Klienci firmowi

Kontakt


Telefon 00800-11211200*

E-mail info@hotel.info

* Dostępny z wielu krajów za darmo, aby uzyskać więcej informacji i pełne dane kontaktowe, kliknij tutaj.
Korzystniejsze podróże służbowe

Podróżujący służbowo mogą zaoszczędzić dzięki rabatom Corporate Discount hotelinfo

Niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy podróżują służbowo kilka razy w roku czy co tydzień: Twoja firma może gromadzić zyski już od pierwszej rezerwacji dzięki naszym rabatom Corporate Discount i usługom najwyższej jakości. Tysiące samozatrudnionych, pracowników i dużych przedsiębiorstw już czerpie korzyści – wystarczy zarejestrować się na stronie hotelinfo!

Do 30% oszczędności i 100% zadowolenia


W wielu przedsiębiorstwach koszty podróży stanowią obecnie drugą pod względem wielkości część łącznych wydatków. Dzięki warunkom promocyjnym i takim usługom jak szukanie hoteli w okolicy zapewniamy korzystne rezerwacje.

Bezpłatne anulowanie
Całodobowy serwis
425 000 klientów firmowych

Niezależnie od liczby wyjazdów osoby podróżujące służbowo zawsze zyskują dzięki hotelinfo– i to
już podczas pierwszej rezerwacji.


Firmom, które często organizują podróże służbowe i dysponują strategicznym systemem Travel Management, hotelinfo oferuje ekskluzywną platformę.Opinie naszych wieloletnich klientów

Dirk Gerdom – Dyrektor Global Travel Management, SAP AG

Łatwa obsługa, szybka rezerwacja i pomoc przy realizacji wytycznych dotyczących podróży na skalę międzynarodową: to tylko część powodów, dla których zdecydowaliśmy się na korzystanie z serwisu hotelinfo. Wysoki stopień zadowolenia naszych pracowników oraz oszczędności uzyskane już po krótkim czasie potwierdzają słuszność naszego wyboru”.

Anja Schaper – Global Travel Management, E.ON AG

Rezerwacje hoteli dla naszych pracowników zbyt długo przypominały przedzieranie się przez gęstą dżunglę. Firma E.ON zdecydowała się na wprowadzenie platformy rezerwacji hotelinfo, aby w końcu zapewnić przejrzystość. Wprowadzanie stawek umownych E.ON przekonało nas zarówno pod względem jakościowym, jak i czasowym. Dzięki temu już na początku roku możemy zmniejszyć koszty i stale zwiększać zadowolenie podróżujących z platformy rezerwacji”.

Olaf Schellenberg – Supervisor Controlling, Ingram Micro Holding GmbH

Dzięki łatwej obsłudze i wysokiej jakości usług serwis hotelinfo szybko zdobył akceptację naszych pracowników. Dodatkowo zasada „Best Buy” i inne liczne zalety są korzystne również dla naszych finansów, ponieważ oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze!”.

30% oszczędności, 100% mobilności


Aplikacja hotelinfo zapewnia pomoc podczas organizacji podróży służbowych: w każdej chwili można uzyskać wgląd w dane rezerwacji. W razie konieczności można zmienić lub anulować rezerwację. Równie łatwo można szybko zarezerwować idealny hotel na następną podróż służbową – także z rabatem Corporate Discount.
Liczba gwiazdek opiera się zarówno na ocenie własnej hotelu, jak i na doświadczeniach firmy HOTEL INFO i klientów HOTEL INFO. Szczegóły można znaleźć w sekcjach „Ogólne warunki handlowe”.