HOTEL DE GmbH logotips  
 
 
  Pārskats    |    Personām, kuras dodas darījumu braucienos    |    Ceļojumu menedžeriem  

Esiet sveicināti hotelinfo!
Uzņēmumiem
bultaVai Jums ir radušies jautājumi? Sazinieties ar mums!Samaziniet sava uzņēmuma izdevumus par viesnīcām!
Vai Jūs esat sava uzņēmuma darbinieks vai īpašnieks, vai Jūs ceļojat bieži vai reti - tam nav nozīmes. Sadarbība ar hotelinfo Jums ir izdevīga vienmēr.
 • Izmantojiet mūsu Speciālo tarifu uzņēmumiem (Corporate Discount) un ietaupiet, rezervējot mūsu programmā iesaistīto viesnīcu piedāvātās izdevīgākās cenas darījumu braucienu klientiem. Tādā veidā Jūs ar hotelinfo palīdzību varēsiet ievērojami samazināt Jūsu uzņēmuma izmaksas.

 • Starptautiskie bezmaksas zvanu tālruņu numuri: Mēs Jums labprāt palīdzēsim visu diennakti.

 • Bezmaksas anulācija: Jūs nevarat izmantot jau veikto rezervāciju? Anulējiet to bez papildu maksas.

 • Meklēšana tuvākajā apkārtnē: Rezervējiet viesnīcu Jūsu galamērķa adreses tuvumā.


Atkarībā no Jūsu uzņēmuma veikto rezervāciju apjoma Jūs varat būt

iedaļā visiem darījumu braucienu klientiem
Iedaļa ceļojumu menedžeriem
  Mūsu klientu viedoklis ir sekojošs:

 • Dirk Gerdom, Head of Global Travel Management, SAP AG
  Gerdom"Vienkārša lietošana, ātra rezervāciju apstrāde un atbalsts mūsu ceļošanas vadlīniju īstenošanai starptautiskā mērogā: tie ir daži no noteicošajiem iemesliem, kāpēc mēs izvēlējāmies hotelinfo. Mūsu darbinieku vidū gūtā augstā atzinība un ievērojamie izdevumu ietaupījumi skaidri apliecina, ka mūsu izvēle ir bijusi pareiza."
 • Anja Schaper, Global Travel Management, E.ON AG
  Schaper"Mūsu viesnīcu izmantošanas joma pārāk ilgu laiku atgādināja necaurejamus džungļus. E.ON izvēlējās ieviest hotelinfo rezervēšanas platformu, lai beidzot varētu rast caurskatāmību." 2011. gada E.ON nolīgto tarifu augšupielāde mūs ir pārliecinājusi gan kvalitātes, gan arī laika ziņā. Tas ir garants tam, ka mēs jau gada sākumā ietaupām finanšu līdzekļus un nepārtraukti paaugstinām rezervēšanas platformas atzinīgo novērtējumu mūsu darbinieku vidū, kuri dodas darījumu braucienos."
 • Gerd Niessner, dipl. ek., Adolf Würth GmbH & Co. KG
  Niessner"Iespēja meklēt viesnīcas mūsu uzņēmuma filiāļu tuvumā, mūsu nolīgto tarifu rādījums un labākā pirkuma princips runā paši par sevi: hotelinfo deva mums iespēju jau pēc neilga laika gūt ievērojamus ietaupījumus."
 • Marion Bademann, Travel Management Compuware GmbH
  Bademann" Īpašs hotelinfo piedāvātais komforts: labi pārskatāma izvēlņu virsma, skaidrs piedāvājumu atspoguļojums un ļoti labais serviss, arī pa tālruni."
 • Heike Driess, Key Account Managerin Clarins GmbH
  Driess"Manuālā apkārtnes meklēšanas funkcija ar interaktīvo karti ir ļoti komfortabla: Līdzās iespējai rezervēt viesnīcu galamērķa adreses tuvumā hotelinfo piedāvā arī precīzas ziņas par šīs viesnīcas atrašanās vietu un apkārtni."
 • Olaf Schellenberg, Supervisor Controlling, Ingram Micro Holding GmbH
  Schellenberg"Vienkāršā lietošana un augstais servisa līmenis jau pavisam drīz nodrošināja hotelinfo augstu atzinību mūsu darbinieku vidū. Kombinācijā ar labākā pirkuma principu un daudzajām cita veida priekšrocībām mēs esam ieguvēji arī finansiālā nozīmē, jo ietaupām gan laiku, gan naudu!"
 • Vera Ljucovic, Executive Assistant, telegate MEDIA AG
  Ljucovic"Mums īpaši patīk lietotājiem draudzīgais un praktiskais rezervēšanas process. Arī rezervāciju anulēšana ir patīkami vienkārša, izmantojot ātro un labo servisu. Bet pats labākais: lielās atlaides dod iespēju ietaupīt daudz naudu salīdzinājumā ar tiešajām rezervēšanām viesnīcās!"
 • Piero Belsito, Swisscom Immobilien AG darījumu ceļojumu nodaļas vadītājs
  Belsito"hotelinfo piedāvā īpašus rīkus uzņēmumiem, kas sniedz virkni priekšrocību. MIS statistika piedāvā apjomīgu analīzes un kontroles iespēju, kas ļauj panākt būtisku efektivitātes palielinājumu mūsu darījumu braucienu menedžmentā."
 • Jacqueline Möller, IT2 Solutions AG
  Moeller"Mēs paļaujamies uz hotelinfo kā no atrašanās vietas neatkarīgu viesnīcu rezervēšanas instrumentu mūsu konsultantiem, kuri piedalās projektos uz vietas pie mūsu klientiem. Tāpēc mēs esam jo īpaši priecīgi par sadarbībā ar hotelinfo gūto iespēju, izmantojot tiešsaistes instrumentu gūt ievērojamus laika un finanšu līdzekļu ietaupījumus."

ICP-Licence: 沪ICP备10026152号