HOTEL DE GmbH - Логотип  
 
 
  Огляд    |    Для особи, що здійснює ділову подорож    |    Для менеджера з відряджень  

Вітаємо Вас на hotel.de!
Для компаній
СтрілкаУ вас є питання? Зв'яжіться з нами!Скоротіть витрати вашого підприємства на готелі!
Неважливо - співробітник чи ви компанії або її власник, часто Ви здійснюєте поїздки або рідко. Адже при співпраці з hotelinfo Ви отримуєте вигоду завжди.
 • Скористайтеся нашою корпоративною знижкою (Corporate Discount) та економте, здійснюючи бронювання в готелях-учасниках. Таким чином із hotelinfo Ви можете досягнути значної економії.

 • Безкоштовні телефонні номери по всьому світу: Ми готові допомагати Вам цілодобово

 • Безкоштовне анулювання: Ваші плани ночівлі в певному готелі стали неактуальні? Відмініть бронювання без додаткових витрат.

 • Пошук в прилеглому районі: Забронюйте готель поблизу потрібної Вам адреси призначення.

В залежності від обсягів бронювання Вашої компанії Ви маєте бути в

 Розділі для осіб, що здійснюють ділову подорож
 Розділі для менеджерів із відряджень
  Що кажуть наші клієнти:

 • Дірк Гердом, голова Відділу глобальних відряджень, SAP AG
  Гердом"Простота в зверненні, швидке оформлення бронювань і підтримка реалізації інструкцій по організації відряджень в міжнародному масштабі - лише деякі з безлічі вирішальних аргументів на користь вибору hotel.de. Висока затребуваність нашими співробітниками і економія витрат, досягнута за зовсім невеликий термін, підтверджують вірність нашого вибору."
 • Аня Шапер, Відділ глобальних відряджень, E.ON AG
  Шапер"У наших справах, пов'язаних з готелями, дуже довго панувала плутанина, можна сказати, непрохідні джунглі. Компанія E.ON прийняла рішення запровадити платформу бронювання hotelinfo, щоб врешті-решт забезпечити прозорість. Запровадження договірних тарифів E.ON у 2011 р. стало переконливим для нас, тому що це забезпечує якісну та швидку роботу. Це гарантує, що ми почнему заощаджувати кошти вже на початку року і будемо постійно посилювати використання цієї платформи бронювання для наших співробітників у відрядженні."
 • Герд Нісснер, дипломований економіст, Adolf Würth GmbH & Co. KG
  Нісснер"Можливість пошуку готелів поряд з представництвами нашої компанії, виділення наших договірних тарифів і принцип найбільш вигідного придбання говорять самі за себе: за допомогою hotelinfo ми змогли досягти значної економії витрат в самі короткі терміни."
 • Маріон Бадеманн, Відділ відряджень Compuware GmbH
  Бадеманн"Особливо зручно на hotelinfo: зрозумілий для користувача інтерфейс, точне відображення пропозицій і дуже хороше обслуговування, у тому числі і по телефону."
 • Гайке Дріесс, Менеджер по роботі із ключовими клієнтами Clarins GmbH
  Дріесс"Зокрема, дуже зручна функція ручного пошуку по прилеглих районах у поєднанні з інтерактивною картою: на hotelinfo поряд з можливістю бронювання готелю поблизу необхідної адреси можна отримати точне уявлення про її місцезнаходження та прилеглих районах."
 • Олаф Шелленберг, керівник відділу контролінгу, Ingram Micro Holding GmbH
  Шелленберг"Своєю простотою в обігу і високою якістю сервісу портал hotel.de швидко завоював серця наших співробітників. Все це в поєднанні з діючим принципом найбільш вигідного придбання та багатьма іншими плюсами дозволяє нам використовувати також і фінансову вигоду і при цьому досягати суттєвих тимчасових і грошових переваг!"
 • Віра Люцовіч, помічник керівника, telegate MEDIA AG
  Люцовіч"Нам особливо подобається зручність і практичність процесу бронювання. Скасувати бронювання також зовсім просто завдяки швидкому та якісному сервісу. І що краще за все: високі знижки допомагають нам досягти економії в порівнянні з бронюванням безпосередньо в готелях!"
 • П'єро Белсіто, керівник відділу відряджень Swisscom Immobilien AG
  Белсіто"hotelinfo пропонує спеціальну програму для фірм, що дає багато переваг. Наприклад, статистика MIS надає широкі можливості аналізу та контролю, що дозволяє значно підвищити ефективність управління діловими поїздками."
 • Жаклін Меллер, IT2 Solutions AG
  Меллер"Ми спираємося на hotel.de як на систему, що дозволяє нашим консультантам, які беруть участь у проектах безпосередньо в місці знаходження наших клієнтів, бронювати готелі з будь-якої точки світу. Ми з радістю користуємося hotelinfo-інструментом, доступним через інтернет і що дозволяє забезпечити значне заощадження часу і грошей."

ICP-Licence: 沪ICP备10026152号