HOTEL DE GmbH - Логотип  
 Увійти/зареєструватися
 
  Огляд    |    ЗМІ    |    Вакансії  

Прес-релізи

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ


Співвідношення ціни та наданих послуг на hotel.info: Ханой очолює список, а Мехіко на останньому місці в рейтингу

Нюрнберг, 22. Лютий 2011 р. – В якому місті відвідувачі можуть за свої гроші отримати найбільше, а в якому найменше? hotel.info, безкоштовний сервіс бронювання готелів он-лайн, що охоплює більше 210 000 готелів по всьому світу, протягом першого кварталу 2011 року досліджував оцінки своїх клієнтів із бронювання щодо співвідношення ціни та наданих послуг.*

Вперше hotel.info поширює своє дослідження оцінки співвідношення ціни та наданих послуг серед готелів, що мають від 2 до 5 готелів. Для цього в оцінюванні враховувалися готелі середнього та вищого класу (3 - 4 зірки), а також бюджетні бізнес-готелі, що добре бронювалися (2 зірки). Результати цього аналізу слідують нижче. До того ж, враховується сегмент 5-зіркових готелів класу люкс.

Результат:

Таллінн, головний культурний центр 2011 р. - на четвертому місці; Москва та Київ не потрапили до найкращих 20 міст.

hotel.info - Найкращі 20 міст по всьому світу

МісцеАктуальна оцінка ціни та наданих послуг
1.Ханой7,85
2.Вільнюс7,76
3.Варшава7,71
4.Таллінн7,68
5.Прага7,65
6.Будапешт7,63
7.Рига7,53
8.Бангкок7,49
9.Берлін7,45
10.Лісабон7,41
11.Бухарест7,33
12.Куала-Лумпур7,27
13.Відень7,25
14.Братислава7,22
15.Мадрид7,17
16.Токіо7,06
17.Пекін7,03
18.Люксембург6,94
19.Дублін6,89
20.Мехіко6,83

Готелі в'єтнамської столиці Ханой, що мають від 2 до 5 зірок, отримали найвищу позицію при оцінці співвідношення ціни та наданих послуг серед всесвітніх метрополій. Відень отримала друге місце із значенням 7,76. І цілому, у верхній половині таблиці представлені східноєвропейські столиці. Естонська столиця Таллінн - культурний центр 2011 року - посіла непогане четверте місце, отримавши 7,68 пунктів. Польська столиця Варшава була відзначена співвідношенням ціни та наданих послуг 7,71. Братислава, столиця Словаччини, посіла 14-те місце. Вічне місто Рим, Москва та Київ не потрапили до цього рейтингу. В середній частині таблиці Ви можете знайти ще декілька західноєвропейських міст, а Мехіко займає центральне місце.

* Відвідувачі готелів можуть оцінювати їх через www.hotel.info після свого від'їзду за бальною системою (від 0 до 10). Окрім таких критеріїв, як якість номерів та привітність персоналу, можна також оцінювати співвідношення ціни та наданих послуг. В цілому hotel.info має в розпорядженні більше мільйону оцінок готелів.


hotel.info
www.hotel.info - це безкоштовний сервіс резервування готелей для компаній та приватних клієнтів. Ця служба пропонує до бронювання за допомогою електронних систем більш 210 000 готелей по всьому світу. В ціновому плані бронювання через hotel.info для клієнта виявляється значно вигіднішим інших варіантів бронювання. Більш того, hotel.info вказує усі ціни на номери, доступні в готелі, завдяки чому клієнт завжди може вибрати саму низьку або оптимальну ціну. Усі бронювання через hotel.info швидко та надійно передаються безпосередньо до відповідного готелю. Це можливо завдяки унікальній інтеграції наявних у готелях систем резервування (так званих CRS або PMS) та системи резервування myRES, що належить hotel.de, в рамках єдиного користувацького інтерфейсу hotel.info. Клієнти, для яких важним критерієм при виборі готелей є досвід, на сайті hotel.info можуть переглядати не лише загальну інформацію (наприклад, обладнання готелей та ціни за номери), але й оцінки, надані готелям сотнями тисяч відвідувачів з усього світу і такі, що можуть слугувати орієнтиром при виборі готелю для бронювання. Важлива відмінність від наведених в мережі порталів з оцінками - в тому, що клієнт hotel.info, може покластися на 100%-ну достовірність оцінок користувачів, оскільки свої думки можуть залишати лише ті, хто перед цим бронював номери у відповідних готелях та проживав у них. Як тільки клієнт відшукає відповідну пропозицію, йому буде запропоновано виконати пряме бронювання готелю за привабливими умовами відповідно до девізу hotel.info "Check & Book" ("Переглянь та забронюй"). hotel.info - міжнародна марка, що належить hotel.de AG - була створена для того, щоб прискорити експансію на закордонні ринки. З метою залучення нових закордонних клієнтів та готелей вже відкриті дистриб'юторські офіси у Великобританії (Лондон), Франції (Париж), Іспанії (Барселона), Італії (Рим) та Китаї (Шанхай). Завдяки значній долі корпоративних клієнтів, що здійснюють міжнародну діяльність, проникнення компанії на міжнародні ринки відбувається легко. Ціль - забезпечити міцну позицію hotel.info, як провідного сервісу резервування готелей для корпоративних та приватних клієнтів на вищезгаданих закордонних ринках та, поступово, вслід за ними, в усій Європі.

Прес-служба:

Тімо Варвінец, Александер Сцумілас
hotel.info AG
Hugo-Junkers-Straße 15-17
90411 Нюрнберг
Німеччина
Тел.: +49-(0)911-59832-0
Факс: +49-(0)911-59832-11
E-Mail: presse@hotel.info
URL: www.hotel.info


назад до огляду



ICP-Licence: 沪ICP备10026152号