hotel.info

Hotel Klettwitz | Výhodně rezervovat hotely | Sasko, Německo

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Německo | Klettwitz  Hotel Klettwitz | Hotels günstig buchen | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Book hotels at great rates | Sasko, Německo Hôtel Klettwitz | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Reserva hoteles a buen precio | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Prenotare comodamente gli hotel | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Reserveu hotels a bon preu | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Výhodně rezervovat hotely | Sasko, Německo Hotellit Klettwitz | Varaa hotelleja edullisesti | Sasko, Německo Szálloda itt: Klettwitz| Szobafoglalás kedvező áron | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Hotels voordelig boeken | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Reserva barata de hotéis | Sasko, Německo Hotel Klettwitz | Rezervaţi hoteluri avantajos | Sasko, Německo Отель г. Klettwitz | Недорогое бронирование отелей | Sasko, Německo Hotell Klettwitz | Boka hotell billigt | Sasko, Německo Otel Klettwitz | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Sasko, Německo 酒店 Klettwitz | 优惠地预订酒店客房 | Sasko, Německo

Hledání hotelu v Klettwitz. Našli jsme pro Vás 11 vhodných hotelů. Nyní lze jednoduše objednat pomocí "hotel.info" - Vaší služby pro rezervování hotelů!


  
Vyhledejte a rezervujte si svůj hotel zde
  Cíl cesty:   
  Příjezd: (DD.MM.RRRR)      Počet  pokojů:     
  Odjezd: (DD.MM.RRRR)      Typ pokoje:     



Hotely v Klettwitz
 Hotel Hotel Arcade v Klettwitz 
Hotel Arcade

Buchenstraße 8
01998 Klettwitz, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10 (11 Hodnocení)


 od 49,00 EUR  
Hotel v Klettwitz: Hotel má k dispozici 41 pokoje/ů, z toho je/jsou 32 dvoulůžkový/é.
Cestují z daleka ocení přímou blízkost dálnice.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
Na pokojích je k dispozici televize a telefon. V koupelně je samozřejmě k dispozici vysoušeč vlasů. Televizor umožňuje příjem placených televizních kanálů.
S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
Pochutnejte si na pokrmech z rozmanité - a také vegetariánské - nabídky v hotelové restauraci. Nechte večer doznít v hotelovém baru.
 Hotel Hotel Pension Mandy v Senftenberg 
Hotel Pension Mandy

Ringstraße 1
01968 Senftenberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (28 Hodnocení)


 od 51,00 EUR  
Hotel v Senftenberg: Tento hotel střední třídy má k dispozici celkem 14 pokojů.
Hotel se nachází v přímé blízkosti nádraží (pouze 0,8 km vzdušnou čarou).
 Hotel RAMADA Hotel Schwarzheide v Schwarzheide 
RAMADA Hotel Schwarzheide

Ruhlander Straße 75
01987 Schwarzheide, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10 (90 Hodnocení)


 od 47,00 EUR  
Hotel v Schwarzheide: Hotel má k dispozici 135 pokoje/ů, z toho je/jsou 116 dvoulůžkový/é.
Všimněte si výhodné polohy hotelu: vzdálenost k dálnici 2,0 km a do centra města pouze 0,5 km.
K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel.
Ve vašem pokoji s rádiem a televizí je postaráno o dobrou zábavu. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů. Televizor umožňuje příjem placených televizních kanálů. V tomto hotelu si můžete rezervovat také nekuřácký pokoj (je-li k dispozici).
Dopřejte si relaxaci v hotelové sauně se soláriem. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness prostor. Ani během svého pobytu v hotelu se nemusíte vzdát svého kuželkového večera.
Večer jste vítáni v hotelovém baru.
 Hotel Hotel LIDO Senftenberg - Natur- und Erlebnisresort v Senftenberg 
Hotel LIDO Senftenberg - Natur- und Erlebnisresort

Steindamm 26
01968 Senftenberg, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel v Senftenberg: 4hvězdičkový hotel má 38 komfortně zařízených pokojů.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,8 km).
Recepce je otevřená 24 hodin denně a nabízí také službu buzení telefonem. Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Chcete-li uschovat cenné předměty, obraťte se prosím na recepci nebo využijte sejf na svém pokoji. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Své vozidlo můžete zaparkovat na bezplatných parkovacích místech hotelu.
Ve všech pokojích je vám nabídnuta možnost si samostatně připravit kávu a čaj. Kromě toho můžete využít minibar a vysoušeč vlasů v koupelně. Ze svého pokoje přejdete bez problémů v připraveném županu na masáž. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem.
Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí.
Pochutnejte si na pokrmech v naší restauraci (se zahrádkou) – nabízejí se zde také speciální pokrmy pro vegetariány a diabetiky. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Strandhotel Senftenberger See v Senftenberg 
Strandhotel Senftenberger See

