Hakkımızda

İletişim


Telefon 00800-112 112 00*

E-posta info@hotel.info

* Birçok ülkeden ücretsiz ulaşılabilir, diğer bilgiler ve ayrıntılı iletişim bilgileri için lütfen buraya tıklayın.
Referanslar

Araba kiralama rezervasyonu veya gezi rehberi ...

...seyahat planlamasının yalnızca bir otel rezervasyonu ile tamamlanması nadir görülür. İlgili kiralık araba ve diğer hizmet arayışlarınızı kolaylaştırmak için bu sayfadan güvenebileceğiniz ortaklarımızı topluca görebilirsiniz.

Sixt – worldclass mobility

Avrupa'daki lider araba kiralama firmalarından Sixt rent a car ile 3500'den fazla nokta dünya çapında 95 ülkede hizmetinizdedir. Şehir arabasından steyşın arabaya; arazi aracından spor arabaya kadar her ihtiyacınıza uygun seyahat tarzından yararlanın Sixt size dünya çapında en büyük Mercedes ile BMW filosunu ve her zaman tüm kategorilerde en iyi modelleri sunar. Sixt yüksek hizmet kalitesi sunar ve yerinde, hızlı çözümlerle kendini gösterir.

www.sixt.de için


Routenet.nl - Bir rota planlayıcıdan daha fazlası

Felemenkçe çevrimiçi rota planlayıcısında başlangıç ve hedef adreslerini girenler, trafik sıkışıklığı ve inşaat alanlarının durumunu gösteren bilgiler sayesinde daima en kısa veya en hızlı rotayı bulurlar. Rota üzerindeki benzin istasyonları, dinlenme yerleri ve hatta otellerin gösterilmesiyle rahat bir seyahat garantilenir. Rota planlayıcısı Almanca, İngilizce, Fransızca ve Felemenkçe dillerinde mevcuttur.

www.routenet.nl sitesine


Tüm dünyadan tur ve aktivite rezervasyonları

Seyahatinizden daha fazlasını elde etmek istemez misiniz? Dünya çapında heyecan verici 2000'den fazla tur ve aktivite rezervasyonu bulabilir ve rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Berlin'de turistik turdan Malta'da dalışa kadar - GetYourGuide gidilecek 150'den fazla yerde benzersiz deneyimler yaşamanız için çok geniş seçenekler sunar. GetYourGuide belirlenmiş yerel tedarikçilerle doğrudan çalışır. Böylece en düşük fiyata en iyi hizmeti sağlar.

www.getyourguide.com için


About CarTrawler

CarTrawler connects business and leisure customers and online travel retailers with more road and rail transport solutions than they will find anywhere else. Over 80 international airlines and 4,000 travel retailers around the world trust CarTrawler to provide their customers with real-time access to more than 1,500 leading and independent car rental agents, coach transfers, rail networks and chauffeur drive services at 30,000 locations in 174 countries. CarTrawler also owns and operates the Cabforce, Holiday Autos and Argus Car Hire brands. The company headquarters and Customer Centre of Excellence are located in Dublin, Ireland, with additional offices in Boston, London and Helsinki. CarTrawler is private equity backed by BC Partners and Insight Venture Partners.

Go to www.cartrawler.com


Yıldızlar otelin HOTEL INFO ve HOTEL INFO müşterilerinin deneyimlerine göre yapılmış bir değerlendirmeyi göstermektedir. Daha fazla bilgiye SSS ve genel koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz.