Hakkımızda

İletişim


Telefon 00800-112 112 00*

E-posta info@hotel.info

* Birçok ülkeden ücretsiz ulaşılabilir, diğer bilgiler ve ayrıntılı iletişim bilgileri için lütfen buraya tıklayın.
Referanslar

Araba kiralama rezervasyonu veya gezi rehberi ...

...seyahat planlamasının yalnızca bir otel rezervasyonu ile tamamlanması nadir görülür. İlgili kiralık araba ve diğer hizmet arayışlarınızı kolaylaştırmak için bu sayfadan güvenebileceğiniz ortaklarımızı topluca görebilirsiniz.

Sixt – worldclass mobility

Avrupa'daki lider araba kiralama firmalarından Sixt rent a car ile 3500'den fazla nokta dünya çapında 95 ülkede hizmetinizdedir. Şehir arabasından steyşın arabaya; arazi aracından spor arabaya kadar her ihtiyacınıza uygun seyahat tarzından yararlanın Sixt size dünya çapında en büyük Mercedes ile BMW filosunu ve her zaman tüm kategorilerde en iyi modelleri sunar. Sixt yüksek hizmet kalitesi sunar ve yerinde, hızlı çözümlerle kendini gösterir.

www.sixt.de için


Routenet.nl - Bir rota planlayıcıdan daha fazlası

Felemenkçe çevrimiçi rota planlayıcısında başlangıç ve hedef adreslerini girenler, trafik sıkışıklığı ve inşaat alanlarının durumunu gösteren bilgiler sayesinde daima en kısa veya en hızlı rotayı bulurlar. Rota üzerindeki benzin istasyonları, dinlenme yerleri ve hatta otellerin gösterilmesiyle rahat bir seyahat garantilenir. Rota planlayıcısı Almanca, İngilizce, Fransızca ve Felemenkçe dillerinde mevcuttur.

www.routenet.nl sitesine


11 88 0 - Rehberlik hizmeti ve online telefon rehberi ile sektörel rehber

"Size yardımcı olacağız!" Web portalı 11880.com ücretsiz bir online telefon rehberi ve sektörel rehberdir. Özellikle kullanıcıyla dost ve daima güncel bir şekilde tek bir tıklamayla tüm Almanya'daki adreslere, çağrı numaraları ile firmalara ve kişilere ait birçok başka bilgiye ulaşacaksınız. Çünkü sloganımız: Kolayca ara, hedefi yakala! şeklindedir. İster sabit hat, ister İnternet veya cep: Size yardımcı olacağız...

www.11880.com için


Polyglott tarafından geliştirilen gezi rehberiniz

inzumi.com ile kişisel gezi rehberinizi hazırlar ve kitap şeklinde evinize gelmesini sağlarsınız. Basit hazırlık süreci yüksek ölçüde bireysellik sağlar. Polyglott'un ünlü kaliteli içerikleri ile tüm dünyada 100'den fazla en sevilen gidilecek yerde bulunan en güzel turistik mekanları, otelleri, restoranları ve eğlence ipuçlarını keşfedersiniz.

www.inzumi.com için


Tüm dünyadan tur ve aktivite rezervasyonları

Seyahatinizden daha fazlasını elde etmek istemez misiniz? Dünya çapında heyecan verici 2000'den fazla tur ve aktivite rezervasyonu bulabilir ve rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Berlin'de turistik turdan Malta'da dalışa kadar - GetYourGuide gidilecek 150'den fazla yerde benzersiz deneyimler yaşamanız için çok geniş seçenekler sunar. GetYourGuide belirlenmiş yerel tedarikçilerle doğrudan çalışır. Böylece en düşük fiyata en iyi hizmeti sağlar.

www.getyourguide.com için

Yıldızlar otelin HOTEL INFO ve HOTEL INFO müşterilerinin deneyimlerine göre yapılmış bir değerlendirmeyi göstermektedir. Daha fazla bilgiye SSS ve genel koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz.