hotel.info

Hotel Abtwil SG | Hotels voordelig boeken | Canton of St. Gallen, Zwitserland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Zwitserland | Abtwil SG  Hotel Abtwil SG | Hotels günstig buchen | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Book hotels at great rates | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hôtel Abtwil SG | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Reserva hoteles a buen precio | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Prenotare comodamente gli hotel | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Reserveu hotels a bon preu | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Výhodně rezervovat hotely | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotellit Abtwil SG | Varaa hotelleja edullisesti | Canton of St. Gallen, Zwitserland Szálloda itt: Abtwil SG| Szobafoglalás kedvező áron | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Hotels voordelig boeken | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Reserva barata de hotéis | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotel Abtwil SG | Rezervaţi hoteluri avantajos | Canton of St. Gallen, Zwitserland Отель г. Abtwil SG | Недорогое бронирование отелей | Canton of St. Gallen, Zwitserland Hotell Abtwil SG | Boka hotell billigt | Canton of St. Gallen, Zwitserland Otel Abtwil SG | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Canton of St. Gallen, Zwitserland 酒店 Abtwil SG | 优惠地预订酒店客房 | Canton of St. Gallen, Zwitserland

Zoeken naar hotels voor Abtwil SG. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Abtwil SG
 Hotel Hotel Santispark in Abtwil SG (St. Gallen-Abtwil) 
Hotel Santispark

Wiesenbachstrasse 5
9030 Abtwil SG (St. Gallen-Abtwil), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 145,00 EUR  
Hotel in Abtwil SG (St. Gallen-Abtwil): Het hotel met 70 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Uw accommodatie is zeer gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Saentisblick in Abtwil SG (St. Gallen - Abtwil) 
Hotel Saentisblick

Grimm 27
9030 Abtwil SG (St. Gallen - Abtwil), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 130,00 CHF  
Hotel in Abtwil SG (St. Gallen - Abtwil): Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 14 kamers.
De kamers beschikken over kabel-tv en een internetverbinding evenals een kluis en minibar met gekoelde dranken en snacks. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Sistar in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Hotel Sistar

Breitfeldstraße 9
9015 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 80,00 EUR  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 32 kamers.
Uw accommodatie is zeer gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Sporting in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Hotel Sporting

Straubenzellstraße 19
9014 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (43 Beoordeling)


 vanaf 99,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): Dit 2-sterren hotel kan zijn gasten in totaal 19 kamers huisvesten.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,5 km).
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel City Weissenstein in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Hotel City Weissenstein

Davidstraße 22-24
9000 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (36 Beoordeling)


 vanaf 135,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Dit hotel beschikt over 33 kamers (waarvan 8 kamers voor twee personen).
Van de autoweg tot het hotel (1,5 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,5 km). Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (2,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt)..
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon.
In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Best Western Hotel Walhalla in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Best Western Hotel Walhalla

Bahnhofplatz / Poststrasse 27
9001 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (96 Beoordeling)


 vanaf 170,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 56 comfortabel ingerichte kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 0,9 km. En tot het centrum slechts 0,1 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 1,0 kilometer.
Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over een business-etage.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio, kabel-tv en pay-tv op uw kamer aanwezig. Naast de gebruikelijke voorzieningen, zoals minibar en haardroger hebt u ook de mogelijkheid in uw kamer zelf thee en koffie te zetten. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel DOM in Sankt Gallen (St Gallen) 
Hotel DOM

Webergasse 22
9001 Sankt Gallen (St Gallen), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (42 Beoordeling)


 vanaf 155,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St Gallen): Het 3 sterren hotel heeft 42 kamers.
Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe.
Er is ook een kluis aanwezig. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
  
Weisses Kreuz

Engelgasse 9
9000 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 75,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): Het 2 sterren hotel beschikt over 14 kamers.
 Hotel Einstein Hotel in Sankt Gallen (St Gallen) 
Einstein Hotel

Berneggstraße 2
9001 Sankt Gallen (St Gallen), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 225,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St Gallen): Het hotel met 113 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Zowel naar de autoweg (2,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,5 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0. Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 2,0 km bedraagt.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel am Spisertor in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Hotel am Spisertor

Moosbruggstrasse 1
9000 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (99 Beoordeling)


 vanaf 95,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 12 gastenkamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,5 km. En tot het centrum slechts 0,0 km. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 1,5 kilometer. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes.
 Hotel Radisson Blu Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen) 
Radisson Blu Hotel

St. Jakob-Strasse 55
9000 Sankt Gallen (St. Gallen), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (58 Beoordeling)


 vanaf 144,00 CHF  
Hotel in Sankt Gallen (St. Gallen): Het 4-sterren hotel met 123 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Voor uw entertainment is er in het hotel een casino.
De kamers met airconditioning zijn comfortabel ingericht: Kabel-tv, haardroger, een mogelijkheid om koffie/thee te zetten en nog veel meer. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. In de sauna kunt u relaxen.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Appenzellerhof Idyllhotel in Speicher 
Appenzellerhof Idyllhotel

Trogenerstrasse
9042 Speicher, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (16 Beoordeling)


 vanaf 200,00 CHF  
Hotel in Speicher: Het 3 sterren hotel heeft 19 kamers.
Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt.
Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Er is ook een kluis aanwezig. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Romantik Hotel Säntis in Appenzell 
Romantik Hotel Säntis

Landsgemeindeplatz 3
9050 Appenzell, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 150,00 CHF  
Hotel in Appenzell: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 36 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
  
Hotel Hof

Engelgasse 4
9050 Appenzell, Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 130,00 CHF  
Hotel in Appenzell: Dit 2-sterren hotel beschikt over 9 kamers.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten.
  
Hotel Lowen

Hauptgassse 25
9050 Appenzell, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Appenzell: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 28 kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
In de sauna met solarium van het hotel komt u weer helemaal bij.
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.
 Hotel Hotel Hecht Appenzell in Appenzell 
Hotel Hecht Appenzell

Hauptgasse 9
9050 Appenzell, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (6 Beoordeling)


 vanaf 130,00 CHF  
Hotel in Appenzell: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 42 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km. Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
 Hotel Hotel Metropol in Arbon 
Hotel Metropol

Bahnhofstraße 49
9320 Arbon, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 141,00 CHF  
Hotel in Arbon: Het 4-sterren hotel met 42 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,1 km in vogelvlucht).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar uw massageafspraak te gaan. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant met bar van het hotel verheugt zich op uw bezoek. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Hotel Bad Horn in Horn 
Hotel Bad Horn

Seestraße 36
9326 Horn, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 250,00 CHF  
Hotel in Horn: Dit is een hotel voor gasten met hoge eisen en het is dan ook onderscheiden met 4 sterren.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Uzwil in Uzwil (St.Gallen-Uzwil) 
Hotel Uzwil

Bahnhofstrasse 67
9240 Uzwil (St.Gallen-Uzwil), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 185,00 CHF  
Hotel in Uzwil (St.Gallen-Uzwil): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 38 comfortabel ingerichte kamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een boeking van een niet-rokenkamer of een kamer voor gehandicapten is geen probleem - maar geef deze wens wel aan bij de boeking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting. In de kamer is ook een kluis.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Rössli in Rorschach 
Hotel Rössli

Hauptstraße 88
9401 Rorschach, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (64 Beoordeling)


 vanaf 105,00 CHF  
Hotel in Rorschach: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 35 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het hotel bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de luchthaven (4,0 km).
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken.
 Hotel Hotel Mozart in Rorschach 
Hotel Mozart

Hauptstrasse 82
9401 Rorschach, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 190,00 CHF  
Hotel in Rorschach: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 35 kamers.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe.
Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
 Hotel Land-gut-Hotel Rebstock in Rorschach (Rorschacherberg) 
Land-gut-Hotel Rebstock

Thalerstraße 57
9404 Rorschach (Rorschacherberg), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 140,00 CHF  
Hotel in Rorschach (Rorschacherberg): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 25 kamers.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,0 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het hotel beschikt over een business-etage.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Voor de inwendige mens wordt gezorgd in het café/bistro en het hotelrestaurant. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Parkhotel Waldau in Rorschach (Rorschacherberg) 
Parkhotel Waldau

Seebleichestraße
9404 Rorschach (Rorschacherberg), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,4 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 145,00 CHF  
Hotel in Rorschach (Rorschacherberg): Het 4-sterren hotel met 41 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
De luchthaven ligt slechts op een paar minuten van het hotel. Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,0 km).
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op de kamer vindt u een internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Maak gebruik van de massages en therapieën die het hotel aanbiedt! Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Frohe Aussicht in Weissbad 
Hotel Frohe Aussicht

Schwenden
9057 Weissbad, Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 78,00 CHF  
Hotel in Weissbad: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 16 gastenkamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,5 km verwijderd.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Heiden in Heiden 
Hotel Heiden

Seeallee 8
9410 Heiden, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (45 Beoordeling)


 vanaf 125,00 CHF  
Hotel in Heiden: Het hotel met 66 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar de therapieruimte te gaan. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon