hotel.info

Hotel Borken | Hotels voordelig boeken | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Borken  Hotel Borken | Hotels günstig buchen | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Book hotels at great rates | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hôtel Borken | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Reserva hoteles a buen precio | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Prenotare comodamente gli hotel | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Reserveu hotels a bon preu | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Výhodně rezervovat hotely | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotellit Borken | Varaa hotelleja edullisesti | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Szálloda itt: Borken| Szobafoglalás kedvező áron | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Hotels voordelig boeken | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Reserva barata de hotéis | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotel Borken | Rezervaţi hoteluri avantajos | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Отель г. Borken | Недорогое бронирование отелей | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Hotell Borken | Boka hotell billigt | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland Otel Borken | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland 酒店 Borken | 优惠地预订酒店客房 | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Borken. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Borken
 Hotel Hotel-Restaurant Haus Waldesruh in Borken 
Hotel-Restaurant Haus Waldesruh

Dülmener Weg 278
46325 Borken, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (59 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Borken: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 20 kamers.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 3,0 km).
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Hotel Lindenhof in Borken 
Hotel Lindenhof

Raesfelder Straße 2
46325 Borken, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 76,00 EUR  
Hotel in Borken: 58 gastenkamers (15 éénpersoonskamers, 41 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel Rave in Velen 
Hotel Rave

Hüpohl 29-31
46342 Velen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (53 Beoordeling)


 vanaf 43,00 EUR  
Hotel in Velen: Wie een comfortabele accommodatie zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
 Hotel Landhaus Keller in Raesfeld 
Landhaus Keller

Weseler Straße 71
46348 Raesfeld, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 84,50 EUR  
Hotel in Raesfeld: Het hotel met 31 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Sport Schloss Velen in Velen 
Sport Schloss Velen

Schlossplatz 1
46342 Velen, Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (81 Beoordeling)


 vanaf 79,00 EUR  
Hotel in Velen: Dit hotel beschikt over 101 kamers (38 éénpersoonskamers, 56 kamers voor twee personen).
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
In de sauna met Turks bad en solarium van het hotel komt u weer helemaal bij. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Hotel Zum Tiergarten in Velen 
Hotel Zum Tiergarten

Rekener Straße 48-50
46342 Velen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Velen: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 20 kamers.
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,5 km) is niet ver van het hotel.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking.
Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Burghotel Pass in Oeding 
Burghotel Pass

Burgplatz 1
46354 Oeding, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 57,50 EUR  
Hotel in Oeding: Het 3 sterren hotel heeft 49 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,3 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Deitmer in Rhede 
Hotel Deitmer

Hohe Straße 8
46414 Rhede, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 49,50 EUR  
Hotel in Rhede: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 13 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
In uw kamer vindt u o.a. tv, telefoon en een waterkoker. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Nagel in Südlohn 
Hotel Nagel

Kirchplatz 8
46354 Südlohn, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Südlohn: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 28 kamers.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Sluit uw avond af aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel Zur Alten Post in Rhede 
Hotel Zur Alten Post

Krommerter Straße 6
46414 Rhede, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Rhede: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 18 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Hotel Waldgut Frankenhof in Reken 
Hotel Waldgut Frankenhof

Frankenstraße 37
48734 Reken, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (18 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Reken: Het 4-sterren hotel met 23 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (2,0 km naar het centrum). De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,5 km verwijderd.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd.
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
 Hotel Hotel Eichenhof in Reken 
Hotel Eichenhof

Dorfstraße 4
48734 Reken, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Reken: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 10 kamers.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hotel Am Erzengel in Bocholt 
Hotel Am Erzengel

Münsterstraße 250 - 252
46397 Bocholt, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (58 Beoordeling)


 vanaf 82,00 EUR  
Hotel in Bocholt: Het 4-sterren hotel met 61 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Romantik Hotel Haus Elmer in Hamminkeln 
Romantik Hotel Haus Elmer

An der Klosterkirche 12
46499 Hamminkeln, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 85,00 EUR  
Hotel in Hamminkeln: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 30 comfortabel ingerichte kamers.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Marienthaler Gasthof in Hamminkeln 
Marienthaler Gasthof

Pastor-Winkelmann-Straße 2
46499 Hamminkeln, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (39 Beoordeling)


 vanaf 51,00 EUR  
Hotel in Hamminkeln: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 11 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Er is ook een kluis aanwezig.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel-Restaurant Grewer in Dorsten 
Hotel-Restaurant Grewer

Weselerstraße 351
46286 Dorsten, Duitsland

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

6,5 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Dorsten: Vanaf de autoweg is het hotel goed te bereiken (afstand van 3,0 km).
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren.
Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk!
De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
  
Hampshire Hotel - Stad Munster

Markt 11
7101 DA Winterswijk, Nederland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 97,50 EUR  
Hotel in Winterswijk: Het 4-sterren hotel heeft 20 comfortabel ingerichte kamers.
Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Residenz Hotel Loen in Stadtlohn 
Residenz Hotel Loen

Pfeifenofen 2 - 4
48703 Stadtlohn, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (24 Beoordeling)


 vanaf 53,00 EUR  
Hotel in Stadtlohn: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 29 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Trek uw baantjes en houd u fit: in de zwembaden van het hotel geniet u van het koele water naar keuze binnen of bij mooi weer in de open lucht! Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Landhotel Voshövel in Schermbeck 
Landhotel Voshövel

Am Voshövel 1
46514 Schermbeck, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,3 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 99,00 EUR  
Hotel in Schermbeck: Het hotel met 50 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,5 km verwijderd.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
De sport- en wellnessruimte van het hotel biedt o.a. massages, therapieën en schoonheidsbehandelingen, een solarium en een fitnessruimte. U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel ECCO Hotel Schermbeck in Schermbeck 
ECCO Hotel Schermbeck

Maassenstraße 1+3
46514 Schermbeck, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (61 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Schermbeck: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 42 kamers.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (3,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel-Restaurant Albert in Dorsten 
Hotel-Restaurant Albert

Borkener Straße 199
46284 Dorsten, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (59 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Dorsten: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 24 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 2,0 km. En tot het centrum slechts 2,0 km.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: Het hotel beschikt over parkeerplaatsen (slechts gedeeltelijk gratis). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel Zur Mühle in Schermbeck 
Hotel Zur Mühle

Kirchstraße 78
46514 Schermbeck, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 41,00 EUR  
Hotel in Schermbeck: Het hotel heeft 12 kamers (12 tweepersoonskamers).
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen.
In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Land-gut-Hotel Zum Hasen Hein in Hamminkeln 
Land-gut-Hotel Zum Hasen Hein

Hamminkelner Straße 76
46499 Hamminkeln, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (32 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Hamminkeln: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 9 kamers.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (3,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Land-gut-Hotel Ritter in Stadtlohn 
Land-gut-Hotel Ritter

Zur Waldesecke, Almsick 59
48703 Stadtlohn, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (29 Beoordeling)


 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Stadtlohn: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 28 kamers.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Grütering in Dorsten 
Hotel Grütering

Glück-Auf-Straße 313
46284 Dorsten, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (69 Beoordeling)


 vanaf 42,50 EUR  
Hotel in Dorsten: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 20 kamers.
Zowel naar de autoweg (0,5 km verwijderd) als naar het centrum (2,0 km) is niet ver van het hotel.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon