Kurumsal müşteriler

İletişim


Telefon 00800-11211200*

E-posta  info@hotel.info

* Birçok ülkeden ücretsiz ulaşılabilir, diğer bilgiler ve ayrıntılı iletişim bilgileri için lütfen buraya tıklayın.
Kurumsal müşteriler için

Kurumsal müşteri olarak %30'a kadar tasarruf edin!

Şirketinizin otel masraflarını düşürün

İster çalışan olun, ister şirket sahibi, ister çok, ister az seyahat edin, hiç önemli değil. Çünkü hotel.info ile işbirliği yaptığınızda her zaman karlı çıkarsınız.

  • Firmalara özel indirimlerimizden (Corporate Discount) yararlanın ve katılımcı otellerde tasarruf edin. Bu sayede hotel.info ile masraflarınızdan büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

  • Uluslararası freecall numaraları: Size günün her saatinde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  • Ücretsiz iptal: Rezervasyon yaptırdığınız otelde konaklamanızı gerçekleştiremiyor musunuz? Hiçbir masraf yapmadan iptal edin.

  • Bölgeye göre arama: Gidilecek adrese yakın bir otelde yer ayırtabilirsiniz.

  • Şirketinizin rezervasyon hacmine bağlı olarak

    İş seyahati yapanlara için ve
    Seyahat yöneticisine için doğru alandasınız

Müşterilerimizin sözleri:

Dirk Gerdom -Küresel Seyahat Yönetimi Başkanı, SAP AG

"Kolay kullanım, hızlı rezervasyon uygulaması ve uluslararası çerçevede seyahat yönergelerimizin hayata geçirilmesi konusunda destek: Bunlar hotel.info lehine karar vermemizi sağlayan çok sayıdaki belirleyici nedenlerden bazıları. Çalışanlarımız arasında yüksek oranda kabul görmesi ve çok kısa bir süre sonra elde edilen tasarruflar seçimimizin doğru olduğunu kanıtlıyor."

Anja Schaper, Küresel Seyahat Yönetimi, E.ON AG

"Otel işlerimiz uzun süre aşması imkansız bir orman gibiydi. E.ON sonunda şeffaflık sağlamak için hotel.info rezervasyon platformunu kullanmaya karar verdi. 2011'de E.ON sözleşme fiyatlarının yüklenmesi bizi hem kalite, hem de zaman yönünden ikna etti. Bu, yılın başından itibaren tasarruf etmemizi ve seyahat eden personelimizden rezervasyon platformu hakkında sürekli olumlu geri bildirim almamızı garanti ediyor."

Gerd Niessner, Yük. İktisatçı, Adolf Würth GmbH & Co. KG

"Firmamızın ofislerine yakın otelleri arama olanağı, sözleşmeli fiyatlarımızın kaydedilmesi ve Best-Buy prensibi fazla söze yer bırakmıyor: hotel.info sayesinde çok kısa bir sürede belirgin bir tasarruf elde ettik."

Vera Ljucovic - Yönetici Asistanı, telegate MEDIA AG

"Bizim hoşumuza giden özellikle kullanıcı dostu ve pratik rezervasyon işlemi oldu. Hızlı ve iyi servis sayesinde iptal işlemleri de kolayca halledilebiliyor. En iyi yanı ise yüksek indirim oranları sayesinde doğrudan rezervasyona göre ciddi bir tasarruf sağlıyoruz!"

Olaf Schellenberg - Controlling Yöneticisi, Ingram Micro Holding GmbH

"Bizim hoşumuza giden özellikle kullanıcı dostu ve pratik rezervasyon işlemi oldu. Best-Buy prensibi ve birçok başka avantajlarla birlikte, önemli ölçüde zaman ve maliyet avantajı da elde ederek mali açıdan da kazançlı çıkıyoruz!"

Heike Driess - Key Account Yöneticisi Clarins GmbH

"Özellikle etkileşimli haritayla bağlantılı bölgeye göre manuel arama çok büyük bir rahatlık: hotel.info sitesinde istenen gidilecek adresin yakınında bir otelde rezervasyon yaptırma olanağının yanında, otelin konumu ve çevresi hakkında da kesin bir fikir edinilebiliyor."

Piero Belsito - Swisscom Immobilien AG İş Seyahatleri Müdürü

"hotel.info çok sayıda avantaj içeren bir firma uygulaması sunuyor. Örneğin MIS istatistiği, iş seyahati yönetiminde belirgin bir etkinlik artışı elde edilmesine imkan veren kapsamlı bir analiz ve kontrol olanakları sağlıyor."

Jacqueline Möller - IT2 Solutions AG

"Müşterilerimizin projelerine yerinde katılan danışmanlarımız için bulunduğunuz yerdeki bağımsız bir otel rezervasyon aracı olan hotel.info sitesine güveniyoruz. Kullanımı sayesinde açıkça zamandan ve masraflardan tasarruf edebildiğimiz hotel.info gibi online olarak kullanılabilen bir araçtan yararlanabildiğiniz için mutluyuz."

Marion Bademann, Compuware GmbH Seyahat Yöneticisi

"hotel.info sitesinin özellikle rahat yanları: Kolayca anlaşılan kullanıcı arayüzü, seçeneklerin net olarak sunulması ve telefonda dahi çok iyi hizmet verilmesi."
Yıldızlar otelin hotel.info ve hotel.info müşterilerinin deneyimlerine göre yapılmış bir değerlendirmeyi göstermektedir. Daha fazla bilgiye SSS ve genel koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz.