Szálloda itt: Pfalzen| Szobafoglalás kedvező áron | Trentino-Alto Adige/Südtirol, Olaszország

Index: hotel.info | Szállodák jegyzéke | Európa | Olaszország | Pfalzen

 Összes szálloda megjelenítése Pfalzen városban

Kiemelt sállodák Pfalzen városában január hónapban

 Hotel Falken szálloda itt: Pfalzen 
Hotel Falken

Haselweg 4
39030 Pfalzen, Olaszország

3,5 csillagos szálloda értékelése

9,6/10
(5 értékelés)



 kezdőár: 50,00 EUR  
Pfalzen szállodái: A speciális igényekkel rendelkező vendégeket is szívesen látjuk: A szálloda mozgáskorlátozottak számára kialakított szobákat, valamint ruhatisztítást biztosít. Háziállat bevihető. Szükség esetén használja a szálloda zárható garázsát. A recepció a nap 24 órájában rendelkezésre áll, és ébresztést is biztosít. Az internethozzáférés a szobában és a szálloda nyilvános területein (WLAN) egyaránt igénybe vehető. Ha értéktárgyait le szeretné adni megőrzésre, forduljon a recepción dolgozó munkatársakhoz, vagy használja a szobában elhelyezett széfet. Bármilyen kívánsága van, a szobaszerviz szívesen rendelkezésére áll. Autóját a szálloda ingyenesen igénybe vehető parkolójában tárolhatja.
A szobák rádióval és televízióval vannak felszerelve. Amennyiben nemdohányzó szobát és/vagy gyermekágyat szeretne, kérjük, jelezze igényét a foglaláskor. A saját fürdőszoba a szállodaszoba alapfelszereltségéhez tartozik. Ha ezenkívül erkélyt is szeretne, kérjük, jelezze a szoba foglalásakor. A szobában természetesen hajszárító is található.
A szállodában kínált wellness-ajánlatok felvidítják a kikapcsolódni vágyó vendégek szívét. Vegye igénybe a szálloda által kínált kölcsönözhető kerékpárokat a környező vidék megismeréséhez!
Töltse az est óráit kényelmesen a bárban a többi szállodavendéggel. A kávézóban/bisztróban az étterem megszokott nyitvatartási idején kívül is elfogyaszthat egy gyors harapnivalót. Töltse az estét kellemesen a szálloda saját borozójában/sörözõjében.
 Genießerhotel Tanzer szálloda itt: Pfalzen 
Genießerhotel Tanzer

Dorfstraße 1
39030 Pfalzen, Olaszország

3 csillagos szálloda értékelése

7,9/10
(5 értékelés)



 kezdőár: 114,00 EUR  
Pfalzen szállodái: A háromcsillagos hotel összesen 20 szobát kínál.
Autóját a szálloda ingyenesen igénybe vehető parkolójában tárolhatja.
A szoba normál felszereltségéhez rádió, kábeltelevízió és széf tartozik. Sétáljon át fürdőköpenyben a szaunába: kezdődhet is az esti kikapcsolódás! A szobában hajszárító is rendelkezésre áll. Ebben a szállodában erkéllyel rendelkező szobát is foglalhat. A szálloda nemdohányzó szobákat is kínál (kérjük, hogy a foglalás során jelezze a nemdohányzó szoba iránti igényét).
A szállodában egy szolárium található, amely bármikor rendelkezésére áll. Kényeztesse magát: a szállodában igénybe vehető masszázs közben maximálisan kikapcsolódhat. Lazítson kellemesen a szálloda közkedvelt gőzfürdőjében.
A szálloda éttermében (kellemes időben akár a szabadban is), illetve a bisztróban kellemesen eltöltheti az estét - cukorbetegek és vegetáriánusok által fogyasztható ételek is választhatók. Esténként szívesen látjuk a szálloda bárjában. Töltse az estét kellemesen a szálloda saját borozójában/sörözõjében.
 Hotel Schloss Sonnenburg szálloda itt: St. Lorenzen (San Lorenzo) 
Hotel Schloss Sonnenburg

Sonnenburg 38
39030 St. Lorenzen (San Lorenzo), Olaszország

4 csillagos szálloda értékelése

8,5/10
(4 értékelés)



 kezdőár: 61,75 EUR  
St. Lorenzen (San Lorenzo) szállodái: A négycsillagos szálloda 6 kényelmesen berendezett szobával rendelkezik.
Az autóval érkező vendégek használhatják a szálloda saját parkolóját.
 Hotel Langgenhof szálloda itt: Bruneck 
Hotel Langgenhof

Sankt Nikolausstraße 11
39031 Bruneck, Olaszország

3 csillagos szálloda értékelése

8,8/10
(22 értékelés)



 kezdőár: 86,00 EUR  
Bruneck szállodái: A magas igényeket kielégítő, kényelmes (háromcsillagos) hotel összesen 27 szobát biztosít a vendégek számára.
A legközelebb fekvő sílift mindössze 1,0 km távolságra található. A szálloda fekvése ideális a vonattal érkező vendégek számára: a vasútállomástól a szálloda mindössze 1,0 kilométerre fekszik. A szálloda lényegében a városközpontban található (kb. 0,5 km). A golfpálya gyalog is kényelmesen megközelíthető (a távolság kb. 1,0 km).
Akár négylábú kedvencét is magával hozhatja. Amennyiben nemdohányzó szobában szeretne megszállni a kedvencével, a foglalásnál jelezze ilyen irányú igényét. A szálloda területén saját parkoló található.
A szobákban televízió és telefon található. A szobában egy széf is található. Ebben a szállodában erkéllyel rendelkező szobát is foglalhat. A szobában hajszárító is rendelkezésre áll.
A szálloda saját szaunájában, gőzfürdőjében és szoláriumában minden bizonnyal nagyon jól fogja érezni magát. Vegye igénybe a szálloda által kínált kölcsönözhető kerékpárokat a környező vidék megismeréséhez!
A szállodában akár diabetikus vagy vegetáriánus ételek is igényelhetõk. A szálloda bárja különféle italok széles választékával várja Önt. Ha egy gyors harapnivalóra vágyik, a kávézó/bisztró bármikor rendelkezésére áll. A szállodában egy kellemes hangulatú borozó/sörözõ található, amely nyárikerttel is rendelkezik.
 Hotel Corso szálloda itt: Bruneck 
Hotel Corso

Graben 16
39031 Bruneck, Olaszország

3 csillagos szálloda értékelése

5,6/10
(3 értékelés)



 kezdőár: 67,00 EUR  
Bruneck szállodái: A háromcsillagos szálloda 25 szobát biztosít.
A városközpont gyalog is rendkívül gyorsan megközelíthető (távolság: 0,0 km). A szálloda a vasútállomás közvetlen közelében fekszik (légvonalban mindössze 1,0 km).
Szükség esetén használja a szálloda zárható garázsát. Az internetszolgáltatás a szálloda nyilvános területein (WLAN) és a szobában egyaránt használható. Ha értéktárgyait le szeretné adni megőrzésre, forduljon a recepción dolgozó munkatársakhoz, vagy használja a szobában elhelyezett széfet. A szobaszerviz és az ébresztés mellett a szálloda munkatársaiból álló szakképzett csapat számos más szolgáltatást is kínál a vendégek számára.
A fürdőszobában hajszárító és fürdőköpeny található. A szálloda nemdohányzó szobákkal rendelkezik, amelyekben kérésre gyerekágy is elhelyezhető a gyermeke számára. A vendégszobák természetesen televízióval és telefonnal vannak felszerelve. A szobában hűtött italokkal feltöltött minibár található.
A lazításról a szálloda saját gőzfürdője és szaunája gondoskodik. Vegye igénybe a szálloda által kínált változatos masszázsajánlatokat. A szálloda az egyéb kényelmi szolgáltatások mellett pezsgőfürdővel is rendelkezik. A szállodában lehetősége van bejelentkezni szépségápolásra.
Kellemes időben fogyassza el vacsoráját a szálloda teraszán. A szálloda bárja a legkülönfélébb italokkal várja Önt. A szállodában kávézó/bisztró található. Töltse el kellemesen az estét a szálloda saját borozójában/sörözõjében.

 Összes szálloda megjelenítése Pfalzen városban

Maga elönye

Több, mint 210.000 szálloda világszerte
Több, mint 1.000.000 szállodai értékelés
Webhely árgaranciája
Díjmentes foglalás
Foglalások ingyenes törlése
Fizetés közvetlenül a szállodában

Kiemelt úti célok

Párizs
1048 szálloda
Róma
590 szálloda
London
439 szálloda
Prága
440 szálloda
Barcelona
299 szálloda
New York
270 szálloda
Hamburg
199 szálloda
Bécs
229 szálloda
Velence
206 szálloda
Amszterdam
160 szálloda
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Minden jog fenntartva. A webhelyen előforduló márkanevek a megfelelő tulajdonosok védjegyei. A webhely használatával Ön elfogadja a(z) hotel.info-ÁSZF előírásait.
A(z) hotel.info GmbH vállalat a külső internetes oldalakhoz kapcsolódó tartalmakért nem vállal felelősséget. Impresszum