hotel.info

Hotel Bled | Hotels voordelig boeken | Bled, Slovenië

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Slovenië | Bled  Hotel Bled | Hotels günstig buchen | Bled, Slovenië Hotel Bled | Book hotels at great rates | Bled, Slovenië Hôtel Bled | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Bled, Slovenië Hotel Bled | Reserva hoteles a buen precio | Bled, Slovenië Hotel Bled | Prenotare comodamente gli hotel | Bled, Slovenië Hotel Bled | Reserveu hotels a bon preu | Bled, Slovenië Hotel Bled | Výhodně rezervovat hotely | Bled, Slovenië Hotellit Bled | Varaa hotelleja edullisesti | Bled, Slovenië Szálloda itt: Bled| Szobafoglalás kedvező áron | Bled, Slovenië Hotel Bled | Hotels voordelig boeken | Bled, Slovenië Hotel Bled | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Bled, Slovenië Hotel Bled | Reserva barata de hotéis | Bled, Slovenië Hotel Bled | Rezervaţi hoteluri avantajos | Bled, Slovenië Отель г. Bled | Недорогое бронирование отелей | Bled, Slovenië Hotell Bled | Boka hotell billigt | Bled, Slovenië Otel Bled | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Bled, Slovenië 酒店 Bled | 优惠地预订酒店客房 | Bled, Slovenië

Zoeken naar hotels voor Bled. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!

Topregio's
Hotel Adriakust

  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Bled
 Hotel Hotel Astoria in Bled 
Hotel Astoria

Presernova 44
4260 Bled, Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 91,00 EUR  
Hotel in Bled: De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,4 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Triglav Bled in Bled 
Hotel Triglav Bled

Kolodvorska 33
4260 Bled, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 79,00 EUR  
Hotel in Bled: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 22 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het hotel beschikt over een business-etage. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
De kamers beschikken over klimaatbeheersing en natuurlijk ook over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. In de kamer is ook een kluis. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Krek in Bled (Bled-Lesce) 
Hotel Krek

Hraska Cesta 15
51-4248 LE Bled (Bled-Lesce), Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 46,99 EUR  
Hotel in Bled (Bled-Lesce): Het 3 sterren hotel heeft 36 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Vanaf de autoweg is het hotel heel snel bereikbaar.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Het hotel beschikt over parkeerplaatsen (gedeeltelijk tegen betaling). Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Pension Krek in Bled 
Pension Krek

Savska cesta 35
4260 Bled, Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 35,99 EUR  
Hotel in Bled: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 14 kamers.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,0 km).
Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
 Hotel Hotel Krim Bled in Bled 
Hotel Krim Bled

Ljubljanska 7
4260 Bled, Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Bled: Het 3 sterren hotel heeft 115 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,5 km. Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,2 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km). Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (0,0 km).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Hotel Vila Bled in Bled 
Hotel Vila Bled

Cesta Svobode 26
4260 Bled, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 119,00 EUR  
Hotel in Bled: Het hotel met 31 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (1,5 km) is niet ver van het hotel.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
De kamers beschikken over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Best Western Premier Hotel Lovec in Bled 
Best Western Premier Hotel Lovec

Ljubljanska Cesta 6
4260 Bled, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 85,50 EUR  
Hotel in Bled: Het 4-sterren hotel heeft 60 comfortabel ingerichte kamers.
De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
Alle hotelkamers hebben airconditioning.
 Hotel Minotel Jelovica in Bled 
Minotel Jelovica

Cesta Svobode 8
4260 Bled, Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 64,00 EUR  
Hotel in Bled: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 100 kamers.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.
 Hotel Best Western Kompas Hotel Bled in Bled 
Best Western Kompas Hotel Bled

Cankarjeva 2
4260 Bled, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 105,00 EUR  
Hotel in Bled: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 95 comfortabel ingerichte kamers.
Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
  
Grand Hotel Toplice

Cesta svobode 12
4260 Bled, Slovenië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 158,00 EUR  
Hotel in Bled: Het hotel is een luxe-domicilie voor gasten met de hoogste eisen.
 Hotel Gasthof zur Post in Unterbergen 
Gasthof zur Post

Unterbergen 1-3
9163 Unterbergen, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (75 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Unterbergen: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 15 comfortabel ingerichte kamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Minotel Jezero in Bohinj 
Minotel Jezero

Ribcev Laz 51
4265 Bohinj, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 100,00 EUR  
Hotel in Bohinj: Het 4-sterren hotel met 76 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Landhotel Rosentaler Hof in St. Jakob 
Landhotel Rosentaler Hof

Mühlbach 28
9184 St. Jakob, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (6 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in St. Jakob: Het 4-sterren hotel met 42 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
 Hotel Hotel Kokra in Kranj 
Hotel Kokra

Predoslje 39
4000 Kranj, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 105,92 EUR  
Hotel in Kranj: Het hotel met 78 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel St. Egydenerhof in St. Egyden 
Hotel St. Egydenerhof

St. Egyden 52
9536 St. Egyden, Oostenrijk

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in St. Egyden: Het hotel heeft 17 kamers (12 tweepersoonskamers).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Het hotel beschikt over een café/bistro. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Creina in Kranj 
Hotel Creina

Koroska Cesta 5
4000 Kranj, Slovenië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Kranj: De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Het hotel heeft 87 kamers (30 eenpersoonskamers, 55 tweepersoonskamers).
Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Pay-tv te ontvangen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
  
Seehotel Hafnersee Sotour Austria Hotelsbetriebs GmbH

Plescherken 5
9074 Keutschach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 91,00 EUR  
Hotel in Keutschach: Welkom in ons mooie first class hotel!
Dit hotel biedt u 24 uur per dag de gelegenheid van internet gebruik te maken. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
In de sauna met Turks bad en solarium van het hotel komt u weer helemaal bij. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel.
 Hotel Hotel Baumgartnerhof in Latschach 
Hotel Baumgartnerhof

Altfinkenstein 6
9582 Latschach, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Latschach: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Het hotel beschikt over een restaurant en café/bistro voor een hapje tussendoor.
 Hotel Landhotel Drauhof in Rosegg 
Landhotel Drauhof

Fröger Weg 8
9232 Rosegg, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 33,00 EUR  
Hotel in Rosegg: Het hotel met 36 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 1,0 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. In het casino van het hotel kunt u de avond onderhoudend doorbrengen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer.
Het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Dorfhotel Schönleitn in Oberaichwald 
Dorfhotel Schönleitn

Dorfstraße 26
9582 Oberaichwald, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Oberaichwald: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 94 comfortabel ingerichte kamers.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad.
Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Dorfhotel Seeleitn in Faak 
Dorfhotel Seeleitn

Seeuferlandesstraße 59
9583 Faak, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Faak: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 84 kamers.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.
 Hotel Hotel Schönblick in Velden 
Hotel Schönblick

Augsdorferstraße 23
9220 Velden, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 78,00 EUR  
Hotel in Velden: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 43 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Flair Hotel am Wörthersee in Velden - Auen 
Flair Hotel am Wörthersee

Süduferstrasse / Quellenweg 97
9220 Velden - Auen, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Velden - Auen: Het 4-sterren hotel met 28 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - maak gebruik van sauna, Turks bad en solarium. Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel.
Het restaurant met bar van het hotel verheugt zich op uw bezoek. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Schloss Velden a Capella Hotel in Velden 
Schloss Velden a Capella Hotel

Schlosspark 1
9220 Velden, Oostenrijk

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

9,3 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 275,00 EUR  
Hotel in Velden: Het luxehotel heeft in totaal 104 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 0,8 km. En tot het centrum slechts 0,5 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het hotel beschikt over een business-etage. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Naast de gebruikelijke voorzieningen, zoals minibar en haardroger hebt u ook de mogelijkheid in uw kamer zelf thee en koffie te zetten. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Carinthia in Velden am Wörthersee 
Hotel Carinthia

Karawankenplatz 3
9220 Velden am Wörthersee, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

5,3 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 62,00 EUR  
Hotel in Velden am Wörthersee: Het hotel met 28 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (0,5 km) rijdt u er zo naartoe.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Minibar en kluis behoren eveneens tot de kameruitrusting. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon