HOTEL DE GmbH - Логотип  
 Увійти/зареєструватися
 
  Огляд    |    ЗМІ    |    Вакансії  

Прес-релізи

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ


Місця, де відвідувачі готелів почуваються найбільш задоволеними: Варшава очолює рейтинг, Київ має потенціал до зростання

Нюрнберг, 12. вересня 2011 р. – У відпустці або під час відрядження, для багатьох людей саме готель у першу чергу перебуває в центрі подій. А тому він повинен якомога більше відповідати власним побажанням людини. hotel.info, безкоштовний сервіс онлайн-бронювання готелів, що охоплює понад 210 000 готелів по всьому світу, дослідив, у якій столиці відвідувачі готелів залишаються особливо задоволеними своїм готелем.


hotel.info - Найкращі 20 столиць* у світі
Рейтинг за загальною оцінкою


Місце Місто Загальная оцінка
1. Варшава 7,62
2. Гельсінкі 7,60
3. Токіо 7,57
4. Любляна 7,52
5. Берлін 7,48
6. Прага 7,47
7. Загреб 7,43
8. Братислава 7,40
9. Відень 7,38
10. Будапешт 7,37
11. Рига 7,36
12. Таллінн 7,35
13. Дублін 7,31
14. Лісабон 7,29
15. Вільнюс 7,27
16. Мадрид 7,19
17. Бухарест 7,13
18. Стокгольм 7,10
19. Бангкок 7,09
20. Сингапур 7,08
В середньому   7,35


Варшава посіла перше місце серед усіх світових столиць. Дещо покращивши свої позиції та набравши 7,62 балів за загальною оцінкою, польська столиця очолює рейтинг, випереджаючи Гельсінкі, що посіли друге місце. Токійським готелям також є чим порадувати своїх відвідувачів. Із загальною оцінкою 7,57 балів японська столиці посіла третє місце.

Потенціал до зростання демонструють готелі Києва, який із 6,57 балами не потрапив до Топ-20. Дещо менш задоволеними загальним рівнем сервісу виявились клієнти, що бронювали готельні номери у «вічному місті» Римі, в Парижі та в Лондоні. Так, готелі міста світового значення на Темзі набрали всього 6,48 балів.

* Відвідувачі готелів можуть оцінити готель, заброньований через www.hotel.info, лише після свого від'їзду за бальною системою (від 0 до 10). До загальної оцінки включаються такі критерії, як якість номерів, привітність персоналу, чистота, рівень шуму, співвідношення «ціна/якість», а також сніданки та ресторанно-буфетний сервіс.


hotel.info
www.hotel.info - це безкоштовний сервіс резервування готелей для компаній та приватних клієнтів. Ця служба пропонує до бронювання за допомогою електронних систем більш 210 000 готелей по всьому світу. В ціновому плані бронювання через hotel.info для клієнта виявляється значно вигіднішим інших варіантів бронювання. Більш того, hotel.info вказує усі ціни на номери, доступні в готелі, завдяки чому клієнт завжди може вибрати саму низьку або оптимальну ціну. Усі бронювання через hotel.info швидко та надійно передаються безпосередньо до відповідного готелю. Це можливо завдяки унікальній інтеграції наявних у готелях систем резервування (так званих CRS або PMS) та системи резервування myRES, що належить hotel.de, в рамках єдиного користувацького інтерфейсу hotel.info. Клієнти, для яких важним критерієм при виборі готелей є досвід, на сайті hotel.info можуть переглядати не лише загальну інформацію (наприклад, обладнання готелей та ціни за номери), але й оцінки, надані готелям сотнями тисяч відвідувачів з усього світу і такі, що можуть слугувати орієнтиром при виборі готелю для бронювання. Важлива відмінність від наведених в мережі порталів з оцінками - в тому, що клієнт hotel.info, може покластися на 100%-ну достовірність оцінок користувачів, оскільки свої думки можуть залишати лише ті, хто перед цим бронював номери у відповідних готелях та проживав у них. Як тільки клієнт відшукає відповідну пропозицію, йому буде запропоновано виконати пряме бронювання готелю за привабливими умовами відповідно до девізу hotel.info "Check & Book" ("Переглянь та забронюй").
hotel.info - міжнародна марка, що належить hotel.de AG - була створена для того, щоб прискорити експансію на закордонні ринки. З метою залучення нових закордонних клієнтів та готелей вже відкриті дистриб'юторські офіси у Великобританії (Лондон), Франції (Париж), Іспанії (Барселона), Італії (Рим) та Китаї (Шанхай). Завдяки значній долі корпоративних клієнтів, що здійснюють міжнародну діяльність, проникнення компанії на міжнародні ринки відбувається легко. Ціль - забезпечити міцну позицію hotel.info, як провідного сервісу резервування готелей для корпоративних та приватних клієнтів на вищезгаданих закордонних ринках та, поступово, вслід за ними, в усій Європі.

Прес-служба:

Александр Шумілас
hotel.info AG
Hugo-Junkers-Straße 15-17
90411 Нюрнберг
Німеччина
Тел.: +49-(0)911-59832-0
Факс: +49-(0)911-59832-11
E-Mail: presse@hotel.info
URL: www.hotel.info


назад до оглядуICP-Licence: 沪ICP备10026152号