Kurumsal müşteriler

İletişim


Telefon 00800-11211200*

E-posta  info@hotel.info

* Birçok ülkeden ücretsiz ulaşılabilir, diğer bilgiler ve ayrıntılı iletişim bilgileri için lütfen buraya tıklayın.
Uygun fiyatlı iş seyahatleri

İş seyahati yapan kişiler hotelinfo firmalara özel indirimlerle tasarruf ediyor

Siz veya personeliniz iş için yılda birkaç defa veya her hafta seyahat ediyorsa: Şirketiniz, şirketin büyüklüğüne bakılmaksızın ilk rezervasyondan itibaren firmalara özel indirimlerimizden ve birinci sınıf hizmetimizden yararlanır. Halihazırda binlerce serbest çalışan, kadrolu çalışan ve büyük işletme tasarruf ediyor. hotelinfo'ye kaydolun, siz de tasarruf edin!

%30'a varan tasarruf, %100 memnuniyet


Birçok şirkette seyahat masrafları bugün toplam harcamaların ikinci büyük oranını oluşturuyor. Özel koşullarımız ve bölgeye göre arama gibi hizmetlerimizle otel rezervasyonuyla ilgili maliyet avantajlarını garantiye alın.

Ücretsiz rezervasyon iptali
24 saat hizmet
425.000 kurumsal müşteri

Seyahat işlerinizden bağımsız olarak iş seyahati yapan kişi olarak her zaman hotelinfo'den yararlanın ilk rezervasyondan itibaren.

Yüksek oranda seyahat gerçekleştiren şirketler ve stratejik bir Travel Management için hotelinfo ayrıcalıklı bir platform sunuyor.Uzun yıllardır müşterimiz olan kişilerin yorumları:

Dirk Gerdom -Küresel Seyahat Yönetimi Başkanı, SAP AG

"Kolay kullanım, hızlı rezervasyon uygulaması ve uluslararası çerçevede seyahat yönergelerimizin hayata geçirilmesi konusunda destek: Bunlar hotelinfo lehine karar vermemizi sağlayan sayısız belirleyici nedenden sadece birkaçı. Çalışanlarımız arasında yüksek oranda kabul görmesi ve çok kısa bir süre sonra elde edilen tasarruflar seçimimizin doğru olduğunu kanıtlıyor."

Anja Schaper, Küresel Seyahat Yönetimi, E.ON AG

"Otel işlerimiz uzun süre aşılamaz bir orman gibiydi. E.ON sonunda şeffaflık sağlamak için hotelinfo rezervasyon platformunu kullanmaya karar verdi. E.ON sözleşme fiyatlarının yüklenmesi bizi hem kalite hem de zaman yönünden ikna etti. Bu, yılın başından itibaren tasarruf etmemizi ve seyahat eden personelimizden rezervasyon platformu hakkında sürekli olumlu geri bildirim almamızı garanti ediyor."

Olaf Schellenberg - Controlling Yöneticisi, Ingram Micro Holding GmbH

"Çalışanlarımız özellikle hotelinfo'nin kullanıcı dostu ve pratik rezervasyon işlemi sunmasından çok memnun kaldılar. Best-Buy prensibi ve diğer birçok avantajla birlikte, önemli ölçüde zaman ve maliyet avantajı da elde ederek mali açıdan da kazançlı çıkıyoruz!"

%30 tasarruf, 100% mobil


hotelinfo uygulaması iş seyahatlerinizde güvenilir yol arkadaşınız. Rezervasyon bilgilerinizi seyahatteyken her zaman görüntüleyin. Gerekirse rezervasyonu değiştirin veya iptal edin. Ve aynı şekilde bir sonraki iş seyahati için mükemmel bir otelde rezervasyon yaptırın - elbette firmalara özel indirimle.
Yıldızlar otelin HOTEL INFO ve HOTEL INFO müşterilerinin deneyimlerine göre yapılmış bir değerlendirmeyi göstermektedir. Daha fazla bilgiye SSS ve genel koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz.