Hotel St. Ruprecht an der Raab | Výhodně rezervovat hotely | Štýrsko, Rakousko

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Rakousko | St. Ruprecht an der Raab

 Zobrazit všech/ny hotely/ů v destinaci St. Ruprecht an der Raab

Nejlepší hotely v destinaci St. Ruprecht an der Raab v měsíci: prosinec

 Hotel Gartenhotel Ochensberger v St. Ruprecht/Raab 
Gartenhotel Ochensberger

Untere Hauptstraße 181
8181 St. Ruprecht/Raab, Rakousko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 z 10
(11 Hodnocení)



 od 72,00 EUR  
Hotel v St. Ruprecht/Raab: 4hvězdičkový hotel s 62 pokoji nabízí ubytování splňující vysoké nároky.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,2 km).
Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Chcete-li uschovat cenné předměty, obraťte se prosím na recepci nebo využijte sejf na svém pokoji. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Hotel nabízí bezplatná parkovací místa.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru.
K relaxaci a odpočinku máte k dispozici plavecký bazén (krytý) a fitness centrum. Hotel má nabídku osvědčených terapií, mimo jiné profesionálních masáží. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Využijte možnosti kosmetického ošetření v hotelu. Na plovárně hotelu jste favoritem: ukažte svou vytrvalost a udržujte si ve vodě svou formu!
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky). Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Landhotel Liebmann v Lassnitzhöhe 
Landhotel Liebmann

Liebmannweg 23
8301 Lassnitzhöhe, Rakousko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 z 10
(29 Hodnocení)



 od 67,00 EUR  
Hotel v Lassnitzhöhe: Hotel s 60 komfortně zařízenými pokoji je klasifikován jako 4hvězdičkový.
Z dálnice je hotel dobře dostupný (2,4 km daleko).
Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Pokoje mají televizi a telefon. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci). Pokud si přejete pokoj s balkónem, uveďte to prosím při rezervaci.
Hotelové centrum pro sport a wellness nabízí mimo jiné masáže, terapeutická a kosmetická ošetření, solárium a fitness prostory. V parních lázních a sauně můžete po náročném dni vypnout a dopřát si relaxaci. Na plovárně hotelu jste favoritem: ukažte svou vytrvalost a udržujte si ve vodě svou formu! Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí!
Večer si můžete užít v hotelové restauraci (za hezkého počasí také venku) nebo v bistru - diabetická strava a vegetariánské pokrmy možné. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Nechte veèer doznít v uvolnìné atmosféøe v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Posthotel Thaller v Anger 
Posthotel Thaller

Hauptplatz 3
8184 Anger, Rakousko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 od 50,00 EUR  
Hotel v Anger: Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém z/e 45 komfortně zařízených pokojů.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci.
Pokoje pro hosty samozřejmě mají kabelovou televizi a telefon. Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů a županem. Večery si můžete užít na pokojovém balkóně - toto přání prosím uveďte před příjezdem.
Odpočiňte si v hotelové sauně se soláriem - navíc jsou vám k dispozici parní lázně. Trénování nebo relaxování - v krytém bazénu hotelu je možné obojí! Zapomeňte na všední dny při blahodárné masáži. S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
O vaše blaho se postará kavárna/bistro a hotelová restaurace. Večer jste vítáni v hotelovém baru.
 Hotel Hotel Erla Restaurant v Stubenberg am See 
Hotel Erla Restaurant

Buchberg 70
8223 Stubenberg am See, Rakousko

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 od 38,50 EUR  
Hotel v Stubenberg am See: 3hvězdičkový hotel má 22 pokojů.
Hosté se zvláštními požadavky jsou vítáni: hotel nabízí pokoje vhodné pro zdravotně postižené a také prádelní služby. Domácí zvířata jsou povolena. Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
Nechte se mezi dvěma saunovacími cykly hýčkat masáží. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Hoteloví hosté rádi využívají fitness prostory hotelu. Zeptejte se na rozmanitou nabídku terapií v hotelu!
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky). Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Best Western Hotel Pfeifer Kirchenwirt v Štýrský Hradec (Graz) 
Best Western Hotel Pfeifer Kirchenwirt

Kirchplatz 9
8044 Štýrský Hradec (Graz), Rakousko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10
(11 Hodnocení)



 od 105,00 EUR  
Hotel v Štýrský Hradec (Graz): Hotel s 31 komfortně zařízenými pokoji je označen 4 hvězdičkami.

 Zobrazit všech/ny hotely/ů v destinaci St. Ruprecht an der Raab

Hlavní výhody

Více než 210.000 hotelů po celém světě
Více než 1.000.000 hodnocení hotelů
Záruka nejlepší ceny
Rezervace bez poplatků
Bezplatné stornování
Platba přímo v hotelu

Nejlepší cíle cest

Paříž
1050 Hotelu
Řím
589 Hotelu
Londýn
439 Hotelu
Praha
445 Hotelu
Barcelona
297 Hotelu
New York
270 Hotelu
Hamburk
202 Hotelu
Videň
231 Hotelu
Benátky
208 Hotelu
Amsterdam
159 Hotelu
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint