O firmie

Kontakt


Nicoletta Erlemann

Telefon +49-911-59832-0

Faks +49-911-59832-11

E-mail press@hotel.info
Szczegółowe informacje i dodatkowe dane kontaktowe - kliknij tutaj.
Prasa

Rabat dla dziennikarzy

Rabat prasowy na hotelinfo

W ramach specjalnego systemu rabatowego przyznajemy dziennikarzom dodatkowy rabat w wysokości 5% na już obniżone ceny, oferowane przez hotelinfo. Jeśli jako dziennikarz chcesz dokonać rezerwacji na hotelinfo, musisz najpierw zarejestrować sięw programie partnerskim (jako „branża“ proszę wybrać „dziennikarz“!).

Kiedy i w jaki sposób otrzymam specjalny rabat dla dziennikarzy?
    Jako dziennikarz płacisz hotelowi cenę zarezerwowaną na hotelinfo. Rabat 5% dla dziennikarzy (z maks. jedną osobą towarzyszącą) jest wypłacany w późniejszym terminie za pośrednictwem programu partnerskiego. W celu identyfikacji prześlij kopię legitymacji prasowej mailem (press@hotel.info) lub faksem (+49-911-59832-11). Wypłata rabatu nastąpi po osiągnięciu minimum 50 euro należnego rabatu. Kwoty poniżej 50 euro są kumulowane i przelewane automatycznie po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty. Swoje aktualne saldo możesz sprawdzić w każdej chwili online w Centrum afiliacji.


Jak dokonać rezerwacji?
  • Zaloguj się w zakładce „Dla partnerów“ w centrum afiliacji, używając swoich danych dostępowych i dokonaj rezerwacji poprzez podpunkt menu „Dokonaj rezerwacji“. Alternatywnie możesz użyć linku partnerskiego. Otrzymałeś go mailem po rejestracji.
  • Rabat nie jest niestety przyznawany w przypadku rezerwacji telefonicznych.


Jeżeli masz pytania związane z rezerwacją lub logowaniem, skontaktuj się z nami.
Liczba gwiazdek opiera się zarówno na ocenie własnej hotelu, jak i na doświadczeniach firmy HOTEL INFO i klientów HOTEL INFO. Szczegóły można znaleźć w sekcjach „Ogólne warunki handlowe”.