hotel.info

Hotel Dudeldorf | Výhodně rezervovat hotely | Porýní-Falc, Německo

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Německo | Dudeldorf  Hotel Dudeldorf | Hotels günstig buchen | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Book hotels at great rates | Porýní-Falc, Německo Hôtel Dudeldorf | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Reserva hoteles a buen precio | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Prenotare comodamente gli hotel | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Reserveu hotels a bon preu | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Výhodně rezervovat hotely | Porýní-Falc, Německo Hotellit Dudeldorf | Varaa hotelleja edullisesti | Porýní-Falc, Německo Szálloda itt: Dudeldorf| Szobafoglalás kedvező áron | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Hotels voordelig boeken | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Reserva barata de hotéis | Porýní-Falc, Německo Hotel Dudeldorf | Rezervaţi hoteluri avantajos | Porýní-Falc, Německo Отель г. Dudeldorf | Недорогое бронирование отелей | Porýní-Falc, Německo Hotell Dudeldorf | Boka hotell billigt | Porýní-Falc, Německo Otel Dudeldorf | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Porýní-Falc, Německo 酒店 Dudeldorf | 优惠地预订酒店客房 | Porýní-Falc, Německo

Hledání hotelu v Dudeldorf. Našli jsme pro Vás 25 vhodných hotelů. Nyní lze jednoduše objednat pomocí "hotel.info" - Vaší služby pro rezervování hotelů!


  
Vyhledejte a rezervujte si svůj hotel zde
  Cíl cesty:   
  Příjezd: (DD.MM.RRRR)      Počet  pokojů:     
  Odjezd: (DD.MM.RRRR)      Typ pokoje:     



Hotely v Dudeldorf
 Hotel Hotel Zum Alten Brauhaus v Dudeldorf 
Hotel Zum Alten Brauhaus

Herrengasse 2
54647 Dudeldorf, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,1 z 10 (4 Hodnocení)


 od 53,00 EUR  
Hotel v Dudeldorf: Tento hotel střední třídy má k dispozici celkem 15 pokojů.
Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf. Své vozidlo můžete zaparkovat na bezplatných parkovacích místech hotelu.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů.
Nechte večer doznít v hotelové restauraci, ve které se samozřejmě nabízejí také vegetariánské pokrmy. Objednejte si drink v hotelovém baru. Hotel má k dispozici kavárnu/bistro. O pøíznivce gastronomie se postará hotelová vinárna/pivnice s venkovním posezením.
 Hotel Terraventura Hotel Resort & Spa v Gondorf 
Terraventura Hotel Resort & Spa

Philippsheimer Straße 8
54647 Gondorf, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 z 10 (49 Hodnocení)


 od 62,00 EUR  
Hotel v Gondorf: Hotel má k dispozici 56 pokoje/ů, z toho je/jsou 46 dvoulůžkový/é.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Na recepci je tu pro vás 24 hodin denně hotelový tým, který nabízí také službu buzení telefonem. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště. Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci.
V koupelně je samozřejmě k dispozici vysoušeč vlasů. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Večery si můžete užít na pokojovém balkóně - toto přání prosím uveďte před příjezdem.
Ve wellness centru hotelu si můžete různým způsoby dopřát relaxaci: nabízí zde kosmetická ošetření a masáže. Kromě toho má hotel saunu a solárium. O fajnšmekry a příznivce kuželek je postaráno: hotel má vynikající restauraci a oblíbenou kuželkovou dráhu. Hotel nabízí svým hostům k relaxaci parní lázně. Zeptejte se na rozmanitou nabídku terapií v hotelu! Trénování nebo relaxování - v krytém bazénu hotelu je možné obojí!
Informujte pøíjemný personál hotelu, pokud máte zájem o diabetickou stravu nebo vegetariánskou kuchyni. Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí kavárnu/bistro pro malá občerstvení. Navštivte hotelovou vinárnu/pivnici – v teplých mìsících mùžete využít také zahrádku!
 Hotel Hotel Eifelstern v Bitburg 
Hotel Eifelstern

Charles-Lindbergh-Allee 6
54634 Bitburg, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

6,1 z 10 (18 Hodnocení)


 od 53,00 EUR  
Hotel v Bitburg: Centrum města je dosažitelné pěšky (vzdálenost 3,0 km).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Vedení hotelu povoluje hostům přivézt si s sebou domácí zvířata. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. K dispozici jsou placené televizní kanály.
Nechejte se hýčkat ve wellness centru hotelu! Můžete si dopřát relaxaci při profesionální masáži, využít solária nebo si dopřát návštěvu sauny. Kromě dalších příjemných detailů má hotel k dispozici také vířivku.
Nechte večer doznít v hotelové restauraci a baru.
 Hotel Hotel-Restaurant Louis Müller v Bitburg 
Hotel-Restaurant Louis Müller

Hauptstraße 42a
54634 Bitburg, Německo

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 z 10 (45 Hodnocení)


 od 49,00 EUR  
Hotel v Bitburg: Hotel se nachází téměř v centru (asi 0,0 km).
U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa. Hotelový řád povoluje vzít s sebou domácí zvířata.
Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje. Pokoje mají televizi a telefon. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. K dispozici je také sejf.
Užíváte si večer rádi v útulné restauraci nebo raději při družném večeru s kuželkami? Obojí je možné!
O chlazené nápoje se postará hotelový bar. V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace. Nechte veèer doznít v útulné atmosféøe hotelové vinárny/pivnice s venkovní zahrádkou.
 Hotel Hotel Eifelbräu v Bitburg 
Hotel Eifelbräu

Römermauer 36
54634 Bitburg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10 (28 Hodnocení)


 od 57,00 EUR  
Hotel v Bitburg: Hotel je komfortní, splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 34 pokojů pro hosty.
Hotel se nachází téměř v centru (asi 0,2 km).
Své vozidlo můžete zaparkovat také v uzamykatelné garáži hotelu. Hotelový řád povoluje vzít s sebou domácí zvířata. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa. Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání.
Ve vašem pokoji s rádiem a televizí je postaráno o dobrou zábavu. Na pokoji na vás èeká minibar s rozmanitou nabídkou. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů.
Tento hotel vám nabízí vynikající restauraci a také možnost využít kuželkovou dráhu hotelu.
V hotelu je vám k dispozici také diabetická strava nebo vegetariánská kuchynì. Večer jste vítáni v hotelovém baru. V hotelu najdete útulnou vinárnu/pivnici, která má i venkovní zahrádku.
 Hotel Jugendhotel Bitburg v Bitburg 
Jugendhotel Bitburg

Westpark 10
54634 Bitburg, Německo

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

5,6 z 10 (10 Hodnocení)


 od 32,00 EUR  
Hotel v Bitburg: Tento hotel má 90 pokoj/e/ů (z toho je/jsou 80 pokoj/e/ů pro dvě osoby).
Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou. Pokud s ním chcete přenocovat v nekuřáckém pokoji, uveďte to prosím při rezervaci. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
V hotelu je vám k dispozici také diabetická strava nebo vegetariánská kuchynì. V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace.
 Hotel Hotel-Restaurant Leander v Bitburg 
Hotel-Restaurant Leander

Am Markt 2
54634 Bitburg, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (24 Hodnocení)


 od 50,00 EUR  
Hotel v Bitburg: Toto ideální místo pro ubytování na cestách má 2 hvězdičky a nabízí celkem 17 pokoje/ů pro hosty.
 Hotel Hotel Theis Mühle v Biersdorf am See 
Hotel Theis Mühle

Mühlenstraße 4
54636 Biersdorf am See, Německo

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

7,4 z 10 (9 Hodnocení)


 od 35,00 EUR  
 Hotel Dorint Seehotel & Resort Bitburg Südeifel v Biersdorf am See 
Dorint Seehotel & Resort Bitburg Südeifel

