Klienci firmowi

Kontakt


Telefon 00800-11211200*

E-mail info@hotel.info

* Dostępny z wielu krajów za darmo, aby uzyskać więcej informacji i pełne dane kontaktowe, kliknij tutaj.
Dla klientów firmowych

Jako klient firmowy oszczędzasz do 30 %!

Zaoszczędź na kosztach hotelowych Twojej firmy

Nie ma znaczenia, czy podróżujesz jako pracownik, czy właściciel firmy, mało, czy dużo. Dzięki współpracy z hotel.info zawsze możesz liczyć na korzystną ofertę.

  • Wykorzystaj nasz Corporate Discount i oszczędzaj w hotelach biorących udział w programie. Z hotel.info uzyskasz znaczne oszczędności kosztów.

  • Międzynarodowe bezpłatne numery telefonów: chętnie pomożemy przez całą dobę.

  • Bezpłatne anulowanie rezerwacji: nie mogą Państwo skorzystać z zarezerwowanego pokoju? Prosimy anulować - bez dodatkowych kosztów.

  • Hotel w pobliżu: zarezerwuj hotel w pobliżu miejsca docelowego.

  • W zależności od liczby rezerwacji dokonywanych przez firmę, mamy dla Ciebie

    Obszar dla podróżujących służbowo
    Obszar dla menedżerów podróży

Opinie naszych Klientów

Dirk Gerdom - Head of Global Travel Management, SAP AG

„Łatwa obsługa, szybka rezerwacja i pomoc przy realizacji wytycznych dotyczących podróży na skalę międzynarodową: oto niektóre tylko z licznych przyczyn, dla których zdecydowaliśmy się na korzystanie z hotel.info. Wysoki stopień zadowolenia naszych pracowników oraz uzyskane już po krótkim czasie oszczędności potwierdzają słuszność naszego wyboru.”

Anja Schaper - Global Travel Management, E.ON AG

„Rezerwacje hoteli dla naszych pracowników zbyt długo przypominały przedzieranie się przez gęstą dżunglę. E.ON zdecydował się na wprowadzenie platformy rezerwacji hotel.info, aby w końcu zapewnić przejrzystość. Wprowadzanie stawek umownych E.ON 2011 przekonało nas zarówno pod względem jakościowym jak i czasowym. Gwarantuje to, że zaraz na początku roku możemy zmniejszyć koszty i stale zwiększać akceptację platformy rezerwacji wśród podróżujących.”

Gerd Niessner - Dipl.-Volkswirt, Adolf Würth GmbH & Co. KG

„Możliwość wyszukania hotelu w pobliżu siedziby naszych oddziałów, oznaczenie naszych cen umownych oraz zasada "Best Buy" mówią same za siebie: dzięki hotel.info już w krótkim czasie udało się nam osiągnąć znaczne oszczędności kosztów.”

Vera Ljucovic - Executive Assistant, telegate MEDIA AG

„Nam szczególnie podoba się przyjazny dla użytkownika i praktyczny proces rezerwacji. Dzięki szybkiej i dobrej obsłudze można również w łatwy sposób anulować rezerwacje. A co najlepsze: dzięki wysokim rabatom oszczędzamy naprawdę mnóstwo pieniędzy w porównaniu z rezerwacjami bezpośrednimi!”

Olaf Schellenberg - Supervisor Controlling, Ingram Micro Holding GmbH

„Dzięki łatwej obsłudze i wysokiej jakości usług %PartnerSiteName” szybko zdobył akceptację naszych pracowników. W połączeniu z zasadą "Best Buy" i licznymi dalszymi zaletami korzystamy również w kwestii finansowej, osiągając znaczną oszczędność czasu i kosztów!”

Heike Driess - Key Account Managerin Clarins GmbH

"Funkcja manualnego szukania w okolicy, w połączeniu z interaktywną mapą są bardzo wygodne: oprócz możliwości zarezerwowania hotelu w pobliżu określonego adresu, można też w hotel.info dokładnie obejrzeć jego położenie i otoczenie.

Piero Belsito - Kierownik ds. podróży służbowych Swisscom Immobilien AG

"hotel.info oferuje obsługę firm z licznymi udogodnieniami. I tak statystyka MIS oferuje szerokie możliwości analizy i kontroli, co umożliwia znaczne podniesienie efektywności w zarządzaniu podróżami służbowymi."

Jacqueline Möller - IT2 Solutions AG

„Korzystamy z usług hotel.info, który służy nam jako globalne narzędzie do rezerwacji hoteli dla naszych konsultantów, zaangażowanych w projekty w siedzibach firm klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z narzędzia dostępnego online, jakim jest hotel.info, dzięki któremu udało nam się osiągnąć znaczną oszczędność czasu i kosztów.”

Marion Bademann - Travel Management Compuware GmbH

„Szczególnie wygodne w hotel.info: przejrzysta maska użytkownika, jasne przedstawienie ofert i bardzo dobry serwis, również przez telefon.”
Liczba gwiazdek opiera się zarówno na ocenie własnej hotelu, jak i na doświadczeniach firmy hotel.info i klientów hotel.info. Szczegóły można znaleźć w sekcjach „Ogólne warunki handlowe”.