HOTEL DE GmbH - Логотип  
 
 
   

Загальні умови укладення угоди

Компанія hotel.de AG надає послугу із бронювання готелів по всьому світу, що надається сайтами www.hotel.de, www.hotel.info та всіма приєднаними партнерськими сайтами. Компанії hotel.info HI GmbH, hotel.info reservas hoteleras S.L., hotel.info hotel booking Ltd., hotel.info Italia S.r.l., hotel.info Pte. Ltd., hotel.info France S.A.R.L. та hotel.info reservas hoteleiras Ltda. - це дочірні підприємства hotel.de AG. Для всіх адрес та дочірніх підприємств, що в подальшому будуть йменуватися "Посередник", діють наступні умови участі компанії hotel.de AG.

1.  Сфера діяльності

  Дійсні Загальні умови укладення угоди розповсюджуються як на всі юридично незобов'язуючі запити резервування, так і на зобов'язуючі замовлення щодо бронювання проживання в готелі чи проведення конференцій, що будуть виконані через всесвітні системи резервування Посередників. Надання окремих послуг щодо поїздок, які Ви в якості Замовника можете забронювати через Інтернет-сайти Посередників, здійснюється, за необхідності, через онлайнові системи бронювання, які знаходяться у відомстві Посередників ("Оператор системи бронювання").


2.  Сутність послуги

  Сутністю послуги є посередницька діяльність при укладенні угоди на розміщення в готелі або, відповідно, договору щодо надання послуг при організації поїздки або проведення засідань, який укладається під час бронювання безпосередньо між Вами та вибраним Вами готелем. Підтверджену ціну Ви сплачуєте безпосередньо в готелі. Всі вимоги та зобов'язання, що випливають із договору на розміщення в готелі або, відповідно, договору щодо надання послуг із організації подорожі або проведання засідань, існує безпосередньо і лише між особою, що бронює послугу, і вибраним нею готелем. Договірних відносин за договором на розміщення в готелі між особою, що бронює послугу, та посередниками не існує.

  Агент, а також, за необхідності, оператор системи бронювання, інформує Вас на Інтернет-сайтах Посередників щодо асортименту окремих послуг із організації подорожі. Якщо Ви бажаєте забронювати послугу із організації подорожі, то Посередник або оператор системи бронювання приймають Ваше замовлення на бронювання. Якщо Агенту або оператору системи бронювання відомо, що заброньована послуга із організації подорожі доступна, то Посередник або оператор системи бронювання здійснює бронювання безпосередньо у Постачальника послуги і направляє Вам підтвердження бронювання. В іншому випадку Посередник або оператор системи бронювання направляють Ваше замовлення на бронювання відповідному Постачальнику послуги і переправляє його відповідь на Ваше замовлення.

  Постачальником послуг із організації подорожі ("Постачальник") є не оператор системи бронювання або Посередник, а власник готелю.
  У випадку, якщо на Інтернет-сайтах Посередника Ви бронюєте декілька послуг із організації послуг, то їх підбір і сутність окремих послуг здійснюється не оператором системи бронювання, а Вами під власну відповідальність.

  При виборі окремих послуг із організації поїздки, запропонованих системою бронювання, максимально можливо враховуються задані Вами умови (наприклад, місце, мета, ціна, терміни, категорії). Однак запропонована системою бронювання підбірка послуг не повинна розглядатися таким чином, ніби крім неї не існує інших або кращих послуг із організації подорожі, які могли би відповідати Вашим побажанням або умовам.


3.  Договір між Вами та Постачальником послуги із організації поїздки

  Шляхом використання системи бронювання з метою організації подорожі між Вами та Постачальником відповідної послуги укладається договір на розміщення в готелі ("Договір").

  З моменту успішного завершення процесу бронювання в режимі он-лайн Договір має обов'язкову силу.

  Оператор системи бронювання і Посередник виступають лише як посильні для передачі заяв між Вами та Постачальником. По відношенню до Вас і до Постачальника оператор системи бронювання і Посередник діють як незалежна третя особа, а не як Ваш партнер, довірена особа, представник або субпідрядник Ваш або Вашого Постачальника. Оператор системи бронювання і Посередник не несуть відповідальності за реалізацію Договору.


4.  Зміст бронювання
  4.1  Стандартне бронювання готелів

  Стандартне бронювання, як правило, зберігається готелем до 18:00 за місцевим часом. При неприбутті до 18:00 за місцевим часом може бути утримана відповідна плата - звертайте увагу на вказівки відповідного готелю під час діалогу бронювання. Після цього Ви не маєте права вимагати надання Вам проживання. Якщо прибуття можливе лише після 18:00 за місцевим часом, то особа, що бронює повинна повідомити безпосередньо готелю передбачуваний час прибуття. В окремих випадках передбачається нестандартне бронювання. В такому випадку готельний оператор тримає заброньовані номери вільними в день прибуття до певного часу. Після його завершення Ваше право на розміщення в заброньованому номері втрачає силу, якщо Ви не узгодили із готельним оператором більш пізній час заїзду. У зв'язку з цим звертайте увагу на детальні умови бронювання готелей, вказані під час процедури бронювання, а також у письмовому підтвердженні Вашого бронювання. Бронювання, гарантією яких служить надання даних кредитної картки, повинні бути доступні також ніччю.

  4.2  Обов'язкова сила Вашого бронювання, його зміна або анулювання

  В залежності від провайдера послуг, після резервування Ви зобов'язуюєтесь сплатити вартість подорожі (або її частину), якщо вчасно не анулюєте своє бронювання або не здійсните поїздку, не анулювавши її. Якщо Ви здійснили анулювання піздно або не здійснили його зовсім, то готель може утримати плату за всю вартість подорожі у відповідності до законодавства країни за вирахуванням зекономлених витрат.

  Детальні умови відміни описані у формі бронювання окремо і повинні бути підтверджені Вами.

  Анулювання необхідно виконувати через систему Посередника в Інтернеті або через Центр обслуговування Посередника, вказавши код анулювання. У випадку виконання анулювання в самому готелі Посередник не може надати довідку щодо можливих протиріч відносно моменту анулювання або фактичного стану анулювання, що було виконане особою, що бронює.

  Спеціальні ціни, прив'язані до мінімального терміну перебування, гарантуються готелем лише при повному терміні перебування. При достроковому від'їзді гостя готель може виставити в рахунку більш високу ціну, що відповідає скороченому терміну перебування.

  Якщо особа, що бронює, бажає змінити вже виконане бронювання (що називається "виконати перебронювання"), і для цього звертається по електронній пошті або по телефону доПосередника, то hotel.de має право зберігати персональні дані клієнта для здійснення перебронювання. При цьому за клієнтом також зберігається право вимагати видалення його даних відповідно до Постанови щодо захисту даних hotelinfo. При скороченні періоду перебування за діючою бронею готель залишає за собою право змінити відповідну ціну за ночівлю, що відповідає скороченому періоду перебування.

  Посередник залишає за собою право без узгодження з особою, що бронює, відміняти бронювання, виконані із зазначенням неповних, сумнівних або завідомо брехливих даних особи, що виконує бронювання, або особи, що має прибути. Це право також зберігається у випадку бронювань від імені тих особ або з тих зареєстрованих облікових записів, у яких в минулому неодноразово були зафіксовані так звані NoShows (неприбувття без відміни бронювання) або факти несплати/неповної сплати рахунків готелей. В обох випадках відповідна особа не має права на зміну бронювання.

  Посередник рекомендує укласти відповідну угоду страхування подорожі, зокрема договір страхування від сплати штрафу при відмові від подорожі та/або договір додаткового страхування подорожі.

  4.3  Оплата кредитною карткою

  При бронювання часто вимагається вказання номеру Вашої кредитної картки і термін її дії. Ці дані будуть передані Постачальнику відповідної послуги із організації подорожі і перевірені до підтвердження Вашого бронювання.

  Ваша кредитна картка гарантує відповідному Постачальнику оплату усіх витрат, що виникають у зв'язку із заброньованою подорожжю. Розрахунок за витратами здійснюється Постачальником послуги із організації подорожі безпосередньо на місці за допомогою Вашої кредитної картки. Для цього необхідно надати Постачальнику Вашу кредитну картку. Момент проведення розрахунку визначається умовами Постачальника.

  В окремих випадках анонсуються спеціальні ціни на розміщення в готелі, що гарантуються лише у випадку передплати. В процесі бронювання на це роблять чітко визначене посилання. В таких випадках Ви погоджуєтеся з тим, що з Вашої кредитної картки одразу буде знятя вказана у процесі бронювання загальна вартість, включаючи можливі податки та збори. Тому для внесення подальших змін до бронювання з Вас може бути утриманий певний збір.

  Користування цією системою бронювання є безкоштовним для Вас.

  У випадку, якщо для бронювання необхідна кредитна картка, то використання через Посередника системи бронювання оператора неможливе без дійсної кредитної картки.

  4.4  Категорія готелю та інформація щодо готелю/подорожі

  Класифікація запропонованих готелей за категоріями відповідає прийнятим у міжнародній практиці правилам або нормам відповідної країни і надає інформацію, що не має зобов'язуючої сили, про стандарти та обладнання готелю. Вона засновується виключно на власній оцінці відповідного готельного оператора і не перевіряється Посередником. Уся подальша інформація щодо готелю та описи номерів засновуються виключно на власній інформації готельного оператора. Посередник не має жодного впливу на дану інформацію і не несе жодної відповідальність за її достовірність і повноту.

  4.5  Визначені в договорі ціни за номери

  Всі ціни - це актуальні, вигідні ціни поточного дня, що вказуються від імені відповідного готелю і розповсюджуються на всі бронювання, виконані через систему резервування Посередника в усьому світі.

  Бронювання виконуються за оптимальною і самою вигідною на даний момент ціною Посередника на поточний день, що була надана на вибрану дату подорожі самим готелем і була вказана від імені готелю. Доступні в Посередника "горящі", сезонні ціни, ціни вихідного дня або спеціальні акціонні ціни враховуються при бронюванні автоматично.

  Ціна надається готелем і включає в себе відповідні податки та збори. Якщо вказуються податки та збори, то ці податки та збори включені до ціни. Розмір вказаних податків постійно змінюється і тому може бути вказаний лише в якості орієнтовного значення. У певних місцях призначення можуть утримуватися встановлені в них збори, наприклад, курортний збір, муніципальний податок. Вказані ціни - це вартість номера за добу, без додаткових послуг. Обсяг запропонованих послуг залежить від конкретного готелю. Сніданок включений до вартості номеру лише у випадку окремого зазначення цього в описі готелю. Ціни, вказані в інших валютах, можуть змінюватися через коливання валютного курсу, тому вони зазначаються без гарантій і є орієнтовними. Укладення угоди щодо оренди житлового приміщення і розрахунки здійснюються безпосередньо з готелем.

  Перекреслені ціни означають реальні ціни в тій самій категорії номерів, які пропонуються протягом періоду, починаючи з 30 дня до запланованого періоду перебування і завершуючи 30 днем після цього періоду.

  4.6  Паспортні, визові, митні, валютні і санітарні правила послуги із організації подорожі

  Посередник є посередником лише щодо певних послуг із організації подорожі і не володіє інформацією щодо подробиць Вашої подорожі і Ваших особистих даних (наприклад, щодо громадянства). Тому Посередник не може визначати відповідні паспортні, візові, митні, валютні та санітарні правила, таким чином, Ви несете самостійну відповідальність за дотримання усіх постанов, що мають бути дотримані.

  4.7  Об'єднання однакових одиничних бронювань

  Якщо в результаті кількох одиничних бронювань, виконаних по черзі або одночасно одним клієнтом або групою клієнтів, має місце групове бронювання (також "бронювання для групи"), то готель або Посередник має право об'єднати одиничні бронювання до групового бронювання, а також змінити умови бронювання і аналювання. Якщо особа, що бронює, не приймає нові умови, то готель або Посередник мають право відмінити бронювання. Крім того, передати іншій особі Ваше право вимоги зарезервованої туристичної послуги можна лише при наявності вираженої згоди Оператора. Посередние залишає за собою право без узгодження із особою, що бронює, відмінити резервування, виконані із зазначенням неповних або сумнівних даних щодо особи/осіб, яка/які має/ють прибути.

  4.8  Запит щодо проведення конференції, її бронювання та анулювання

  При запиті через веб-сторінку конференції вибрані готелі отримають повідомлення про запит від Замовника по електронній пошті. Через веб-сторінку конференції готелі направляють Клієнту відповідні пропозиції. Якщо бронювання відповідно до пропозиції готелю здійснюється через сайти Посередника, то в момент завершення бронювання укладається договір, що має зобов'язуючу силу, між Клієнтом та готелем. У випадку анулювання клієнт повинен повідомити про це не лише Посередника, а й готель. Бронювання конференції може бути анульовано через Посередника виключно в режимі он-лайн через відповідний розділ бронювання конференцій або ж у письмовому вигляді. Після завершення заходу Посередник запитає в готелю копію оригінального рахунку-фактури за конференцію для того, щоб оцінити фактично задіяні послуги та надати за ними статистику.

  4.9  Бронювання в рамках бонусних програм

  Посередник також надає можливість виконувати бронювання в рамках програм заохочення від своїх відомих партнерів. При цьому бронювати номери в готелі необхідно виключно за посиланням, розміщеним на веб-сайті партнера. Сума бонусної винагороди нараховується приблизно через 6 тижнів після завершення місяця від'їзду клієнта з готелю. За інформацією про нараховану бонусну суму необхідно звертатися до відповідного партнера. За бронюванням в готелях мережі Marriott бонуси не нараховуються. При бронюванні в рамках бонусної програми особа учасника програми, що виконує бронювання, повинна співпадати з особою, що має прибути. Виплата за бонусом надається учаснику бонусної програми й одній особі, що супроводжує. За бронювання, здійснені учасником бонусної програми через Центр обслуговування Посередника, бонуси не сплачуються. Комбінація різних моделей знижок також неможлива.

  4.10  Телефонні запити до Центру обслуговування Посередника

  Для здійснення резервування по телефону через Центр обслуговування необхідна реєстрація. Для цього необхідно зазначити персональні дані (такі як ім'я та прізвище, поштову адресу, адресу електронної пошти і номер факсу) і, можливо, банківські реквізити або дані кредитної картки, якщо вони необхідні для виконання резервування.

  Реєструючись по телефону через Центр обслуговування Посередника, клієнт приймає Умови укладення угоди hotel.de AG.

  Для того, щоб клієнт міг резервувати, бронювати, анулювати бронювання або змінювати дані, він проходить процедуру засвідчення особистості, в рамках якого його просять повідомити деякі важливі дані. Для цих цілей необхідний відповідний номер клієнта, а в разі відміни бронювання також і код скасування При цьому Посередник залишає за собою право відхиляти резервування, скасування або зміни даних у разі недостатності відомостей, переданих в письмовій або усній формі, для посвідчення особи. Бронювання, скасування бронювання або зміна даних за дорученням третіх осіб не допускається.

  Перед процедурою телефонного бронювання, скасування бронювання або зміни даних здійснюється повторна звірка даних в усній формі. Це звіряння даних, а також можливе витікаюче з неї резервування, відміна або зміна даних, мають для клієнта обов'язкову силу і визнаються ним з моменту завершення звіряння в усній формі.

  Посередник має право у разі відповідної доступності місць в готелі здійснювати одиничні бронювання поза системою. Клієнт отримує про це спеціальне повідомлення і погоджується з тим, що обов'язкове для клієнта резервування придбає для готелю дійсну силу і стане доступним для змін тільки після того, як готель вишле додаткове письмове підтвердження. Це не впливає на бронювання для груп, що виконуються через Центр обслуговування.


5.  Оцінка клієнтів

  По поверненні з заброньованої їм поїздки клієнт може оцінити роботу готелю. При цьому клієнт може вказати відомості про якість номера, тишу в номері, чистоту, привітність і компетентність персоналу, співвідношення "ціна/якість", ресторанно-буфетний сервіс, спорт/веллнес. Цю оцінку можна редагувати лише впродовж 3 днів з моменту її первинного розміщення. Посередник залишає за собою право видаляти оцінки без зазначення причин.


6.  Інші питання

  6.1  Прийняття даних

  Всі дані були підібрані з максимальною ретельністю. Тим не менш, ми не можемо відповідати за можливі помилки при зборі й передачі даних.

  6.2  Примітка про право анулювання

  Свою реєстрацію у Посередника клієнт може анулювати в письмовій формі в будь-який час. Посередник також має право анулювати реєстрацію клієнта при наявності вагомої причини. Крім того, Посередник залишає за собою право деактивувати без узгодження з клієнтами облікові записи користувачів з неповними, сумнівними або явно неправдивими даними. Це право поширюється також на випадки, коли клієнт у минулому неодноразово звертав на себе увагу, напр., частими нез'явленнями в готель без відміни бронювання або несплатою рахунків.


7.  Пояснення про захист інформації
8.  Виключення зобов'язань

  Система бронювання, підтримувана Посередником або оператором системи бронювання, є для Вас безкоштовним сервісом. Тому Посередник або оператор системи бронювання не переймає на себе гарантійних зобов'язань по роботі і користуванню системою бронювання, зокрема за наступними пунктами:

  • доступність системи бронювання і можливість здійснення бронювання з її допомогою;
  • належне виконання договору між Вами і Постачальником послуги з організації поїздки, навіть якщо цей договір був укладений за допомогою системи бронювання, підтримуваної Посередником або оператором системи бронювання;
  • можливість зміни або анулювання укладеного договору за допомогою системи бронювання або інших засобів;
  • правильність і повнота описів послуг з організації поїздки, представлених в системі бронювання.

9.  Обмеження відповідальності
  9.1

  Відповідальність Посередника або оператора системи бронювання по усіх збитках, незалежно від правової причини їх виникнення, включаючи недозволену дію, квазідоговірне зобов'язання, договір або гарантію, виключена, якщо збиток не був викликаний (i) винним порушенням Посередником або оператором системи бронювання важливих договірних зобов'язань у формі, що ставить під загрозу мету договору, або (ii) грубою необережністю або наміром з боку Посередника або оператора системи бронювання при наданні послуг або у зв'язку з ними.

  9.2

  У разі, якщо Посередник або оператор системи бронювання несе відповідальність відповідно до № 9.1(i) за винне порушення основних зобов'язань, якщо при цьому не мали місця груба необережність або намір то загальна відповідальність Посередника або оператора системи бронювання обмежується такими збитками або таким розміром збитку, настання яких Посередник або оператор системи бронювання міг би передбачати на підставі обставин відомих йому на момент укладення договору. У випадках, вказаних в № 9.1(ii), Посередник або оператор системи бронювання не несе відповідальності за прямі збитки, збиток, заподіяний внаслідок недостатності виконання зобов'язань, або упущений прибуток.

  9.3

  У разі, якщо Посередник або оператор системи бронювання несе відповідальність відповідно до № 9.1(ii) за грубу необережність або намір співробітників або відповідальних осіб, що не є органами управління або керівними співробітниками Посередника або оператора системи бронювання, загальна відповідальність Посередника або оператора системи бронювання також обмежується такими збитками або таким розміром збитку настання яких Посередник або оператор системи бронювання міг би передбачати на підставі обставин, відомих йому на момент укладення договору. У випадках, вказаних під № 9.3, Посередник або оператор системи бронювання не несе відповідальності за прямі збитки, збиток, заподіяний внаслідок недостатності виконання зобов'язань, або упущений прибуток.

  9.4

  У випадках, вказаних під № 9.2 і 9.3, загальна відповідальність Посередника або оператора системи бронювання обмежується 50 000 євро. Загальна відповідальність за чисто майновий збиток (на відміну від шкоди, заподіяної особі, або матеріального збитку) обмежується в цьому випадку вартістю послуг. Вимоги про відшкодування збитку втрачають силу за давністю не пізніше за рік з моменту, коли Ви дізналися про подію, що заподіяла збиток. Це не відноситься до вимог, обумовлених недозволеною дією.

  9.5

  Виключення або обмеження гарантії відшкодування збитку згідно з вищезгаданими нормами дійсно також для можливих вимог відносно співробітників або уповноважених Посередника або оператора системи бронювання.


10.  Авторське право

  На елементи системи бронювання, підтримуваної Посередником або оператором системи бронювання, поширюються положення авторського права і інших правових норм з захисту результатів розумової праці. Користування веб-сайтами Посередника і користування системою бронювання, підтримуваною оператором бронювання, і збереженими в них матеріалами, допускається тільки для здійснення бронювання через Посередника або оператора системи бронювання.


11.  Вживане право

  На справжні комерційні умови і відповідні договори між кінцевим Замовником і Посередником поширюється дія права Федеральної Республіки Німеччина при виключенні Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу.


12.  Підсудність

  Місцем підсудності для комерсантів згідно Торговому Кодексу є Нюрнберг, Німеччина. Для споживачів відповідно до § 13 Цивільного кодексу діє законна підсудність.ICP-Licence: 沪ICP备10026152号