Am See 3
01968 Senftenberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 z 10 (37 Hodnocení)


 od 52,00 EUR  
Hotel v Senftenberg: Hotel klasifikovaný jako 3hvězdičkový nabízí celkem 25 pokojů.
U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Díky psacímu stolu, přístupu k internetu a telefonu můžete vyřizovat kancelářské práce také na pokoji. Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci). Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů.
Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí!
Pochutnejte si na pokrmech v hotelové restauraci a dejte si drink u baru.
 Hotel Wellnesshotel Seeschlößchen v Senftenberg 
Wellnesshotel Seeschlößchen

Buchwalder Straße 77
01968 Senftenberg, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,2 z 10 (5 Hodnocení)


 od 85,00 EUR  
Hotel v Senftenberg: Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém z/e 24 komfortně zařízených pokojů.
Hotel se nachází nedaleko od centra (asi 2,0 km).
K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci, ale také pokojový sejf. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů.
Dopřejte si kosmetické ošetření přímo v hotelu. Trénování nebo relaxování - na plovárně hotelu je možné obojí! S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu! Zapomeňte na všední dny při blahodárné masáži.
Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace. Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí kavárnu/bistro pro malá občerstvení.
 Hotel Hotel zum Vetter v Finsterwalde 
Hotel zum Vetter

Lange Straße 15
03238 Finsterwalde, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,9 z 10 (23 Hodnocení)


 od 46,00 EUR  
Hotel v Finsterwalde: 2hvězdičkový hotel má k dispozici 18 pokoje/ů.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,2 km). Hotel se nachází v přímé blízkosti nádraží (pouze 0,8 km vzdušnou čarou).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci).
V hotelu si můžete objednat kosmetické ošetření. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Využijte širokou hotelovou nabídku masáží.
Zeptejte se na diabetickou stravu a vegetariánskou kuchyni.
 Hotel Hotel Zum Gewölbe v Hoyerswerda 
Hotel Zum Gewölbe

Dresdener Straße 36
02977 Hoyerswerda, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,8 z 10 (5 Hodnocení)


 od 35,00 EUR  
Hotel v Hoyerswerda: Tento 2hvězdičkový hotel poskytuje svým hostům ubytování celkem v 10 pokojích.
Hotel se nachází přímo u nádraží (pouze 1,0 km vzdušnou čarou).
Na bezplatném hotelovém parkovišti můžete zaparkovat své auto.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci).
Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí!
Večer si můžete užít v hotelové restauraci - zde si přijdou na své i vegetariáni.
 Hotel ACHAT Hotel Lausitz v Hoyerswerda 
ACHAT Hotel Lausitz

Bautzener Allee 1a
02977 Hoyerswerda, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10 (90 Hodnocení)


 od 42,00 EUR  
Hotel v Hoyerswerda: Tento hotel střední třídy má k dispozici celkem 89 pokojů.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 1,0 km).
Hosté se zvláštními požadavky jsou vítáni: hotel nabízí pokoje vhodné pro zdravotně postižené a také prádelní služby. Domácí zvířata jsou povolena. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Díky psacímu stolu, přístupu k internetu a telefonu můžete vyřizovat kancelářské práce také na pokoji. V koupelně najdete vysoušeč vlasů a župan. Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci). K dispozici jsou placené televizní kanály.
Pochutnejte si na pokrmech v kavárně/bistru nebo hotelové restauraci (se zahrádkou) - nabízí se zde také pokrmy speciálně pro vegetariány a diabetiky. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel AKZENT Congresshotel Hoyerswerda v Hoyerswerda 
AKZENT Congresshotel Hoyerswerda

Dr.-Wilhelm-Külz-Straße 1
02977 Hoyerswerda, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,1 z 10 (8 Hodnocení)


 od 149,50 EUR  
Hotel v Hoyerswerda: Hotel má k dispozici 136 pokoje/ů: 62 jednolůžkový/é/ých a 72 dvoulůžkový/é/ých pokojů.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,1 km).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
O relaxaci se postarají hotelové parní lázně se saunou. V hotelu si můžete objednat kosmetické ošetření. Využijte širokou hotelovou nabídku masáží. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí.
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a rád vám nabídne také speciální jídla pro vegetariány a diabetiky. Hotelový bar na vás čeká s nejrůznějšími drinky.
 Hotel Ratshotel Vetschau v Vetschau 
Ratshotel Vetschau

Am Markt 5
03226 Vetschau, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 z 10 (32 Hodnocení)


 od 45,00 EUR  
Hotel v Vetschau: Hotel je komfortní, splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 39 pokojů pro hosty.
Všimněte si výhodné polohy hotelu: vzdálenost k dálnici 2,0 km a do centra města pouze 0,0 km.
Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel. Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a rádio samozřejmě patří také k vybavení pokoje. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Tento hotel má k dispozici také nekuřácké pokoje (pokud si přejete tento typ pokoje, své přání prosím uveďte při rezervaci). Váš pokoj poskytuje přístup k internetu. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji.
Hotel nabízí saunu. S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
O lahůdky všeho druhu včetně vegetariánských se postará hotelová restaurace. Hotel nabízí kavárnu/bistro pro malá občerstvení. V hotelovém baru na vás čeká velký výběr nápojů.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint