Trafne wyszukiwanie w okolicy
Wystarczy podać adres. Znajdziemy najbliżej położony hotel.
Idealny hotel – na całym świecie
Baza 300 000 hoteli. Inteligentny widok mapy.
Na naszych ocenach można polegać
2 mln ocen hoteli. Napisane właśnie przez Gości.
Gwarancja ceny z obietnicą zwrotu pieniędzy
Zawsze najkorzystniejsza oferta. Zawsze bezpłatnie.

Oferta i obsługa

Serwis 24 h
Serwis 24 h

Całodobowa dostępność w wielu krajach pod bezpłatnym numerem:

00800 - 112 112 00
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj
W każdej chwili można zmienić lub anulować rezerwację online

Niewiarygodnie tanio

od 225 SEK
od 251 SEK
od 223 SEK
od 269 SEK
od 209 SEK
od 278 SEK
od 301 SEK
od 241 SEK

Szukanie w pobliżu

Podaj adres, a za pomocą jednego kliknięcia znajdziesz najbliżej położone hotele.

  • Wyszukaj według dokładnego adresu
  • Wyświetl hotele w pobliżu wprost na mapie
  • Proste zmniejszanie i powiększanie obszaru
Teraz podaj adres
 

Co nas wyróżnia

Przejrzystość cenowa
Przejrzystość cenowa
Tego możesz być pewien:
absolutna przejrzystość w gwarantowanych cenach. Żadnych ukrytych kosztów.
Bezpieczeństwo danych
Bezpieczeństwo danych
Kodujemy Twoje dane za pomocą sprawdzonego kodu 128 Bit-SSL dla ochrony Twojej prywatności.

Wielojęzykowość
Wielojęzykowość
Mówimy w Twoim języku: zarówno jeżeli chodzi o doskonałą obsługę klienta, jak i o opinie naszych gości.

 

ODKRYJ HOTELE NA CAŁYM ŚWIECIE

Hotele Ameryki Północnej oferują niesamowite widoki na Skyline w Nowym Jorku, luksus, hazard i zabawę w Las Vegas czy odpoczynek po nocnej wyprawie w Los Angeles. Ameryka Południowa to o wiele więcej niż słońce i plaża: wybierzcie się szlakiem Inków czy Azteków, odkryjcie ich sekrety i wspaniałą przyrodę czy tętniące życiem metropolie jak Rio de Janeiro czy Buenos Aires. Miasta Australii: Sydney, Melbourne i Brisbane zachęcają do zakupów i spacerów, jednak nie można wyjechać stąd bez zobaczenia Ayers Rock czy Wielkiej Rafy Kolarowej. Niewżne czy potrzebujesz odpoczynku w nadmorskim hotelu lub chcesz poznać tajniki wilkich miast jak Seul, Tokio, Hong Kong, Pekin czy Szanghaj – Twój hotel w Azji czeka na Ciebie. Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia, Azja

Sitemap: Sitemap 1

Odkryj Hotele w Europie

Spacer po Barcelonie, hotel w Helsinkach, karnawał w Kolonii, zabytki Wiednia, zabawa w Pradze!

Europa oferuje niezliczoną ilość atrakcji jak choćby Fontanna de Trevi w Rzymie, Tower Bridge w Londynie, Luwr w Paryżu, Frauenkirche w Dreźnie czy Pantenon w Atenach. Nigdzie indziej nie znajdziesz takiego bogactwa zabytków, muzeów, tetrów i wielu innych obiektów emblematycznych. Odkryj niesamowitą historię Starego Kontynentu.

Nieważne, czy wybierasz się służbowo czy prywatnie, na dłużej czy na krócej z HOTEL INFO znajdziesz z pewnością hotel, jakiego szukasz i w najlepszej cenie!

Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy

Odkryj Hotele w Polska ...

Odkryj Polskę i jej najpiękniejsze zakątki o ponad tysiącletniej kulturze, historii i tradycji, które nadal są żywe zwłaszcza w niewielkich miejscowościach. Od cudownych plaż, klifowego wybrzeża i ruchomych wydm Morza Bałtyckiego po najwyższe szczyty Tatr jest tu z pewnością wiele do odkrycia. Naturalne krajobrazy i pierwotna natura wysoko cenione są w całej Europie, tylko w Puszcza Białowieskiej spotkać można żubry żyjące na wolności w wiekowej puszczy a odpoczynek w “krainie tysiąca jezior” pozostanie na długo w twojej pamięci.

Spacer uliczkami Starego Krakowa o niesamowitej ilości zabytków i niepowtarzalnej atmosferze swych kawiarni i restauracji dostarczy wrażeń nie tylko kulturalnych ale i kulinarnych.

Niezależnie od tego, czy jesteś na urlopie czy w podróży służbowej pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejsze hotele czy pensjonaty w najlepszej lokalizacji. Sprawdź przed wyborem hotelu naszą mapę i zagwarantuj najlepszy wypoczynek odkrywając przy okazji emblematyczne zabytki i główne atrakcje, które zostaną Ci na długo w pamięci.

Liczba gwiazdek opiera się zarówno na ocenie własnej hotelu, jak i na doświadczeniach firmy HOTEL INFO i klientów HOTEL INFO. Szczegóły można znaleźć w sekcjach „Ogólne warunki handlowe”.