hotel.info

Hotel Breitnau | Výhodně rezervovat hotely | Bádensko-Württembersko, Německo

Index: hotel.info | Seznam hotelů | Evropa | Německo | Breitnau  Hotel Breitnau | Hotels günstig buchen | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Book hotels at great rates | Bádensko-Württembersko, Německo Hôtel Breitnau | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Reserva hoteles a buen precio | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Prenotare comodamente gli hotel | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Reserveu hotels a bon preu | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Výhodně rezervovat hotely | Bádensko-Württembersko, Německo Hotellit Breitnau | Varaa hotelleja edullisesti | Bádensko-Württembersko, Německo Szálloda itt: Breitnau| Szobafoglalás kedvező áron | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Hotels voordelig boeken | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Reserva barata de hotéis | Bádensko-Württembersko, Německo Hotel Breitnau | Rezervaţi hoteluri avantajos | Bádensko-Württembersko, Německo Отель г. Breitnau | Недорогое бронирование отелей | Bádensko-Württembersko, Německo Hotell Breitnau | Boka hotell billigt | Bádensko-Württembersko, Německo Otel Breitnau | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Bádensko-Württembersko, Německo 酒店 Breitnau | 优惠地预订酒店客房 | Bádensko-Württembersko, Německo

Hledání hotelu v Breitnau. Našli jsme pro Vás 25 vhodných hotelů. Nyní lze jednoduše objednat pomocí "hotel.info" - Vaší služby pro rezervování hotelů!


  
Vyhledejte a rezervujte si svůj hotel zde
  Cíl cesty:   
  Příjezd: (DD.MM.RRRR)      Počet  pokojů:     
  Odjezd: (DD.MM.RRRR)      Typ pokoje:     



Hotely v Breitnau
 Hotel Hotel Hofgut Sternen Goethehaus v Breitnau 
Hotel Hofgut Sternen Goethehaus

Höllsteig 77 (An der Ravennaschlucht)
79874 Breitnau, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 z 10 (11 Hodnocení)


 od 29,00 EUR  
Hotel v Breitnau: Hotelový personál (nepřetržitě k dispozici) srdečně vítá cestující ve svém komfortním hotelu se 3 hvězdičkami.
Tento hotel má 13 pokoj/e/ů (z toho je/jsou 11 pokoj/e/ů pro dvě osoby).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Hotel nabízí bezplatná parkovací místa. Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf.
Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů.
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky). Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru.
 Hotel Best Western Hotel Hofgut Sternen Breitnau v Breitnau 
Best Western Hotel Hofgut Sternen Breitnau

An Der Ravennaschlucht
79874 Breitnau, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 z 10 (33 Hodnocení)


 od 52,00 EUR  
Hotel v Breitnau: Tento komfortní hotel pro ubytování na cestách splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 44 pokoje/ů.
Příjemný recepční tým je pro vaše přání k dispozici 24 hodin denně.
 Hotel Waldhotel Fehrenbach v Hinterzarten 
Waldhotel Fehrenbach

Alpersbach 9
79856 Hinterzarten, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 z 10 (13 Hodnocení)


 od 75,00 EUR  
Hotel v Hinterzarten: Hotel má k dispozici 15 pokoje/ů: 3 jednolůžkový/é/ých a 12 dvoulůžkový/é/ých pokojů.
V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a také rádio jsou standardně k dispozici na každém pokoji. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci).
Restaurace má vlastní terasu. Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Parkhotel Adler v Hinterzarten 
Parkhotel Adler

Adlerplatz 3
79856 Hinterzarten, Německo

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

8,6 z 10 (18 Hodnocení)


 od 145,00 EUR  
Hotel v Hinterzarten: 5hvězdičkový luxusní hotel má 76 pokojů pro nejvyšší nároky.
Chcete-li uschovat cenné předměty, obraťte se prosím na recepci nebo využijte sejf na svém pokoji. Děti jsou v hotelu samozřejmě vítány! Hotel má k dispozici vlastní hřiště a nabízí také nekuřácké pokoje (toto přání prosím uveďte při rezervaci). Pokojový servis a buzení telefonem jsou pouze dvě z mnoha služeb, které svým hostům nabízí vyškolený hotelový tým. Vedení hotelu povoluje hostům přivézt si s sebou domácí zvířata. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji.
K relaxaci a odpočinku máte k dispozici plavecký bazén a fitness centrum. O relaxaci se postarají hotelové parní lázně se saunou. V hotelu si můžete objednat kosmetické ošetření.
 Hotel Hotel Thurnerwirtshaus v St. Märgen 
Hotel Thurnerwirtshaus

Thurner 1
79274 St. Märgen, Německo

Hotel 1,5 Sterne Hotelbewertung

6,0 z 10 (7 Hodnocení)


 od 46,00 EUR  
Hotel v St. Märgen: Hotel má 15 pokoj/e/ů (13 dvoulůžkový/é/ých pokoj/e/ů).
K nejbližšímu lyžařskému vleku je to pouze 1,0 km.
Vedení hotelu povoluje hostům přivézt si s sebou domácí zvířata. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Vyberte si dráhu a udržujte si svou formu v krytém hotelovém bazénu! O relaxaci se postará hotelová sauna.
Pochutnejte si na pokrmech v naší restauraci (se zahrádkou) – nabízejí se zde také speciální pokrmy pro vegetariány a diabetiky.
 Hotel Pension Bergseeblilck v Titisee 
Pension Bergseeblilck

Erlenweg 3
79822 Titisee, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 od 70,00 EUR  
Hotel v Titisee: Toto ideální místo pro ubytování na cestách má 2 hvězdičky a nabízí celkem 15 pokoje/ů pro hosty.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,5 km). Ke golfovému hřišti se dostanete pohodlně pěšky (vzdálenost asi 0,8 km). K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky.
Vaši malí domácí mazlíčci jsou v hotelu rovněž vítáni. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
Pokoje mají k dispozici televizory s kabelovou přípojkou. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů.
 Hotel Hotel Brugger am See v Titisee-Neustadt 
Hotel Brugger am See

Strandbadstraße 4
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10 (54 Hodnocení)


 od 72,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Hotel s 60 komfortně zařízenými pokoji je klasifikován jako 4hvězdičkový.
Ke golfovému hřišti se dostanete pohodlně pěšky (vzdálenost asi 0,8 km). Při příjezdu vlakem má hotel ideální polohu: od nádraží k hotelu je to pouze 0,5 km. Hotel se nachází téměř v centru (asi 0,5 km).
Příjemný personál hotelu vám ochotně nabídne pokojovou službu a buzení telefonem. Pro malé hosty hotel nabízí vlastní hřiště a také poskytnutí dětské postýlky na pokoj (pokud si ji přejete, uveďte to prosím při rezervaci).. K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci, ale také pokojový sejf. Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Na bezplatném hotelovém parkovišti můžete zaparkovat své auto. Příjemný recepční tým je pro vaše přání k dispozici 24 hodin denně.
Ve vašem pokoji s rádiem a kabelovou televizí je postaráno o dobrou večerní zábavu. Vysoušeč vlasů a župan patří k základnímu vybavení koupelny. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci). V tomto hotelu si můžete rezervovat také pokoj s balkónem.
Kromě masáží a terapeutických ošetření nabízí hotel také kosmetické oddělení se soláriem a fitness centrum. Tento hotel vám nabízí vynikající restauraci a také možnost využít kuželkovou dráhu hotelu. Dopřejte si relaxaci v hotelové sauně. Hotelový krytý bazén vám nabízí vhodné sportovní vyžití.
V hotelu je vám k dispozici také diabetická strava nebo vegetariánská kuchynì. Večer jste vítáni v hotelovém baru. Pro malé občerstvení je vám k dispozici kavárna/bistro. V hotelu najdete útulnou vinárnu/pivnici, která má i venkovní zahrádku.
 Hotel Hotel-Restaurant Alemannenhof v Titisee-Neustadt 
Hotel-Restaurant Alemannenhof

Bruderhalde 21
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,7 z 10 (9 Hodnocení)


 od 63,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: 4hvězdičkový hotel s 22 pokoji nabízí ubytování splňující vysoké nároky.
Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a také rádio jsou standardně k dispozici na každém pokoji. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Veškeré pokoje v hotelu mají koupelnu, některé také balkón. Do sauny dostanete v hotelu samozřejmě mimo jiné župan. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru.
V krytém bazénu hotelu jste favoritem: ukažte svou vytrvalost a udržujte si ve vodě svou formu! Využijte možnosti kosmetického ošetření v hotelu. Využijte širokou hotelovou nabídku masáží. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí.
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky). Užijte si veèer v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Ferien-Appartements am See v Titisee 
Ferien-Appartements am See

Bruderhalde 21
79822 Titisee, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 od 63,00 EUR  
Hotel v Titisee: 4hvězdičkový hotel s 38 pokoji nabízí ubytování splňující vysoké nároky.
Hotel se nachází nedaleko centra (asi 2,0 km).
Příjemný personál hotelu vám ochotně nabídne pokojovou službu a buzení telefonem. Chcete-li uschovat cenné předměty, obraťte se prosím na recepci nebo využijte sejf na svém pokoji. Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou. Pokud s ním chcete přenocovat v nekuřáckém pokoji, uveďte to prosím při rezervaci. Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Hotel nabízí bezplatná parkovací místa.
Na vašem pokoji se mimo jiné nachází televize, telefon a rychlovarná konvice. Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje. Na pokoji samozřejmě najdete vysoušeč vlasů.
Kromě sauny vám hotel nabízí také širokou nabídku masáží. Využijte možnosti kosmetického ošetření v hotelu. V krytém bazénu hotelu jste favoritem: ukažte svou vytrvalost a udržujte si ve vodě svou formu!
Šéfkuchař restaurace se těší na vaši návštěvu v restauraci (se zahrádkou) a bistru (zvláštní pokrmy také pro vegetariány a diabetiky).
 Hotel Hotel Sonneneck v Titisee-Neustadt 
Hotel Sonneneck

Parkstraße 2
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 od 79,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Hotel klasifikovaný jako 3hvězdičkový nabízí celkem 17 pokojů.
Hotel se nachází téměř v centru (asi 0,0 km). Při příjezdu vlakem má hotel ideální polohu: od nádraží k hotelu je to pouze 0,2 km.
Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou. Pokud s ním chcete přenocovat v nekuřáckém pokoji, uveďte to prosím při rezervaci. Příjemný personál hotelu vám ochotně nabídne pokojovou službu a buzení telefonem. Na bezplatném hotelovém parkovišti můžete zaparkovat své auto.
Ve vašem pokoji s rádiem a kabelovou televizí je postaráno o dobrou večerní zábavu. Na pokoji na vás èeká minibar s rozmanitou nabídkou.
Večer si můžete užít v hotelové restauraci s barem. Pro malé občerstvení je vám k dispozici kavárna/bistro.
 Hotel Hotel Waldlust v Titisee-Neustadt 
Hotel Waldlust

Neustädter Straße 41
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 z 10 (19 Hodnocení)


 od 42,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Hotel je komfortní, splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 34 pokojů pro hosty.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,5 km). Při příjezdu vlakem má hotel ideální polohu: od nádraží k hotelu je to pouze 0,5 km. Ke golfovému hřišti se dostanete pohodlně pěšky (vzdálenost asi 1,0 km).
Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Využijte pro své vozidlo bezplatné hotelové parkoviště. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci.
V koupelně je samozřejmě k dispozici vysoušeč vlasů. Chcete si rezervovat nekuřácký pokoj? Cestujete s rodinou a potřebujete dětskou postýlku? Rádi splníme vaše přání – proto toto prosím uveďte při rezervaci svého pokoje.
S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
O lahůdky všeho druhu se postará hotelová restaurace (s venkovním posezením) – zeptejte se také na diabetickou stravu a vegetariánskou kuchyni. Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel má k dispozici útulnou vinárnu/pivnici.
 Hotel Hofgut Himmelreich v Kirchzarten 
Hofgut Himmelreich

Himmelreich 37
79199 Kirchzarten, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 z 10 (11 Hodnocení)


 od 40,00 EUR  
Hotel v Kirchzarten: 3hvězdičkový hotel má 16 pokojů.
Hotel se nachází přímo u nádraží (pouze 0,0 km vzdušnou čarou).
Děti jsou vítány! K dispozici je hřiště a na přání vám samozřejmě poskytneme dětskou postýlku (uveďte prosím svůj požadavek při rezervaci). Hotel nabízí bezplatná parkovací místa.
Pokoje mají televizi a telefon. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pro nekuřáky jsou k dispozici nekuřácké pokoje.
Hotelová restaurace se speciálním vegetariánským jídelním lístkem se těší na vaši návštěvu. Nechte veèer doznít v útulné atmosféøe hotelové vinárny/pivnice s venkovní zahrádkou.
 Hotel Treschers Schwarzwald Romantikhotel v Titisee-Neustadt 
Treschers Schwarzwald Romantikhotel

Seestraße 10
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,6 z 10 (14 Hodnocení)


 od 130,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Hotel má k dispozici 83 pokoje/ů, z toho je/jsou 61 dvoulůžkový/é.
K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky. Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,0 km).
K uschování cenných předmětů je vám k dispozici sejf na recepci, ale také pokojový sejf. K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. Své vozidlo můžete zaparkovat také v uzamykatelné garáži hotelu. Využijte pro své vozidlo bezplatné hotelové parkoviště. Příjemný recepční tým je pro vaše přání k dispozici 24 hodin denně.
Ke standardu hotelových pokojů patří klimatizace, minibar a vysoušeč vlasů. V každém pokoji je koupelna, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Ve vašem pokoji s rádiem a televizí je postaráno o dobrou zábavu. Chcete si rezervovat nekuřácký pokoj? Cestujete s rodinou a potřebujete dětskou postýlku? Rádi splníme vaše přání – proto toto prosím uveďte při rezervaci svého pokoje.
Sportovně založené hosty potěší bazén a fitness centrum. Hotel má rozsáhlou nabídku terapií. Obzvláště oblíbené zde jsou profesionální masáže. S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu! Dopřejte si kosmetické ošetření přímo v hotelu. Trénování nebo relaxování - na plovárně hotelu je možné obojí!
O lahůdky všeho druhu se postará hotelová restaurace, bar nabídne osvěžující drinky. Hotel nabízí kavárnu/bistro pro malá občerstvení. Navštivte hotelovou vinárnu/pivnici – v teplých mìsících mùžete využít také zahrádku!
 Hotel Parkhotel Waldeck v Titisee-Neustadt 
Parkhotel Waldeck

Parkstraße 4-6
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,3 z 10 (28 Hodnocení)


 od 81,50 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém z/e 53 komfortně zařízených pokojů.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,5 km). Ke golfovému hřišti se dostanete pohodlně pěšky (vzdálenost asi 1,0 km). K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky.
Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba. Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a rádio samozřejmě patří také k vybavení pokoje. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Večery si můžete užít na pokojovém balkóně - toto přání prosím uveďte před příjezdem. V tomto hotelu si můžete rezervovat také nekuřácký pokoj (je-li k dispozici). Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji. Váš pokoj poskytuje přístup k internetu.
Ve wellness centru hotelu si můžete různým způsoby dopřát relaxaci: nabízí zde kosmetická ošetření a masáže. Kromě toho má hotel saunu a solárium. Ve svém volném čase využijte podle libosti krytý bazén a fitness prostory. Ve vířivce přijde člověk po náročných dnech opět na jiné myšlenky. Hotel nabízí svým hostům k relaxaci parní lázně. S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
Pochutnejte si na pokrmech v restauraci (se zahrádkou) nebo bistru - strava vhodná také pro diabetiky a vegetariány. Nechte večer doznít v hotelovém baru.
 Hotel Gasthaus & Hotel Löffelschmiede v Titisee-Neustadt 
Gasthaus & Hotel Löffelschmiede

Bruderhalde 36
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,8 z 10 (6 Hodnocení)


 od 29,00 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: Tento 2hvězdičkový hotel poskytuje svým hostům ubytování celkem v 14 pokojích.
Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou. Pokud s ním chcete přenocovat v nekuřáckém pokoji, uveďte to prosím při rezervaci. Na bezplatném hotelovém parkovišti můžete zaparkovat své auto.
Na terase hotelu můžete jíst za dobrého počasí venku.
 Hotel Hotel Seebachstüble v Titisee 
Hotel Seebachstüble

Seebachstraße 43
79822 Titisee, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 z 10 (13 Hodnocení)


 od 89,00 EUR  
Hotel v Titisee: Tento komfortní hotel pro ubytování na cestách splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 9 pokoje/ů.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,5 km). K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky. Ke golfovému hřišti se dostanete pohodlně pěšky (vzdálenost asi 1,0 km).
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a rádio samozřejmě patří také k vybavení pokoje. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. V každém pokoji je koupelna, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Televizor umožňuje příjem placených televizních kanálů.
Pochutnejte si na pokrmech v restauraci (se zahrádkou) nebo bistru - strava vhodná také pro diabetiky a vegetariány.
 Hotel MARITIM TitiseeHotel v Titisee / Neustadt 
MARITIM TitiseeHotel

Seestraße 16
79822 Titisee / Neustadt, Německo

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,3 z 10 (24 Hodnocení)


 od 64,00 EUR  
Hotel v Titisee / Neustadt: Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém z/e 130 komfortně zařízených pokojů.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,2 km). K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Pro všechna přání je vám s radostí k dispozici pokojová služba.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a rádio samozřejmě patří také k vybavení pokoje. V každém pokoji je koupelna, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Dojděte si uvolněně v připraveném županu na masáž. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Televizor umožňuje příjem placených televizních kanálů. Váš pokoj poskytuje přístup k internetu. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji.
O fajnšmekry a příznivce kuželek je postaráno: hotel má vynikající restauraci a oblíbenou kuželkovou dráhu. Dopřejte si relaxaci v hotelové sauně se soláriem. Dopřejte si kosmetické ošetření přímo v hotelu. Trénování nebo relaxování - v krytém bazénu hotelu je možné obojí!
Informujte pøíjemný personál hotelu, pokud máte zájem o diabetickou stravu nebo vegetariánskou kuchyni. Nechte večer doznít v hotelovém baru. Hotel nabízí kavárnu/bistro pro malá občerstvení. Navštivte hotelovou vinárnu/pivnici – v teplých mìsících mùžete využít také zahrádku!
 Hotel Gasthaus Sonnenmatte v Titisee-Neustadt 
Gasthaus Sonnenmatte

Spriegelsbach 5-8
79822 Titisee-Neustadt, Německo

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,0 z 10 (23 Hodnocení)


 od 29,90 EUR  
Hotel v Titisee-Neustadt: 2hvězdičkový hotel má k dispozici 30 pokoje/ů.
Centrum města je dosažitelné pěšky (vzdálenost 2,0 km).
Jak ve veřejných prostorách (WLAN), tak i na pokoji můžete využít přístup k internetu. Své vozidlo můžete zaparkovat na bezplatných parkovacích místech hotelu. Na recepci je vám k dispozici pro úschovu vašich cenností sejf.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci).
V hotelu najdete saunu a solárium. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Vyberte si dráhu a udržujte si svou formu: v hotelovém bazénu si za dobrého počasí užijete plavání pod širým nebem!
Nechte večer doznít v hotelové restauraci, ve které se samozřejmě nabízejí také vegetariánské pokrmy.
 Hotel Hotel Adler Bärental v Feldberg 
Hotel Adler Bärental

Feldbergstraße 4
79868 Feldberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,1 z 10 (4 Hodnocení)


 od 49,00 EUR  
Hotel v Feldberg: Tento komfortní hotel pro ubytování na cestách splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 16 pokoje/ů.
K hotelu se lze dostat od nádraží velmi rychle pěšky.
Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí bezplatné parkoviště.
V každém pokoji je koupelna, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Na pokojích je k dispozici televize a telefon. Váš pokoj poskytuje přístup k internetu. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů. Budete-li mít žízeò, využijte minibar na pokoji.
S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu!
Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace.
 Hotel Hotel Diana v Feldberg 
Hotel Diana

Panoramaweg 11
79868 Feldberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 z 10 (4 Hodnocení)


 od 75,00 EUR  
Hotel v Feldberg: Tento hotel střední třídy má k dispozici celkem 20 pokojů.
V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a také rádio jsou standardně k dispozici na každém pokoji. Veškeré pokoje v hotelu mají koupelnu, některé také balkón. Do sauny dostanete v hotelu samozřejmě mimo jiné župan. Pokoje pro hosty jsou samozřejmě vybaveny televizí a telefonem. Na pokoji máte přístup k internetu. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji.
Využijte možnost masáží a nabídku terapií v hotelu! Tento hotel vám nabízí možnost strávit večer v útulné restauraci nebo poněkud sportovněji na hotelové kuželkové dráze. Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. Vyberte si dráhu a udržujte si svou formu v krytém hotelovém bazénu!
 Hotel Hotel Hirschen v St. Märgen 
Hotel Hirschen

Feldbergstraße 9
79274 St. Märgen, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (8 Hodnocení)


 od 46,50 EUR  
Hotel v St. Märgen: Tento komfortní hotel pro ubytování na cestách splňuje vysoké nároky (3 hvězdičky) a má 44 pokoje/ů.
Hotel se nachází ve vnitřní části města (vzdálenost do centra města 0,2 km).
Hotel nabízí vlastní místa pro stání vozidel.
Na pokojích je k dispozici televize a telefon. V tomto hotelu si můžete rezervovat také nekuřácký pokoj (je-li k dispozici).
Ve wellness centru hotelu si můžete různým způsoby dopřát relaxaci: v nabídce zde jsou nejen masáže, hotel má také saunu a solárium. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness prostor.
Pochutnejte si na pokrmech v restauraci (se zahrádkou) – nabídka je vhodná také pro diabetiky a vegetariány. Hotel má k dispozici útulnou vinárnu/pivnici.
 Hotel Hotel Tannhof v Feldberg 
Hotel Tannhof

Im Dobel 1
79868 Feldberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 z 10 (7 Hodnocení)


 od 59,00 EUR  
Hotel v Feldberg: Tento hotel střední třídy má k dispozici celkem 19 pokojů.
V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Pokud máte přání, jednoduše zavolejte příjemnou pokojovou službu. Hosté, kteří přijedou autem, mohou parkovat na parkovacích místech hotelu.
Pokoje jsou vybaveny rádiem a televizí. V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Hotel samozřejmě nabízí nekuřácké pokoje (uveďte zde prosím své přání při on-line rezervaci). Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón. Váš pokoj je vybaven minibarem s chlazenými nápoji.
Hotel má k dispozici půjčovnu jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolí. O relaxaci se postará hotelová sauna. Vyberte si dráhu a udržujte si svou formu v krytém hotelovém bazénu!
Nechte večer doznít v hotelové restauraci a baru.
 Hotel Hotel Saigerhöh v Lenzkirch 
Hotel Saigerhöh

Saigerhöhe 8-10
79853 Lenzkirch, Německo

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,9 z 10 (25 Hodnocení)


 od 79,00 EUR  
Hotel v Lenzkirch: Hotel má 105 pokoj/e/ů (38 jednolůžkový/é/ých pokoj/e/ů, 31 dvoulůžkový/é/ých pokoj/e/ů).
K nejbližšímu lyžařskému vleku je to pouze 1,0 km.
V případě potřeby využijte uzamykatelnou garáž hotelu. Přístup k internetu máte k dispozici na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu (WLAN). Hotelový řád povoluje vzít s sebou domácí zvířata. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa.
Psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a také rádio jsou standardně k dispozici na každém pokoji. Přímo v županu do sauny: tak může začít večerní relaxace! Pokoje mají televizi a telefon. Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru.
Hotelové centrum pro sport a wellness nabízí mimo jiné masáže, terapeutická a kosmetická ošetření, solárium a fitness prostory. Užíváte si večer rádi v útulné restauraci nebo raději při družném večeru s kuželkami? Obojí je možné! V krytém bazénu hotelu jste favoritem: ukažte svou vytrvalost a udržujte si ve vodě svou formu! Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí! V parních lázních můžete po náročném dni vypnout a nechat svou duši bloumat.
V hotelu je vám k dispozici také diabetická strava nebo vegetariánská kuchynì. Nechte večer doznít ve společnosti dalších hotelových hostů v útulném baru. V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace. Nechte veèer doznít v útulné atmosféøe hotelové vinárny/pivnice s venkovní zahrádkou.
 Hotel Hotel Hochfirst v Lenzkirch 
Hotel Hochfirst

Dorfplatz 5
79853 Lenzkirch, Německo

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,4 z 10 (44 Hodnocení)


 od 90,00 EUR  
Hotel v Lenzkirch: V tomto hotelu jsou/je připraveny/o 21 pokoj/e/ů pro hosty (z toho 16 dvoulůžkový/é/ch pokoj/e/ů).
Hotel se nachází téměř v centru (asi 0,0 km). Nejblíže položený lyžařský vlek je vzdálený pouze 1,0 km.
Své vozidlo můžete zaparkovat také v uzamykatelné garáži hotelu. U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa. Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání.
Ke standardnímu vybavení pokoje patří vlastní koupelna. Pokud si navíc přejete pokoj s balkónem, uveďte to posím při rezervaci pokoje. Pokoje mají televizi a telefon. Na pokoji je k dispozici vysoušeč vlasů. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci).
Kromě sauny vám hotel nabízí také širokou nabídku masáží. Ve svém volném čase využijte podle libosti krytý bazén a fitness prostory. Hotel nabízí kosmetická ošetření. Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí! Zeptejte se na rozmanitou nabídku terapií v hotelu!
Večer si můžete užít v hotelové restauraci (za hezkého počasí také venku) nebo v bistru - diabetická strava a vegetariánské pokrmy možné. Nechte veèer doznít v uvolnìné atmosféøe v hotelové vinárnì/pivnici.
 Hotel Schwarzwald-Pension Kräutle v Feldberg 
Schwarzwald-Pension Kräutle

Brünneleweg 1
79868 Feldberg, Německo

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,4 z 10 (8 Hodnocení)


 od 45,00 EUR  
Hotel v Feldberg: Hotel klasifikovaný jako 3hvězdičkový nabízí celkem 20 pokojů.
U hotelu se nacházejí vlastní parkovací místa. Pokojová služba vám ráda splní každé vaše přání.
V koupelně je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Pokoje mají televizi a telefon. Obslužte se bìhem svého pobytu z dobøe zásobeného minibaru. Pokud si přejete pokoj s balkónem, uveďte to prosím při rezervaci. Hotel nabízí také nekuřácké pokoje (pokud si přejete takový pokoj, uveďte to prosím při své rezervaci).
Oddechněte si od každodenního stresu - využijte saunu a solárium. Využijte jízdní kola k zapůjčení v hotelu, abyste poznali blízké okolí!
V kavárně/bistru si můžete dopřát malé občerstvení i mimo normální otvírací dobu restaurace.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Všechna práva vyhrazena. Obchodní značky patří jejich majitelům. Používáním těchto stránek souhlasíte s hotel.info-AGB. hotel.info GmbH neručí za obsah stránek třetích stran, na které vedou odkazy z této stránky. Imprint