Seeuferstraße 1
54636 Biersdorf am See, Německo

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10 (53 Hodnocení)


 od 60,00 EUR  
Hotel v Biersdorf am See: Hotel má k dispozici 204 pokoje/ů: 7 jednolůžkový/é/ých a 86 dvoulůžkový/é/ých pokojů.
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. K dispozici jsou placené televizní kanály. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji. Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón.
Zlepšete svou vytrvalost cvičením ve fitness centru a dopřejte si poté relaxaci v hotelovém bazénu. Využijte širokou hotelovou nabídku masáží. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. V hotelu si můžete objednat kosmetické ošetření.
Pochutnejte si na pokrmech v naší restauraci (se zahrádkou) – nabízejí se zde také speciální pokrmy pro vegetariány a diabetiky. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Hotel zur Post v Deudesfeld 
Hotel zur Post

Hauptstraße 8
54570 Deudesfeld, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10 (40 Hodnocení)


 od 32,00 EUR  
Hotel v Deudesfeld: 3hvězdičkový hotel má 25 pokojů.
Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Pokud si přejete pokoj s balkónem, uveďte to prosím při rezervaci. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
V parních lázních a sauně můžete po náročném dni vypnout a dopřát si relaxaci. Užíváte si večer rádi v útulné restauraci nebo raději při družném večeru s kuželkami? Obojí je možné! Relaxujte ve vířivce a hektický shon nechte na chvilku za dveřmi. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí.
Zeptejte se na diabetickou stravu a vegetariánskou kuchyni. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Nechte veèer doznít v útulné atmosféøe hotelové vinárny/pivnice s venkovní zahrádkou.
 Hotel Waldhotel Weis v Kordel 
Waldhotel Weis

Burg Ramstein
54306 Kordel, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,1 z 10 (40 Hodnocení)


 od 35,00 EUR  
Hotel v Kordel: Toto ideální místo pro ubytování na cestách má dvě hvězdičky a nabízí celkem 16 pokoje/ů pro hosty.
U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje. Pokud si přejete pokoj s balkónem, uveďte to prosím při rezervaci.
Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí!
V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace.
 Hotel Landhaus Rotenberg garni v Wittlich 
Landhaus Rotenberg garni

Trierer Landstraße 115
54516 Wittlich, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 z 10 (48 Hodnocení)


 od 62,00 EUR  
Hotel v Wittlich: 3hvězdičkový hotel má 10 pokojů.
Z dálnice k hotelu (1,5 km daleko) a odtud do vnitřní části města se dostanete velmi rychle (vzdálenost do středu města 1,0 km).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
Na pokojích je k dispozici kabelová televize a telefon. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
Využijte širokou hotelovou nabídku masáží. Využijte možnosti kosmetického ošetření v hotelu.
Zeptejte se na diabetickou stravu a vegetariánskou kuchyni. V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace.
 Hotel Hotel Wittlicher Hof v Wittlich 
Hotel Wittlicher Hof

Trierer Straße 29
54516 Wittlich, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 z 10 (33 Hodnocení)


 od 59,00 EUR  
Hotel v Wittlich: Tento komfortní hotel pro ubytování na cestách splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 16 pokoje/ů.
Všimněte si výhodné polohy hotelu: vzdálenost k dálnici 2,0 km a do centra města pouze 0,0 km.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba. Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel.
Pøípadnou práci mùžete bìhem svého pobytu vyøídit ze svého pokoje díky psacímu stolu, telefonu a pøístupu k internetu. V koupelně je samozřejmě k dispozici vysoušeč vlasů. Ve vašem pokoji s rádiem a televizí je postaráno o dobrou zábavu. Večery si můžete užít na pokojovém balkóně - toto přání prosím uveďte před příjezdem. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji.
S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
Pochutnejte si na pokrmech v restauraci (se zahrádkou) nebo bistru - strava vhodná také pro diabetiky a vegetariány. Nechte večer doznít v hotelovém baru. Hotel má k dispozici útulnou vinárnu/pivnici.
 Hotel Hotel Well garni v Wittlich 
Hotel Well garni

Marktplatz 5
54516 Wittlich, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (16 Hodnocení)


 od 50,00 EUR  
Hotel v Wittlich: Hotel je komfortní, splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 21 pokojů pro hosty.
Využijte pro své vozidlo hotelové parkoviště. Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou. Pokud s ním chcete přenocovat v nekuřáckém pokoji, uveďte to prosím při rezervaci.
Pokoje mají kromě kabelové televize a přístupu k internetu také minibar. Vysoušeč vlasů a župan patří k základnímu vybavení koupelny. Pokoje mají televizi a telefon. V tomto hotelu si můžete rezervovat také pokoj s balkónem.
 Hotel Hotel Tara v Manderscheid 
Hotel Tara

Daunerstraße 10
54531 Manderscheid, Německo

Hotel 1,5 Sterne Hotelbewertung

6,2 z 10 (7 Hodnocení)


 od 64,00 EUR  
Hotel v Manderscheid: Tento hotel má 16 pokoj/e/ů (z toho je/jsou 16 pokoj/e/ů pro dvě osoby).
Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Cennosti můžete na recepci odevzdat k uschování.
Pokud si přejete nekuřácký pokoj a/nebo dětskou postýlku, uveďte toto prosím při rezervaci. Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje.
Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Hotel Lindenhof v Wittlich 
Hotel Lindenhof

Am Mundwald 5
54516 Wittlich, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,1 z 10 (18 Hodnocení)


 od 68,00 EUR  
Hotel v Wittlich: Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém z/e 38 komfortně zařízených pokojů.
Všimněte si výhodné polohy hotelu: vzdálenost k dálnici 2,0 km a do centra města pouze 1,5 km.
Na recepci je tu pro vás 24 hodin denně hotelový tým, který nabízí také službu buzení telefonem. Pro malé hosty hotel nabízí vlastní hřiště a také poskytnutí dětské postýlky na pokoj (pokud si ji přejete, uveďte to prosím při rezervaci).. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů a županem. Na pokojích je k dispozici televize a telefon.
Ve wellness centru hotelu si můžete různým způsoby dopřát relaxaci: v nabídce zde jsou nejen masáže, hotel má také saunu a solárium. Trénování nebo relaxování - v krytém bazénu hotelu je možné obojí!
Pochutnejte si na pokrmech v restauraci (se zahrádkou) nebo bistru - strava vhodná také pro diabetiky a vegetariány. Nechte večer doznít v hotelovém baru.
 Hotel Hotel Zum Stern v Schweich 
Hotel Zum Stern

Brückenstraße 60
54338 Schweich, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,3 z 10 (18 Hodnocení)


 od 42,00 EUR  
Hotel v Schweich: 2hvězdičkový hotel má k dispozici 13 pokoje/ů.
Hotel je dopravně velmi dobře dostupný, nachází se přímo u dálnice.
Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Své vozidlo můžete zaparkovat na bezplatných parkovacích místech hotelu.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji. Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón.
Nechte večer doznít v restauraci a/nebo hotelovém baru. Hotel má k dispozici kavárnu/bistro. O pøíznivce gastronomie se postará hotelová vinárna/pivnice s venkovním posezením.
 Hotel Hotel Schweicher Hof v Schweich 
Hotel Schweicher Hof

Brückenstraße 45
54338 Schweich, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10 (30 Hodnocení)


 od 79,00 EUR  
Hotel v Schweich: Tento 2hvězdičkový hotel poskytuje svým hostům ubytování celkem v 12 pokojích.
Díky blízkosti dálnice (1,0 km) je příjezd autem velmi komfortní.
V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Příjemný personál hotelu vám ochotně nabídne pokojovou službu a buzení telefonem. Na bezplatném hotelovém parkovišti můžete zaparkovat své auto.
Na vašem pokoji se mimo jiné nachází televize, telefon a rychlovarná konvice. Pokud si přejete nekuřácký pokoj a/nebo dětskou postýlku, uveďte toto prosím při rezervaci. Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. Váš pokoj je samozřejmě vybaven televizorem (s kabelovou přípojkou).
Večer si můžete užít v hotelové restauraci (za hezkého počasí také venku) nebo v bistru - diabetická strava a vegetariánské pokrmy možné. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Nechte veèer doznít v uvolnìné atmosféøe v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Hotel Ehranger Hof v Trier 
Hotel Ehranger Hof

Ehranger Straße 207
54293 Trier, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,0 z 10 (35 Hodnocení)


 od 43,00 EUR  
Hotel v Trier: 2hvězdičkový hotel má k dispozici 22 pokoje/ů.
Hotel je dopravně velmi dobře dostupný díky blízkosti dálnice (vzdálenost 2,0 km).
Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Tento hotel vám nabízí možnost strávit večer v útulné restauraci nebo poněkud sportovněji na hotelové kuželkové dráze.
Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Hotel Casa Verde v Trier 
Hotel Casa Verde

Hermeskeiler Straße 1
54292 Trier, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 z 10 (130 Hodnocení)


 od 49,00 EUR  
Hotel v Trier: 3hvězdičkový hotel má 8 pokojů.
Hotel je dopravně velmi dobře dostupný díky blízkosti dálnice (vzdálenost 2,0 km).
Pokud si přejete pokoj s balkónem, uveďte to prosím při rezervaci. Na pokoji máte přístup k internetu. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
O vaše blaho se postará hotelová restaurace, a navíc je vám k dispozici kavárna/bistro.
 Hotel Stadt-gut-Hotel Zur Post v Trier 
Stadt-gut-Hotel Zur Post

Ruwerer Straße 18
54292 Trier, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,3 z 10 (84 Hodnocení)


 od 50,00 EUR  
Hotel v Trier: 3hvězdičkový hotel má 19 pokojů.
Z dálnice je hotel dobře dostupný (3,0 km daleko).
 Hotel Berghotel Kockelsberg v Trier 
Berghotel Kockelsberg

Kockelsberg 1
54293 Trier, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 z 10 (158 Hodnocení)


 od 46,00 EUR  
Hotel v Trier: 3hvězdičkový hotel má 29 pokojů.
Hotelový řád povoluje vzít s sebou domácí zvířata. Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Díky psacímu stolu, přístupu k internetu a telefonu můžete vyřizovat kancelářské práce také na pokoji. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. K dispozici je také sejf.
Za hezkého počasí si na večeři pochutnejte na hotelové terase. V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace. Nechte veèer doznít v uvolnìné atmosféøe v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel NH Trier v Trier 
NH Trier

Zurmaiener Straße 164
54292 Trier, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 z 10 (412 Hodnocení)


 od 42,40 EUR  
Hotel v Trier: 3hvězdičkový hotel má 216 pokojů.
Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru.
 Hotel Nells Park Hotel v Trier 
Nells Park Hotel

Dasbachstraße 12
54292 Trier, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 z 10 (89 Hodnocení)


 od 65,00 EUR  
Hotel v Trier: 4hvězdičkový hotel s 73 pokoji nabízí ubytování splňující vysoké nároky.
Při příjezdu po dálnici je hotel velmi rychle dostupný. Centrum města je dosažitelné pěšky (vzdálenost 2,5 km).
Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf.
Na pokojích je k dispozici kabelová televize a telefon. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů.
V parních lázních a sauně můžete po náročném dni vypnout a dopřát si relaxaci. Využijte možnosti kosmetického ošetření v hotelu. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Využijte širokou hotelovou nabídku masáží.
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky). Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Hotel Weingut Weis v Mertesdorf 
Hotel Weingut Weis

Eitelsbacher Weg 4
54318 Mertesdorf, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (76 Hodnocení)


 od 63,50 EUR  
Hotel v Mertesdorf: 4hvězdičkový hotel má 54 komfortně zařízených pokojů.
Hotel je dopravně velmi dobře dostupný díky blízkosti dálnice (vzdálenost 3,0 km).
Hosté se zvláštními požadavky jsou vítáni: hotel nabízí pokoje vhodné pro zdravotně postižené a také prádelní služby. Domácí zvířata jsou povolena. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. V hotelovém pokoji je nainstalovaný také minibar a sejf. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci). Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón.
V prostorách sauny najdete také vířivku, která je vám k dispozici pro vaši relaxaci. O příjemnou relaxaci se postarají parní lázně hotelu.
Pochutnejte si na pokrmech v kavárně/bistru nebo hotelové restauraci (se zahrádkou) - nabízí se zde také pokrmy speciálně pro vegetariány a diabetiky. Objednejte si drink v hotelovém baru. Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint