Campanile Roissy
1, Allee du Verger
95700 Roissy-en-France (Roissy en France)
7,0 z 10
Popis hotelu:
Toto ideální místo pro ubytování na cestách má dvě hvězdičky a nabízí celkem 259 pokoje/ů pro hosty. Při příjezdu po dálnici je hotel velmi rychle dostupný. Letiště je od hotelu vzdáleno pouze několik minut. Díky psacímu stolu, přístupu k internetu a telefonu můžete vyřizovat kancelářské práce také na pokoji. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje. Veškeré hotelové pokoje jsou klimatizované. V restauraci a hotelovém baru bude o vaše blaho dobře postaráno. Nechte veèer doznít v útulné atmosféøe hotelové vinárny/pivnice s venkovní zahrádkou.
Původní vlastní popis hotelu >>Původní vlastní popis hotelu:
Business hours of reception: 24 hours
The hotel Campanile Roissy is situated right on the edge of the Charles de Gaulle-Airport (shuttle service). Our renovated hotel is the ideal place to stay, only 5 minutes away from the exhibition hall of Villepinte, 10 minutes from the museum and the Asterix Park and 25 minutes from the centre of Paris.
The hotel features 259 rooms offering various amenities for a pleasant stay. In the mornings we will serve our guest a rich breakfast buffet with all kinds of delicious foods.
Our friendly and professional team will provide an excellent service to our guests.
A shuttle (free of charge) brings our guests to the Charles de Gaulle airport, where you have a connection to the TGV and the RER. The shopping centre is only 3 km from the hotel.
Vzdálenosti (v km)
Letiště (Charles de Gaulle):
Dálnice (A 1):
Stanice (Charles de Gaulle):
Kongresové centrum:
Golf:
Tenis:
4
1
2
5
20
5
Letiště (Orly):
Dálnice (A 3):
Veletrh (Villepinte):
Metro:
Centrum:
(Parc Asterix):
Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s
hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky.
Imprint