Hotel am Yachthafen
Strandstraße 2
17192 Waren (Müritz)
8,0 / 10
Hotellikuvaus:
Hotellissa on yhteensä 20 huonetta (joista 13 kahden hengen huonetta). Kaupungin keskustaan pääsee nopeasti kävellen (matkaa 0,0 km). Vastaanotto on auki 24 tuntia vuorokaudessa ja sieltä on saatavissa herätyspalvelu. Hotellissa on pysäköintipaikkoja (osittain maksullisia). Käytettävissäsi on Internet-yhteys sekä julkisissa tiloissa (WLAN) että huoneessasi. Tarvittaessa voit käyttää hotellin lukittavaa autotallia. Toiveesi voit esittää ystävälliselle huonepalvelulle. Kirjoituspöytä, tallelokero, hiustenkuivaaja ja radio kuuluvat kaikkien huoneiden vakiovarusteisiin. Kaikissa huoneissa on kylpyhuone, toisissa myös parveke. Hotellissa on savuttomia huoneita, joihin toimitamme mielellämme myös lastenvuoteen lapsia varten. Huoneista löytyy luonnollisesti televisio ja puhelin. Hotellissa on tarjolla erilaisia tunnettuja hoitokäsittelyjä, kuten hierontaa. Jos haluat liikkua ja tutustua ympäristöön, voit lainata hotellista polkupyörän. Hyödynnä hotellin kauneuskäsittelyjä. Kahvilasta/bistrosta voit ostaa pientä purtavaa myös ravintolan aukioloaikojen ulkopuolella.
Lisätietoja hotellista:
Vastaanoton aukioloajat: klo 6:30 - 21:00
Maksuton majoitus on mahdollinen enintään 1 lapselle iältään enintään 3 vuotta (tämä mukaan lukien) kahden hengen huoneessa vanhempien kanssa (2 täysihintaista asiakasta). Jos sinulla on kysyttävää, ota meihin yhteyttä.
Etäisyydet (km)
Lentokenttä (Rostock):
Moottoritie (A20):
Messut (Rostock):
Kaupungin keskusta:
Ratsastustallit:
Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH Kaikki oikeudet pidätetään. Käytetyt tuotemerkit ovat kulloisenkin omistajansa omaisuutta. Tätä verkkosivustoa käyttämällä hyväksytte yleiset hotel.info-sopimusehdot. hotel.info GmbH ei ota mitään vastuuta linkitettyjen ulkoisten Internet-sivustojen sisällöstä. Julkaisutiedot