O nás

Kontakt


Telefon 00800-112 112 00*

E-mail info@hotel.info

* Z mnoha zemí lze volat zdarma, pro další informace a podrobné kontaktní údaje klikněte zde.
Reference

Ať už potřebujete rezervovat auto z půjčovny nebo potřebujete průvodce ...

... samotnou rezervací hotelu končí plánování cesty jen zřídka. Abychom vám trochu ulehčili vyhledávání vozidla k pronájmu a dalších služeb, najdete na této stránce přehled našich spolehlivých partnerů.

Sixt – worldclass mobility

Společnost Sixt rent a car, předního evropského poskytovatele vozidel k pronájmu, najdete na více než 3 500 místech ve více než 95 zemích světa. Využijte mobilitu šitou na míru pro každou potřebu, od městského vozu přes praktické kombi a SUV až po sportovní vůz. Sixt vám přitom nabízí největší flotilu vozidel Mercedes a BMW na světě a stále nejnovější modely všech kategorií. Sixt je zárukou vysoké kvality služeb a vyznačuje se rychlým vyřízením na místě.

Na stránky www.sixt.de


Routenet.nl – víc než jen plánovač tras

Kdo zadá adresu startu a cíle do holandského on-line plánovače tras, dostane díky přehledu dopravních zácp a objížděk vždy nejkratší nebo nejrychlejší trasu. Zobrazení čerpacích stanic, odpočívadel, a dokonce hotelů podél trasy zaručuje klidné cestování. Plánovač tras je k dispozici v němčině, angličtině, francouzštině a samozřejmě také v nizozemštině.

Přejít na www.routenet.nl


11 88 0 – telefonické informace a on-line telefonní seznam a Zlaté stránky

„Tady vám pomohou!“ Internetový portál 11880.com je bezplatný on-line telefonní seznam a Zlaté stránky. Je obzvlášť uživatelsky vstřícný a vždy aktuální k danému dni, pouze jedním kliknutím získáte adresy, telefonní čísla a mnoho dalších informací o firmách a soukromých osobách v celém Německu. Moto zní: Jednoduché vyhledávání a přesné nalezení! Nezáleží na tom, jestli prostřednictvím pevné sítě, internetu nebo mobilního telefonu: Tady vám pomohou...

Na stránky www.11880.com


Váš osobní průvodce powered by Polyglott

Na internetových stránkách inzumi.com si vytvoříte osobní průvodce a necháte si ho v podobě knihy pohodlně zaslat domů. Jednoduchý proces vytváření zaručuje vysokou míru individuality a díky kvalitnímu obsahu od firmy Polyglott objevíte nejkrásnější památky, hotely, restaurace a zážitkové tipy ve více než 100 nejoblíbenějších destinacích z celého světa.

Na stránky www.inzumi.com


Rezervace výletů & aktivit z celého světa

Chcete svou cestu ještě vylepšit? Vyhledejte a rezervujte si napínavé zážitky z nabídky více než 2000 výletů a aktivit. Od prohlídky památek v Berlíně až po potápění na Maltě - GetYourGuide nabízí velký výběr jedinečných zážitků ve více než 150 destinacích. GetYourGuide spolupracuje přímo s vybranými místními poskytovateli a tím zaručuje nejlepší služby za nejnižší cenu.

Na stránky www.getyourguide.com

Počet hvězdiček se zakládá na vlastním hodnocení hotelu a zkušenostech HOTEL INFO a jejích zákazníků. Bližší informace naleznete ve všeobecné obchodní podmínky.