O nás

Kontakt pro novináře z následující:


Nicoletta Erlemann

Telefon +49-911-59832-0

Fax +49-911-59832-11

E-mail press@hotel.info
Chcete-li získat další informace a dodatečné kontaktní údaje, klikněte sem.
Tisk

Sleva pro novináře

Sleva pro tisk na hotelinfo

V rámci speciálního slevového systému je vám jako novinářům poskytováno cenové zvýhodnění ve výši 5 % jako dodatečná sleva z již zvýhodněných cen nabízených prostřednictvím hotelinfo. Když chcete provést rezervaci u hotelinfo jako novinář/ka, musíte se nejprve přihlásit do partnerského programu (jako „Obor“ zvolte prosím „Žurnalistika“!).

Kdy a jak obdržím svou slevu jako novinář/ka?
    Jako novinář/ka nejprve zaplatíte hotelu sazbu za hotel rezervovanou prostřednictvím www.hotelinfo. 5% sleva pro novináře (max. s jednou doprovázející osobou) vám bude později vyplacena prostřednictvím partnerského programu. Kvůli legitimování prosím předem zašlete kopii svého novinářského průkazu e-mailem (press@hotel.info) nebo faxem (+49-911-59832-11). Zpětná náhrada slevy se vyplácí při dosažení vyplatitelné sazby ve výši alespoň 50 EUR. Částky pod 50 EUR se slučují a převádějí se automaticky až při dosažení vyplatitelné výše. Na svůj dosud dosažený aktivní zůstatek se můžete kdykoli podívat on-line v centru pro přidružené partnery.


Jak provedu rezervaci?
  • Přihlaste se prosím v sekci „Pro partnery“ do Affiliate-Center svými přístupovými údaji a proveďte rezervaci prostřednictvím bodu menu „Provést rezervaci“. Alternativně můžete využít také svůj partnerský odkaz. Tento odkaz jste obdržel/a e-mailem po registraci.
  • Při telefonickém rezervování bohužel nemůže být poskytnuta žádná sleva.


Máte-li otázky k rezervaci nebo ke svému přihlášení, kontaktujte nás.
Počet hvězdiček se zakládá na vlastním hodnocení hotelu a zkušenostech HOTEL INFO a jejích zákazníků. Bližší informace naleznete ve všeobecné obchodní podmínky.