): Het 3 sterren hotel heeft 60 kamers.
Vanaf de autoweg is het hotel goed te bereiken (afstand van 2,0 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In de sauna kunt u relaxen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel NH Magdeburg in Barleben (Ebendorf) 
NH Magdeburg

Olvenstedter Straße 2 a
39179 Barleben (Ebendorf), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (122 Beoordeling)


 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Barleben (Ebendorf): Het 4-sterren hotel met 142 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Vanaf de autoweg is het hotel heel snel bereikbaar.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Voor uw comfort zijn in de badkamer haardroger en badjas aanwezig. Met radio en kabeltelevisie in uw kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen.
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
 Hotel Maritim Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Maritim Hotel Magdeburg

Otto-Von-Guericke-Straße 87
39104 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (101 Beoordeling)


 vanaf 72,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over airconditioning, kabeltelevisie, telefoon, haardroger en minibar. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en ontmoet andere hotelgasten aan de bar.
 Hotel Hotel in der grünen Zitadelle von Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Hotel in der grünen Zitadelle von Magdeburg

Breiter Weg 8 - 10
39104 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (26 Beoordeling)


 vanaf 125,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 42 kamers.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer is ook een kluis. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het hotel biedt een sauna.
 Hotel InterCityHotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
InterCityHotel Magdeburg

Bahnhofstraße 69
39104 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (342 Beoordeling)


 vanaf 61,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
175 gastenkamers (70 éénpersoonskamers, 100 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
De kamers beschikken vanzelfsprekend over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel City-Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
City-Hotel Magdeburg

Konrad-Adenauer-Platz 1
39104 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (72 Beoordeling)


 vanaf 41,90 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 14 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,1 km in vogelvlucht).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Wasserburg zu Gommern in Gommern 
Hotel Wasserburg zu Gommern

Walther-Rathenau-Straße 9-10
39245 Gommern, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (33 Beoordeling)


 vanaf 99,00 EUR  
Hotel in Gommern: Het hotel met 48 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen.
 Hotel GreenLine Hotel Alt Prester in Maagdenburg (Magdeburg) 
GreenLine Hotel Alt Prester

Alt Prester 102
39114 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (79 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel beschikt over 29 kamers waarvan 21 tweepersoonskamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Stadtfeld in Maagdenburg (Magdeburg) 
Hotel Stadtfeld

Maxim-Gorki-Straße 31/37
39108 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (101 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 46 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Pay-tv te ontvangen.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Robinien-Hof in Gommern 
Hotel Robinien-Hof

Salzstraße 49
39245 Gommern, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (38 Beoordeling)


 vanaf 53,00 EUR  
Hotel in Gommern: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 45 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Ontspan u in de sauna van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken.
 Hotel Best Western Hotel Geheimer Rat Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Best Western Hotel Geheimer Rat Magdeburg

Goethestraße 38
39108 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (226 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel met 65 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio, kabel-tv en pay-tv op uw kamer aanwezig. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Residenz Joop in Maagdenburg (Magdeburg) 
Hotel Residenz Joop

Jean-Burger-Straße 16
39112 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 74,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel met 25 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,0 km).
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
 Hotel Hotel Am Sudenburger Hof in Maagdenburg (Magdeburg) 
Hotel Am Sudenburger Hof

Wolfenbütteler Str. 67
39112 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (57 Beoordeling)


 vanaf 39,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het 2 sterren hotel beschikt over 18 kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,5 km).
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
 Hotel Plaza Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Plaza Hotel Magdeburg

Halberstädter Straße 146-150
39112 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (222 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 104 comfortabel ingerichte kamers.
Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt een sauna.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel RAMADA Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
RAMADA Hotel Magdeburg

Hansapark 2
39116 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (249 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Het hotel met 243 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Pay-tv te ontvangen.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel A2 in Schopsdorf 
Hotel A2

Heidestraße 10
39291 Schopsdorf, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Schopsdorf: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 44 kamers.
Zowel naar de autoweg (0,8 km verwijderd) als naar het centrum (0,8 km) is niet ver van het hotel.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Classik Hotel Magdeburg in Maagdenburg (Magdeburg) 
Classik Hotel Magdeburg

Leipziger Chaussee 141
39120 Maagdenburg (Magdeburg), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (355 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Maagdenburg (Magdeburg): Dit hotel beschikt over 109 kamers (waarvan 73 kamers voor twee personen).
Vanaf de autoweg is het hotel heel snel bereikbaar.
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In de sauna kunt u relaxen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon