O firmie

Kontakt


Telefon 00800-112 112 00*

E-mail info@hotel.info

* Dostępny z wielu krajów za darmo, aby uzyskać więcej informacji i pełne dane kontaktowe, kliknij tutaj.
Referencje

Rezerwacja samochodów do wynajmu czy przewodników turystycznych ...

... planowanie podróży rzadko kończy się na rezerwacji hotelu. Dla ułatwienia poszukiwania odpowiedniego samochodu do wynajmu, jak również innych usług, zamieściliśmy na tej stronie przegląd naszych godnych zaufania partnerów.

Sixt – worldclass mobility

Sixt rent a car, jedna z czołowych firm oferujących samochody pod wynajem posiada ponad 3500 oddziałów w ponad 95 krajach na całym świecie. Skorzystaj z mobilności dostosowanej idealnie do Twoich potrzeb, od samochodu do jazdy po mieście, poprzez praktyczne kombi i SUV, aż po samochód sportowy. Jednocześnie Sixt oferuje na całym świecie największy wybór samochodów marki Mercedes i BMW, obejmujący zawsze najnowsze modele wszystkich kategorii. Sixt odznacza się wysoką jakością obsługi i szybką realizacją zamówień na miejscu.

www.sixt.de


Routenet.nl – więcej niż planowanie trasy

Po podaniu adresu startowego i docelowego holenderski internetowy planer tras zawsze wybierze najszybszą lub najkrótszą trasę – dzięki danym o korkach i miejscach przebudowy dróg. Wyświetlanie lokalizacji stacji paliw, parkingów, a nawet hoteli wzdłuż trasy zapewnia spokój podczas jazdy. Planer trasy jest dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim i oczywiście niderlandzkim.

Przejdź do www.routenet.nl


11 88 0 - informacja telefoniczna oraz książka telefoniczna i branżowa online

„Tutaj uzyskasz pomoc!” portal web 11880.com jest darmową książką telefoniczną i branżową online. Na tym wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika, codziennie aktualizowanym portalu znajdziesz za pomocą jednego kliknięcia adresy, numery telefonów i inne informacje o firmach i osobach prywatnych na terenie całych Niemiec. Ponieważ nasze motto brzmi: Proste szukanie i trafne znajdowanie! Nieważne, czy przez telefon stacjonarny, Internet, czy komórkę: Tutaj uzyskasz pomoc...

www.11880.com


Twój osobisty przewodnik turystyczny powered by Polyglott

Na inzumi.com możesz stworzyć swój osobisty przewodnik turystyczny i wygodnie zamówić go do domu w formie książki. Prosty proces tworzenia gwarantuje najwyższy stopień indywidualności, a dzięki słynącym z najwyższej jakości informacjom posiadanym przez Polyglott, odkryjesz najpiękniejsze atrakcje turystyczne, hotele, restauracje oraz obiekty rozrywkowe w ponad 100 najpopularniejszych celach turystycznych na całym świecie.

www.inzumi.com


Rezerwacja wycieczek i atrakcji sportowych z całego świata

Chcesz mieć więcej korzyści ze swojej podróży? Znajdź i zarezerwuj fascynujące przeżycia spośród ponad 2000 wycieczek i atrakcji sportowych na całym świecie. Od zwiedzania w Berlinie aż po nurkowanie na Malcie - GetYourGuide oferuje duży wybór niepowtarzalnych przeżyć w ponad 150 celach turystycznych. GetYourGuide współpracuje bezpośrednio z wybranymi lokalnymi oferentami i dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość usług za najniższą cenę.

www.getyourguide.com

Liczba gwiazdek opiera się zarówno na ocenie własnej hotelu, jak i na doświadczeniach firmy HOTEL INFO i klientów HOTEL INFO. Szczegóły można znaleźć w sekcjach „Ogólne warunki handlowe”.