Hotel Onnens | Výhodně rezervovat hotely | Kanton Vaud, Švýcarsko

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Švýcarsko | Onnens

 Zobrazit všech/ny hotely/ů v destinaci Onnens

Nejlepší hotely v destinaci Onnens v měsíci: prosinec

 Hotel Hotel Bellevue v Onnens 
Hotel Bellevue

.
1425 Onnens, Švýcarsko

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10
(12 Hodnocení)



 od 95,00 CHF  
Hotel v Onnens: 3hvězdičkový hotel má 12 pokojů.
Z dálnice je hotel dobře dostupný (3,0 km daleko).
Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa. Příjemní zaměstnanci na recepci jsou tu pro vás nepřetržitě celý den.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Váš pokoj je samozřejmě vybaven televizorem (s kabelovou přípojkou). Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky).
 Hotel Hotel de la Prairie v Yverdon-les-Bains 
Hotel de la Prairie

Avenue des Bains 9
1400 Yverdon-les-Bains, Švýcarsko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,4 z 10
(5 Hodnocení)



 od 190,00 CHF  
Hotel v Yverdon-les-Bains: Hotel s 34 komfortně zařízenými pokoji je označen 4 hvězdičkami.
Všimněte si výhodné polohy hotelu: vzdálenost k dálnici 2,0 km a do centra města pouze 0,7 km. K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel.
K vybavení pokojů patří televizor (kabelová televize), přístup k internetu, minibar, sejf a mnoho dalšího. Večery si můžete užít na pokojovém balkóně - toto přání prosím uveďte před příjezdem. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů.
O fajnšmekry a příznivce kuželek je postaráno: hotel má vynikající restauraci a oblíbenou kuželkovou dráhu.
Informujte pøíjemný personál hotelu, pokud máte zájem o diabetickou stravu nebo vegetariánskou kuchyni. V hotelovém baru na vás čeká velký výběr nápojů.
  
Grand Hotel des Bains

Av. des Bains 22
1401 Yverdon-les-Bains, Švýcarsko

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung
 od 440,00 CHF  
Hotel v Yverdon-les-Bains: Rádio, kabelová televize a trezor patří ke standardu pokoje. Na pokoji máte přístup k internetu. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů.
K relaxaci a odpočinku máte k dispozici plavecký bazén (krytý) a fitness centrum. Oddechněte si od každodenního stresu - využijte saunu a solárium.
Hotelová restaurace se těší na vaši návštěvu.
 Hotel Minotel de l'Aigle v Couvet 
Minotel de l'Aigle

Grand-Rue 27
2108 Couvet, Švýcarsko

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 od 165,00 CHF  
Hotel v Couvet: Hotel klasifikovaný jako 3hvězdičkový nabízí celkem 19 pokojů.
Pokoje mají k dispozici televizory s kabelovou přípojkou. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů.
Večer si můžete užít v hotelové restauraci.
 Hotel Park Inn Lully v Lully (Lully/Estavayer-le-Lac) 
Park Inn Lully

Restoroute Rose de la Broye A1/E25
1470 Lully (Lully/Estavayer-le-Lac), Švýcarsko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 z 10
(15 Hodnocení)



 od 140,00 CHF  
Hotel v Lully (Lully/Estavayer-le-Lac): Hotel s 80 komfortně zařízenými pokoji je klasifikován jako 4hvězdičkový.
Hotel je připraven na hosty se zvláštními požadavky: nabízí pokoje pro zdravotně postižené, prádelní služby a povoluje vzít s sebou domácí zvířata. K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci, ale také pokojový sejf. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Je možný příjem placených televizních kanálů. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů. Všechny pokoje v hotelu mají klimatizaci. Pokoje mají k dispozici televizory s kabelovou přípojkou.
Sportovně aktivním hostům jsou k dispozici fitness prostory.
Večer si můžete užít v hotelové restauraci.

 Zobrazit všech/ny hotely/ů v destinaci Onnens

Hlavní výhody

Více než 210.000 hotelů po celém světě
Více než 1.000.000 hodnocení hotelů
Záruka nejlepší ceny
Rezervace bez poplatků
Bezplatné stornování
Platba přímo v hotelu

Nejlepší cíle cest

Paříž
1049 Hotelu
Řím
590 Hotelu
Londýn
438 Hotelu
Praha
443 Hotelu
Barcelona
297 Hotelu
New York
270 Hotelu
Hamburk
199 Hotelu
Videň
229 Hotelu
Benátky
205 Hotelu
Amsterdam
158 Hotelu
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint