HOTEL DE GmbH logotipas  
 Prisijungti / registruotis
 
  Apžvalga    |    Spauda    |    Darbas  

Spaudos pranešimai

SPAUDOS INFORMACIJA


Pabėgti nuo kasdienybės: hotel.info pristatomi geriausių įvertinimų sulaukę viešbučiai, kuriuose gera ir galima atsipalaiduoti

Niurnbergas, 24. 2011 m. spalio mėn. – per atostogas labiausiai pageidaujama pasimėgauti sveikatingumo procedūromis ir atsipalaiduoti. Nesvarbu, apie kokią kelionę kalbame – privačią ar netgi verslo reikalais: „geros savijautos faktorius“ visada yra itin svarbus. hotel.info, teikianti nemokamą daugiau kaip 210 000 viešbučių visame pasaulyje užsakymo internetu paslaugą, pristato geriausiai Europoje vertinamus viešbučius, kuriuose galima apsilankyti saunoje, sporto salėje, baseine ir pasimėgauti masažais.


hotel.info „Top 20“: Europos viešbučiai, kviečiantys atsipalaiduoti ir patirti gerų emocijų*

Vieta Viešbutis Vieta Žvaigždutės Vertinimo balas
1. Relais & Chateaux Hotel Jagdhof Glashütte Bad Lasfė (Vokietija) 5 9,3
2. Hotel Lac Salin Spa & Mountain Resort Livinjas (Italija) 4,5 9,2
3. Hilton Warsaw and Convention Centre Varšuva (Lenkija) 5 9,1
4. Montebelo Viseu Hotel & Spa Vizėjus (Portugalija) 5 9,1
5. Grand Resort Bad Ragaz Bad Ragacas (Šveicarija) 5 9,1
6. / 7. Falkensteiner Schlosshotel Velden Veldenas (Austrija) 5 9,1
6. / 7. Old Course Hotel Golf Resort and Spa Sent Endrius (Didžioji Britanija) 5 9,1
8. Hotel Sant Georg Marianske Laznės (Čekija) 4 9,0
9. Hesperia Tower Hotel Ljobregato l'Hospitaletas (Ispanija) 5 9,0
10. Sofitel Brussels Europe Briuselis (Belgija) 5 8,9
11. Absolute Hotel & Spa Limerikas (Airija) 4 8,9
12. Hilton Helsinki Airport Helsinkis (Suomija) 5 8,8
13. Hotel Kaunas Kaunas (Lietuva) 4 8,8
14. Hotel Anel Sofija (Bulgarija) 5 8,8
15. Albatros Spa & Resort Hotel Chersonisas (Graikija) 4 8,8
16. Hotel Bristol Opatija (Kroatija) 4 8,7
17. Kempinski Hotel Corvinus Budapest Budapeštas (Vengrija) 5 8,6
18. Hotel Telegraaf Talinas (Estija) 5 8,6
19. Hotel GalamaDammen Kaudiumas (Nyderlandai) 3 8,6
20. Mövenpick Hotel Izmir Izmiras (Turkija) 5 8,5


Pasakiškame miške įsikūręs Vokietijos viešbutis Relais & Chateaux Hotel Jagdhof Glashütte hotel.info klientus įtikino ir lyginant Europos viešbučius, todėl šis viešbutis atsidūrė aukščiausioje 20 populiariausių viešbučių sąrašo vietoje. Užsakymus pateikiantys klientai antrąją vietą skyrė 9,2 balo įvertintam Hotel Lac Salin Spa & Mountain viešbučiui, esančiam Italijos mieste Livinje. Alpėse įsikūrusiame viešbutyje taip pat yra baseinas, sauna su poilsio sritimi, turkiška pirtis ir aromatiniai dušai. Lenkijos viešbučiui Hilton Warsaw and Convention Centre, įvertintam 9,1 balo, teko trečioji vieta. Nakvynę užsisakiusius svečius sužavėjo ne tik malonus personalas, bet ir dideli kambariai. Lietuvos viešbutį Hotel Kaunas, esantį Kaune, kuriame yra didelė sveikatingumo zona su baseinu, masažais ir sauna, užsakymus pateikiantys klientai įvertino 8,8 balo, todėl jis atsidūrė 13 vietoje.

*Jei viešbučiai buvo įvertinti vienodais balais, toliau buvo rūšiuojama pagal pateiktų vertinimų skaičių. Įtraukti tik tie viešbučiai, kurie gavo bent 10 svečių įvertinimų. Reitingavimas buvo atliekamas 2011-10-06. Todėl galimi tam tikri neatitikimai.


hotel.info
www.hotel.info – tai nemokama viešbučių užsakymo paslauga bendrovėms ir privatiems klientams. Ši tarnyba visame pasaulyje siūlo užsakyti daugiau kaip 210 000 viešbučių. Palyginti su kitais užsakymo būdais, klientai, naudodamiesi hotel.info paslaugomis, gali užsisakyti už gerokai patrauklesnes kainas. hotel.info taip pat skelbia visas žinomas viešbučio kambarių kainas, todėl klientas visada gali pasirinkti mažiausią ir labiausiai tinkančią kambario kainą. Visi užsakymai per hotel.info tuo pačiu metu saugiai ir tiesiogiai perduodami atitinkamam viešbučiui. Tai užtikrinama unikaliu būdu integravus viešbučių užsakymo sistemas (vadinamąsias CRS ir PMS) ir hotel.de priklausančią užsakymo sistemą „myRES“ į vieningą hotel.info naudotojo sąsają.
Atsižvelgiant į patirtimi pagrįstą viešbučių pasirinkimą, vartotojai, ieškantys viešbučių hotel.info svetainėje, be pagrindinės informacijos, pavyzdžiui, kambarių kainų ir viešbučių infrastruktūros, gali peržiūrėti daugiau kaip 1,5 mln. viešbučiuose gyvenusių asmenų iš viso pasaulio pateiktus įvertinimus ir atsižvelgti į juos rinkdamiesi viešbutį. Palyginti su esamais vertinimo portalais, hotel.info klientas gali pasitikėti 100 proc. teisingais viešbučių įvertinimais, nes pateikiama užklausa tik dėl tų užsakymus teikusių klientų nuomonės, kurie visai neseniai buvo apsigyvenę atitinkamame viešbutyje. hotel.info - bendrovės „hotel.de AG“ tarptautinis ženklas, sukurtas siekiant išplėsti veiklą tarptautiniu mastu. Siekiant pritraukti naujų klientų ir viešbučių užsienyje, jau atidaryti biurai Didžiojoje Britanijoje (Londone), Prancūzijoje (Paryžiuje), Ispanijoje (Barselonoje), Italijoje (Romoje), Kinijoje (Šanchajuje) ir Singapūre. Dėl didelės dalies verslo klientų, savo veiklą vykdančių tarptautiniu mastu, bendrovei lengviau žengti į naujas rinkas. Siekiama, kad hotel.info plėtotų veiklą visame pasaulyje kaip pagrindinė viešbučių užsakymo paslaugas bendrovėms ir privatiems klientams siūlanti bendrovė.

Ryšiai su spauda:

Aleksander Szumilas
hotel.de AG
Hugo-Junkers-Straße 15-17
90411 Nürnberg
Deutschland
Tel.: +49-(0)911-59832-0
Faks.: +49-(0)911-59832-11
El. p.: presse@hotel.info
URL: www.hotel.info


atgal į apžvalgąICP-Licence: 沪ICP备10026152号