HOTEL DE GmbH logotipas  
 
 
   

Duomenų apsauga - kaip hotelinfo elgiasi su Jūsų duomenimis?
Bendrovė „hotel.de AG“, valdydama www.hotel.de, www.hotel.info, kartu su visomis prisijungusiomis partnerių svetainėmis visame pasaulyje teikia viešbučių užsakymo paslaugas. hotel.info HI GmbH“, „hotel.info reservas hoteleras S. L.“, „hotel.info hotel booking Ltd.“, „hotel.info Italia S. r. l.“, „hotel.info France S. A. R. L.“, „hotel.info Pte. Ltd.“ ir „hotel.info reservas hoteleiras Ltda. “ yra „hotel.de AG“ dukterinės bendrovės. Visų adresų ir dukterinių bendrovių atžvilgiu galioja žemiau išdėstytos bendrovės „hotel.de AG“, čia toliau vadinamos „tarpininke“, nuostatos dėl duomenų apsaugos.

Tarpininkė norėtų sustiprinti Jūsų pasitikėjimą viešbučių užsakymo internetu paslauga. Todėl čia išsamiai paaiškiname, kokia informacija apie jus renkama ir kaip ji naudojama.

Tarpininkė garantuoja, kad laikosi nuostatų dėl duomenų apsaugos, apibrėžtų atitinkamos šalies teisės aktuose.

1. Anoniminis naudojimasis užsakymo paslaugomis, galimybė registruotis

  Paprastai galite kreiptis į mūsų užsakymų tarnybą nepateikdami jokių duomenų apie save, t. y. viešbučio pasiūlymus galite peržiūrėti anonimiškai. Pavyzdžiui, galite gauti informacijos apie kainas ir viešbučių aprašymus neprisiregistravę. Jei norite užsakyti, reikės jūsų kontaktinių duomenų. Prisijungę galite išsaugoti šiuos kontaktinius duomenis, kuriuos paprastai rengiant kiekvieną užsakymą reikia įvesti iš naujo, bet kada peržiūrėti mūsų sistemoje išsaugotus savo kontaktinius bei užsakymo duomenis ir administruoti užsakymus, pavyzdžiui, juos atšaukti. Taip pat galėsite bet kada keisti ir atnaujinti savo kontaktinius duomenis. Be to, galėsite išsaugoti kitus duomenis, pavyzdžiui, sąskaitų pristatymo adresus. Galite užsakyti ir neprisijungę, bet tokiu atveju negalėsite pasinaudoti papildomomis išvardytomis galimybėmis.


2. Duomenų rinkimas ir naudojimas ieškant viešbučio ir užsakymui atlikti

  Rengiant užsakymą išsaugomi šie duomenys: vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, duomenys apie užsakymą (viešbutis, vieta, atvykimo ir išvykimo laikas), taip pat „kita informacija viešbučiui“, jei tokią įvedate į šį laukelį. Jei užsakote naudodamiesi kreditine kortele, išsaugomas jos numeris, savininko vardas ir pavardė bei galiojimo terminas. Papildomai užregistruojamas užsakymo laikas ir IP adresas, iš kurio pateiktas užsakymas.

  Jūsų duomenys naudojami siekiant užsakymą vienareikšmiškai priskirti atitinkamai kategorijai, jį įvykdyti ir už jį atsiskaityti. Užsakant įsigalioja tarpininkavimo sutartis. Tarpininkė šiuos duomenis naudoja sutarčiai vykdyti.

  Sėkmingo užsakymo atveju el. paštu gausite iš tarpininkės užsakymo patvirtinimą. Patvirtinimus el. paštu taip pat gausite visais atvejais, kai keisite savo užsakymą arba duomenis. Be to, po išvykimo atsiųsime jums automatinį raginimą įvertinti viešbutį, kuriame buvote apsistoję. Jūsų pateiktas vertinimas registruojamas anonimiškai. Tai niekaip nesusiejama su Jūsų užsakymo duomenimis.

  Jei viešbučių ieškote naudodamiesi mobiliąja hotelinfo programa („App“, skirta „iPhone“, „Android“, „Windows Phone“ ir t. t.), jums gali būti papildomai parodyti paieškos jūsų dabartinės buvimo vietos apylinkėje rezultatai. Bet tam apie savo aktualią buvimo vietą turite pranešti tarpininkei. Ji perduodama tik naudojantis atitinkama paieškos funkcija. Duomenys naudojami tik tinkamiems paieškos rezultatams nustatyti. Buvimo vietos duomenų tarpininkė neišsaugo ir jie nenaudojami toliau kitu pavidalu.


3. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims

  Užsakymo atveju jūsų kontaktiniai, užsakymo ir prireikus kreditinės kortelės duomenys (tik užsakant su kreditine kortele), taip pat jūsų nurodyta „kita informacija viešbučiui“ perduodama jūsų pasirinktam viešbučiui. Perduodant kreditinės kortelės duomenis (kreditinės kortelės numerį, savininko vardą ir pavardę bei galiojimo terminą), CVC kodas iš esmės neišsaugomas ir neperduodamas.

  Be atitinkamo viešbučio jūsų duomenų negauna jokie tretieji asmenys, nebent teisės aktuose nustatyta atitinkama speciali pareiga. Baudžiamojo tyrimo atveju, pavyzdžiui, esant įtarimams įvykdžius baudžiamąją veiką, visi baudžiamajam persekiojimui būtini duomenys perduodami tyrimą atliekančioms tarnyboms.

  hotelinfo neperduoda jūsų duomenų kitiems viešbučiams, taip pat neparduoda adreso duomenų. Pagarbus elgesys su asmeniniais duomenimis – tai hotelinfo verslo filosofijos dalis.


4. Duomenų naudojimas loterijose

  Turite užsiregistruoti, kad galėtumėte dalyvauti hotelinfo rengiamose loterijose ir, pavyzdžiui, laimėti viešnagę viešbutyje. Atitinkamai išsaugoti duomenys naudojami tam, kad laimėjimo atveju galėtume jums pranešti ir įsitikinti, jog kiekvienas klientas toje pačioje loterijoje dalyvauja tik vieną kartą. Išaiškinus laimėtoją, loterijos partneris informuojamas el. paštu.

  Laimėtojo tapatybei nustatyti atitinkamam viešbučiui perduodami laimėtojo duomenys (vardas, pavardė, adresas). Atitinkamai viešbučiui primenama, kad šie duomenys gali būti naudojami tik apmokant dovanų čekį, ir draudžiama juos naudoti toliau.

  Atskiru atveju loterijos partneriui užklausus, Jūsų pasiteirausime, ar sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų perduoti partneriui. Šiuo atveju pateikę specialų pranešimą galite sutikti su duomenų perdavimu.


5. Duomenų naudojimas naujienlaiškiams siųsti

  Jei šiuo tikslu pateiksite tarpininkui savo el. pašto adresą, reguliariai gausite hotelinfo naujienlaiškį apie ypatingus viešbučių pasiūlymus, nuolaidas ar išskirtinius viešbučių partnerių privalumus. Jei tarpininkas gaus jūsų el. pašto adresą jums pateikiant užsakymą, šis el. pašto adresas, remiantis Įstatymo dėl nesąžiningos konkurencijos 7 straipsnio 3 dalimi, bus naudojamas to viešbučio paslaugoms reklamuoti. Bet kada galite to atsisakyti. Jei norite atsisakyti, tiesiog išsiųskite el. laišką adresu newsletter@hotelinfo. Jei atsisakysite naujienlaiškio, jūsų el. pašto adresas bus išbrauktas iš gavėjų sąrašo.


6. Duomenų apdorojimas naudojantis interneto svetainėmis

  Cookies
  Tarpininkės interneto svetainėse naudojami vadinamieji „slapukai“, t. y. maži duomenų rinkiniai, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį ir kuriuose išsaugomi jūsų atpažinimo duomenys. Jie išsaugoti registruojantis, kad būtų galima nustatyti naudotojo tapatybę jo aktyvaus seanso metu. Slapukus galite patys bet kada pašalinti iš savo kompiuterio, o interneto svetaines naudoti ir be slapukų.

  Plugins
  Tarpininkės interneto svetainėse yra įvairių papildomų komponentų (papildinių, kitų paslaugų teikėjų puslapių turinių). Atidarant interneto svetaines automatiškai užmezgamas ryšys su atitinkamu paslaugos teikėju, kuris gauna duomenis apie naudotoją, pvz., adreso sritį, prieigos datą, http atsakymo kodą, interneto svetainės, iš kurios pateikiama užklausa, pavadinimą, duomenų kiekius, taip pat IP adresus arba jų dalis. Prieiga prie asmeninių duomenų nesuteikiama.

  Šiuo tikslu integruoti šie paslaugų teikėjai:
  „Google Analytics“, „Google Inc.“ („Google“) žiniatinklio analizės tarnyba, rengia statistiką apie tarpininkės interneto svetainės naudojimą, analizuoja puslapio naudojimo pobūdį ir mastą bei rengia anonimines ataskaitas apie veiksmus interneto svetainėje. IP adresas perduodamas be paskutiniųjų simbolių, todėl šis procesas vyksta anonimiškai. Duomenys išsaugomi JAV: „Google“ laikosi susitarimo „US Safe Harbor“ nuostatų dėl duomenų apsaugos ir yra užsiregistravusi Jungtinių Valstijų prekybos ministerijos programoje „Safe Harbor“. Daugiau informacijos rasite http://services.google.com/sitestats/lt.html.

  „Facebook“ (bendrovė „Facebook Ireland Limited“, Hanover Reach, 5-7 Hanover Quay, Dublin 2 Ireland) išsaugo duomenis, kad naudojimąsi interneto svetaine priskirtų Jūsų paskyrai, jei esate narys. Šis priskyrimas atliekamas, kai tuo pačiu metu užsiregistruojate arba savo kompiuteryje išsaugote „Facebook“ slapukus. Jei aktyviai naudojatės papildiniais, pvz., spaudžiate mygtuką „Patinka“ arba paskelbiate komentarą, tai parodoma Jūsų „Facebook“ profilyje. Jei nenorite, kad „Facebook“ gautų šiuos duomenis, prieš apsilankydami tarpininkės interneto svetainėse turite išsiregistruoti iš „Facebook“ arba išjungti „Facebook“ slapukus. „Facebook“ laikosi susitarimo „US Safe Harbor“ ir yra užsiregistravusi Jungtinių Valstijų prekybos ministerijos programoje „Safe Harbor“. Daugiau informacijos rasite http://www.facebook.com/policy.php.

  „Addthis“ (bendrovė „Clearspring Technologies, Inc.“, 8000 Westpark Drive, Suite 625 McLean, VA 22102, USA) duomenis naudoja tam, kad suteiktų jums galimybę rekomenduoti kitiems asmenims lankytas interneto svetaines (pv z., per „Twitter“) arba įrašyti adresą į adresyną (pv z., „Google“). Aktyviai rekomenduojant arba adresyne išsaugant adresus, šie faktai išsaugoti, o Jūsų rekomendacija / pažymėjimas adresyne perduodamas pasirinktam paslaugos teikėjui (pv z., „Twitter“, „Delicious“, „MySpace“), o jis išsaugo. „AddThis“ perduotus duomenis toliau apdoroja pagal įmonės privatumo politikos taisykles http://www.addthis.com/privacy#publisher-visitors.

  Visais atvejais tarpininkė tik sudaro galimybę palaikyti ryšį su paslaugos teikėju. Pretenzijas dėl paslaugų teikėjo vykdomo duomenų rinkimo ir naudojimo, taip pat savo teises į apsaugą galite pareikšti atitinkamam paslaugos teikėjui.


7. Jūsų duomenų apsauga

  Jūsų asmens duomenis hotelinfo saugiai perduoda užkodavusi. Tai apima jūsų užsakymą, taip pat kliento registraciją. Tam tarpininkė naudoja SSL (Secure Socket Layer) kodavimo sistemą. Pašaliniai asmenys negalės perskaityti Jūsų duomenų.

  Jūsų duomenys saugomi hotel.de sistemose. Visoms IT galioja nuosavas IT saugumo modelis. Veikiantys IT saugumo komponentai saugo serverius ir tinklus nuo svetimų asmenų prieigos. Duomenys bendrovėje apdorojami laikantis duomenų apsaugos modelio. Tarpininkė yra paskyrusi asmenį, įgaliotą saugoti duomenis, ir jo vykdomi procesai atitinka nurodymus dėl duomenų apsaugos. Šia koncepcija sukonkretinami teisiniai duomenų apsaugos tikslai.

  Kaip naudotojas įsipareigojate konfidencialiai elgtis su savo prieigos asmens duomenimis ir neperduoti jų neįgaliotam trečiajam asmeniui. Tarpininkė neprisiima atsakomybės už neteisėtai naudojamus slaptažodžius, jei neprivalo jų apsaugoti nuo neteisėto naudojimo.


8. Jūsų duomenų pašalinimas

  Galite bet kada pašalinti savo prieigos duomenis. Užsakymo duomenys hotelinfo sistemoje saugomi iki visų tarpininkavimo sutartimi pagrįstų reikalavimų galiojimo pabaigos. Jei buvo atliekami mokėjimai už užsakymus, šie duomenys pagal įstatymą saugomi iki galiojimo termino pabaigos. Jie išsaugomi tam, kad būtų galima toliau apdoroti, vis dėlto prireikus auditoriai ir finansų tarnybos taip pat gali su šiais duomenimis susipažinti.


9. Jūsų teisės: atšaukimas, keitimas, informavimas

  Naujienlaiškių siuntimo atšaukimas:
  bet kada galite uždrausti Jūsų el. pašto adresą naudoti naujienlaiškiams siųsti. Tai galite padaryti įvairiais būdais:

  (1) Kiekviename naujienlaiškyje rasite atsisakymo puslapio nuorodą. Jį paspaudę būsite išbraukti iš naujienlaiškių gavėjų sąrašo.
  (2) Jei esate užsiregistravę, tai prisijungę meniu punkte „Naujienlaiškis“ galite bet kada savarankiškai redaguoti ir keisti naujienlaiškio prenumeratą.
  (3) Be to, bet kada galite atsisakyti naujienlaiškio hotelinfo atsiuntę paprastą pranešimą. Tada Jūsų duomenys ištrinami iš gavėjų sąrašo. Savo atsisakymą galite siųsti adresu
   hotel.de AG
   Hugo-Junkers-Straße 15-17
   D-90411 Nürnberg
   faksu +49-911-59832-11
   arba el. paštu newsletterunsubscribe@hotelinfo.

  Visada nurodykite teisingą el. pašto adresą, kad būtų galima apdoroti Jūsų atsisakymą.

  Jūsų duomenų keitimas:
  Jums užsiregistravus, bus suteikta slaptažodžiu apsaugota, tiesioginė prieiga prie Jūsų duomenų. Srityje „Mano profilis“ galite administruoti savo asmeninius duomenis, taip pat naujienlaiškio užsakymo parinktis.

  Teisės gauti informaciją:
  remiantis Federaciniu duomenų apsaugos įstatymu, turite teisę bet kada gauti informaciją apie išsaugotus Jūsų duomenis, taip pat teisę šiuos duomenis taisyti, blokuoti arba pašalinti. Savo klausimus dėl asmens duomenų rinkimo, apdorojimo arba naudojimo, informacijos teikimo, taisymo, blokavimo arba šalinimo pateikite adresu

   hotel.de AG
   Hugo-Junkers-Straße 15-17
   D-90411 Nürnberg
   faksu +49-911-59832-11
   arba el. paštu info@hotelinfo.

  Galimybė susisiekti su asmeniu, įgaliotu saugoti duomenis:
  klausimus ir skundus dėl Jūsų duomenų tvarkymo taip pat galite bet kada konfidencialiai pateikti asmeniui, įgaliotam saugoti duomenis.ICP-Licence: 沪ICP备10026152号