Hotel Istanbul | Výhodně rezervovat hotely | Istanbul, Turecko

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Turecko | Istanbul

 Zobrazit všech/ny 370 hotely/ů v destinaci Istanbul

Nejlepší hotely v destinaci Istanbul v měsíci: prosinec

 Hotel Garden House Istanbul v Istanbul 
Garden House Istanbul

Kucuk Ayosofya Cad. - Mehmet Pasa Sok No 11/13
34122 Istanbul, Turecko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 z 10
(4 Hodnocení)



 od 59,00 EUR  
Hotel v Istanbul: Hotel s 20 komfortně zařízenými pokoji je označen 4 hvězdičkami.
Při příjezdu vlakem má hotel ideální polohu: od nádraží k hotelu je to pouze 0,5 km. Z dálnice je hotel dobře dostupný (3,0 km daleko). Hotel se nachází nedaleko centra (asi 3,0 km).
Na recepci je tu pro vás 24 hodin denně hotelový tým, který nabízí také službu buzení telefonem. Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci, ale také pokojový sejf. Využijte pro své vozidlo bezplatné hotelové parkoviště. Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání. Během vašeho pobytu v hotelu si můžete přímo v hotelu pronajmout auto. V byznys patru najdete všechny služby pro byznysmeny.
Vysoušeč vlasů a župan patří k základnímu vybavení koupelny. Na vašem pokoji se mimo jiné nachází televize, telefon a rychlovarná konvice. Pokud si přejete nekuřácký pokoj a/nebo dětskou postýlku, uveďte toto prosím při rezervaci. Na pokoji na vás èeká minibar s rozmanitou nabídkou. Všechny pokoje v hotelu mají klimatizaci.
O lahůdky všeho druhu včetně vegetariánských se postará hotelová restaurace. V hotelovém baru na vás čeká velký výběr nápojů.
 Hotel Best Western Empire Palace v Istanbul 
Best Western Empire Palace

Hocapasa Mah. Hudavenigar Cad. 17/19, Sirkeci
34110 Istanbul, Turecko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 z 10
(19 Hodnocení)



 od 52,00 EUR  
Hotel v Istanbul: 4hvězdičkový hotel má 35 komfortně zařízených pokojů.
Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,0 km). Hotel se nachází v přímé blízkosti nádraží (pouze 0,6 km vzdušnou čarou).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Pokoje jsou klimatizované, jsou vybaveny minibarem a také vysoušečem vlasů. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. K dispozici jsou placené televizní kanály. K dispozici je také sejf. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci).
V tomto hotelu si můžete dopřát relaxaci při profesionálních masážích a využít také další terapeutické nabídky. O relaxaci se postarají hotelové parní lázně se saunou. V hotelu si můžete objednat kosmetické ošetření.
Nechte večer doznít v hotelové restauraci a baru. Hotel má k dispozici kavárnu/bistro. O pøíznivce gastronomie se postará hotelová vinárna/pivnice s venkovním posezením.
 Hotel Best Western Hotel Amber v Istanbul 
Best Western Hotel Amber

Ciftegelinler Caddesi No. 3, Kumkapi
34126 Istanbul, Turecko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 od 59,00 EUR  
Hotel v Istanbul: Hotel s 24 komfortně zařízenými pokoji je označen 4 hvězdičkami.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,0 km). Při příjezdu vlakem má hotel ideální polohu: od nádraží k hotelu je to pouze 0,2 km.
Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Informace k hotelové půjčovně aut vám poskytne příjemný personál hotelu. Příjemný recepční tým je pro vaše přání k dispozici 24 hodin denně.
Ke komfortnímu vybavení pokojů pro hosty patří klimatizace, televizor (kabelová přípojka), telefon, vysoušeč vlasů a minibar. Na každém pokoji také: uzamykatelná schránka a rychlovarná konvice (pro přípravu kávy/čaje). V každém pokoji je koupelna, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Chcete si rezervovat nekuřácký pokoj? Cestujete s rodinou a potřebujete dětskou postýlku? Rádi splníme vaše přání – proto toto prosím uveďte při rezervaci svého pokoje.
O lahůdky všeho druhu se postará hotelová restaurace (s venkovním posezením) a kavárna/bistro - zeptejte se na diabetickou stravu a vegetariánskou kuchyni. V hotelovém baru na vás čeká velký výběr nápojů. Hotel má k dispozici útulnou vinárnu/pivnici.
 Hotel Ottoman Hotel Park v Istanbul 
Ottoman Hotel Park

Kadirga Limani Cad. No. 85, Sultanahmet
34122 Istanbul, Turecko

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 od 59,00 EUR  
Hotel v Istanbul: 4hvězdičkový hotel má 38 komfortně zařízených pokojů.
Hotel se nachází v přímé blízkosti nádraží (pouze 0,5 km vzdušnou čarou). Centrum města je rychle dosažitelné pěšky (vzdálenost 0,5 km).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Příjemní zaměstnanci na recepci jsou tu pro vás nepřetržitě celý den. Hotel vám nabízí možnost výhodného pronájmu auta přímo v místě. Své vozidlo můžete zaparkovat na bezplatných parkovacích místech hotelu.
Ve všech pokojích je vám nabídnuta možnost si samostatně připravit kávu a čaj. Kromě toho můžete využít minibar a vysoušeč vlasů v koupelně. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci). Veškeré hotelové pokoje jsou klimatizované. K dispozici je také sejf.
Nechte večer doznít v hotelové restauraci a baru. Hotel má k dispozici kavárnu/bistro.
 Hotel Hippodrome Hotel v Istanbul 
Hippodrome Hotel

Mimar Mehmet Aga Caddesi No:38
34400 Istanbul, Turecko

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10
(24 Hodnocení)



 od 35,00 EUR  
Hotel v Istanbul: 3hvězdičkový hotel má 22 pokojů.
Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání.
Abyste se cítili dobře, v koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů a župan. Pokoje mají televizi a telefon. Všechny pokoje v hotelu mají klimatizaci. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru.

 Zobrazit všech/ny 370 hotely/ů v destinaci Istanbul

Hlavní výhody

Více než 210.000 hotelů po celém světě
Více než 1.000.000 hodnocení hotelů
Záruka nejlepší ceny
Rezervace bez poplatků
Bezplatné stornování
Platba přímo v hotelu

V destinaci Istanbul a okolo

Pamětihodnosti v Istanbul
Hagia Sofia
Chora-Kirche
Bospor Most
Dolmabahçe-Palast
Galata Věž
Süleymaniye-Moschee
Sultan-Ahmet-Moschee
Topkapı-Palast
Místa v okolí (v km/mílích):
1 hotel v Büyükada (21,2)
1 hotel v Maltepe (17,1)
Městské části města Istanbul
Hotel Istanbul-Bahcelievler
Hotel Istanbul-Fatih
Hotel Istanbul-Esenler
Hotel Istanbul-Zeytinburnu
Hotel Istanbul-Güngören
Hotel Istanbul-Bakirköy
Hotel Istanbul-Gaziosmanpasa
Hotel Istanbul-Bayrampasa
Hotel Istanbul-Küçükçekmece
Hotel Istanbul-Sisli
Hotel Istanbul-Kâgithane
Hotel Istanbul-Sariyer
Hotel Istanbul-Üsküdar
Hotel Istanbul-Ümraniye
Hotel Istanbul-Kadiköy
Hotel Istanbul-Maltepe
Hotel Istanbul-Pendik
Hotel Istanbul-Tuzla
Hotel Istanbul-Eyüp
Hotel Istanbul-Büyükçekmece
Hotel Istanbul-Besiktas
Hotel Istanbul-Eminönü
Hotel Istanbul-Beyoglu
Hotel Istanbul-Bagcilar
Hotel Istanbul-Městská
Hotel Istanbul-Severní Kartal
Hotel Istanbul-Staré město
Hotel Istanbul-Jižní Kartal

Veletrhy v Istanbul
Hediyelik Esya
(24.12.2009 do 31.12.2009)
Gift Fair
OPTIK
(21.1.2010 do 23.1.2010)
International Optics and Ophthalmological Products Exhibition Fair
SUBCONIST
(21.1.2010 do 24.1.2010)
International Subcontracting Exhibition
EF - Endüstri Fuari - Makine & Otomasyon
(21.1.2010 do 24.1.2010)
International Istanbul Fashion Fair
(26.1.2010 do 28.1.2010)
IMOB
(2.2.2010 do 6.2.2010)
Istanbul Furniture Fair
WIN World of Industry Part I
(4.2.2010 do 7.2.2010)
Machinery, Welding, Surface Treatment, Materials Handling
EMITT
(11.2.2010 do 14.2.2010)
East Mediterranean International Tourism and Travel Exhibition
Eurasia BOATSHOW
(12.2.2010 do 21.2.2010)
Composite Products
(24.2.2010 do 26.2.2010)
WIN World of Industry Part II
(25.2.2010 do 28.2.2010)
Otomasyon, Electrotech, Hydraulic & Pneumatic
BOYA - Istanbul Paint Fair
(25.2.2010 do 28.2.2010)
Istanbul Paint Fair
Istanbul Insulation Fair
(25.2.2010 do 28.2.2010)
FOTEG Istanbul Food Technology Group Istanbul
(4.3.2010 do 7.3.2010)
International Trade Fair for Foodtech, Food Ingredients & Additives, Foodpack, Food Bakerytech
BORU
(4.3.2010 do 7.3.2010)
Istanbul Tube, Pipes and Fittings Fair

Nejlepší cíle cest

Paříž
1049 Hotelu
Řím
590 Hotelu
Londýn
438 Hotelu
Praha
443 Hotelu
Barcelona
297 Hotelu
New York
270 Hotelu
Hamburk
199 Hotelu
Videň
229 Hotelu
Benátky
205 Hotelu
Amsterdam
158 Hotelu
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint